Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
liberty said:
125 2t razije svakog 125 4t
tek ovaj runner 200 4t možemo reći da je dostatan za malo adrenalinskog užitka :wink:

ma znam-kum mi ima x9 1804t isti smo bili kad se vozimo ..
sad me nagovara da mi ga proda-02god 12.000kn :misli:
 
yems said:
ma znam-kum mi ima x9 1804t isti smo bili kad se vozimo ..
sad me nagovara da mi ga proda-02god 12.000kn :misli:

malo pretroma mašina za x9
o x9 znam sve
ta verzija x9 nije ni približna po dosta stvari EVO modelu iz 2004 godine
nemoj to uzimati
vrijeme je pregazilo taj model :wink:
 
@yems uzmi ti ktm (y) i u šumu vjeruj puno veći gušt nego ove prdilice od skutera

nadam se da nisam uvrijedio runner rispektovce
 
mv_agusta said:
@yems uzmi ti ktm (y) i u šumu vjeruj puno veći gušt nego ove prdilice od skutera

nadam se da nisam uvrijedio runner rispektovce

uzeo bi ja svako po jedno da mogu..
mogu uzet i sp-a i vxr-a za jednog ktm-a..

malaguti -crveni iz zg je nov  :shock: za masinu je pisalo da je raden radi klipa nesto :misli:
nemogu biti pametan-sve mi se pomutilo u glavi  :confused2:
 
yems said:
uzeo bi ja svako po jedno da mogu..
mogu uzet i sp-a i vxr-a za jednog ktm-a..

malaguti -crveni iz zg je nov  :shock: za masinu je pisalo da je raden radi klipa nesto :misli:
nemogu biti pametan-sve mi se pomutilo u glavi  :confused2:

iii?? nisu mu ni do koljena, onda malo štediš pa uzmeš i SM kotače i šta ti više treba u životu
 
yems said:
malaguti -crveni iz zg je nov  :shock: za masinu je pisalo da je raden radi klipa nesto :misli:
kako mislis nov? ocuvan je i u super stanju ali vaznija je masina od izgleda plastika,puno jeftinije je sredit plastike nego masinu,znaci ipak je to taj vxr koji se razletio u manje od 20 000km,volio bi upoznati te decke koji uniste 4t skuter u manje od 20 000km :x
 
malaguti said:
kako mislis nov? ocuvan je i u super stanju ali vaznija je masina od izgleda plastika,puno jeftinije je sredit plastike nego masinu,znaci ipak je to taj vxr koji se razletio u manje od 20 000km,volio bi upoznati te decke koji uniste 4t skuter u manje od 20 000km :x

u pravu si  -zato ja sve vise i vise gubim nadu da cu naci dobrog  :(
 
yems said:
u pravu si  -zato ja sve vise i vise gubim nadu da cu naci dobrog  :(
moze se naci dobar stari model vx/vxr,nije lako ali moze se naci,ali ako zelis vx/vxr i ako imas nesto vise novca onda ces bez problema naci novi model u super stanju i kojeg ces moci kupiti bez straha kao sto je onaj zuto crni vx sta si stavio link...
 
ma tako i ja razmisljam-svakako je zima sad mogu sacekat koji mjesec

ima jedan sp180 99god tamno plavi cca 10tkn  :misli:

nije mnogo los-al ja bi novu god..  8)
 
liberty said:
imam osjećaj da mi je s manjim vizirom manje puhalo.jel moguće :misli:
moze biti da ti je sa malim vizirom vjetar udarao u prsa pa nisi primijetio toliko a moguce je da veliki vizir taj vjetar dize ali zbog tvoje visine ga ne uspije prebacit preko glave tj. udari ti u glavu/kacigu pa ti se zato cini...
 
malaguti said:
moze biti da ti je sa malim vizirom vjetar udarao u prsa pa nisi primijetio toliko a moguce je da veliki vizir taj vjetar dize ali zbog tvoje visine ga ne uspije prebacit preko glave tj. udari ti u glavu/kacigu pa ti se zato cini...

mislim da je to
koliko god se sagnem - udara u kacigu

btw. danas mi pobjegla prednja guma u zavoju -12 cola je opako do boli :LOL:
 
liberty said:
mislim da je to
koliko god se sagnem - udara u kacigu

btw. danas mi pobjegla prednja guma u zavoju -12 cola je opako do boli :LOL:
meni se to sa gumom ne desava,ipak ja imam 14 cola :wink:
 
liberty said:
ljubomoran sam
s x9 sam mogao čuda radit i ne i popustila. ovo sad treba zaista znati voziti :?
znam kako je sa 12 cola,a pogotovo po grbavoj cesti...