Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
liberty said:
imam i plave ledice u žmigavcima i poseam prekidač za paljenje istih
i "karbon" prednju msaku i ofarban stražni blatobran
i plavu "xenon" žarulju kratkog svjetla

šta ćeš sad :jesus:

A imas i custom prednji blatobran :slinavac: koji bih ti najrađe skinuo samo da mi boja pase. :LOL: :mrgreen:

malaguti said:
na te alu podnice se mozes samo poskliznut i pasti a trakice se totalno ali bas totalno ali ono krajnje totalno gey :mrgreen:

Neznam za njegove, ali na moje ces se teze posliznuti nego na original gumene. 8)
Biker malo modificirao prihvatna mjesta...
 
liberty said:
imam i plave ledice u žmigavcima i poseam prekidač za paljenje istih
i "karbon" prednju msaku i ofarban stražni blatobran
i plavu "xenon" žarulju kratkog svjetla

šta ćeš sad :jesus:
nista.....skuter ti je gey :D
 
joke said:
Stvarno ču se morat potrudit i prvo pronač, a onda i skenirat slike svog plavo/crnog SP-a prve generacije.
Meni je jednostavno neusporedivo bolji od druge serije(sa velikim držačem suvozača),a o Malossi RS24 nazad i prednjoj vilici F32R sa plutajučim diskom da i ne govorim.
I toliko sam mrzio bilo kakav vjetrobran da svoj nisam nikad ni stavio (maska se bušila za prihvat istih na 0 servisu a ja je nisam probušio 8))

rs24 je super amortizer, ima je prijatelj. zadnji kraj je s njim viši za koji cm. a za malossi vilice sam čuo a je to bacanje para, da ne vrijede toliko i da se motor više grije u gradskoj vožnji jer je prednji kraj spušten. ali vxr dosta pliva u zavojima pa bi mu te vilice dobro sjele
 
sprema se za zimu..ima 20dana je na balkonu opran  :wink:
mislim da ga spremim u sobu imam jednu tu posebnu al ima krevet i sve u njoj pa me strah radi benzina da se ne usmrdi  :misli:

evo slike i jedna karb. opranog od onda za malagutija   :cheer:
 
 
evo da se i ja pohvalim
danas imam runner točno 1 god  uzeo sam ga sa 4000 km i 6 mjeseci starog napravio sam u 1 god 10 000 km nikad nikakvih problema  (y) :D
 
da to je slika između Ferlini i Žminj, koliko znam
a eto, ja sa svojim Runnerom napravio dosad 800 km, sad pred zimu još 1 ozbiljniji đir
i onda samo tu i tamo manji đir da ACU oživi :D
 
liberty said:
da to je slika između Ferlini i Žminj, koliko znam
a eto, ja sa svojim Runnerom napravio dosad 800 km, sad pred zimu još 1 ozbiljniji đir
i onda samo tu i tamo manji đir da ACU oživi :D

Jedva cekam da opet zapicimo negdje, mozda pomalo ozdravim potpuno. (y)

Nego, kako Runner, kakvi su utisci nakon 800 km (pratim onu tvoju temu, ali zanima me ako imas neki novi komentar (y) )?

I da, još malo pa cemo preskociti Vespu... 29:29... http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,14848.0.html 8)

 
utisci: jako zabavan skuter. prilično kompaktan, oduševljava na kočenju pred zavoj
a u ostalom i vidio si da su i vozači Corvetta zainteresirani za njega.
oduševljen sam

ono što je apsolutno jasno: tom skuteru paše da ga se vozi muški, full gas nakon što se zagrije
dakle, miljenje s njime ne dolazi u obzir i to ga muči
stalno full gas i mami osmjeh na lice

prijašnji skuter nisam vozio tako

eventualne sitnice koje živciraju - dok ide kako ide ne treba dirati jer su to samo detalji :wink:
:D
 
biker4life said:
Nisam znao da si privatno vozio SP 180! :shock: (y) :naklon:

Glede vizira - vozio sam bez ijednog, sa malim i sa velikim.
Najbolje mi pase onaj veliki vizir (original za vece ccm), lijepo izgleda a i koristan je na otvorenoj cesti.

I da, potrudi se i daj nam te slike! (y)

Nego - sta si ga kasnije prodao ili? :( :(

I jedno pitanje glede Runnera - zadnji amortizer, taj kojeg si naveo, kakvi su tvoji dojmovi? :misli:

Imao sam ja i Runnera 50, pa 70 Malossi, pa 180 SP, pa VXR 180, a vozio sam i trkači SP pripremljen za  Malossi Kup.
Dojmovi glede ležanja motora su mi očajni, stoga je svako očvrščenje boljitak, pa tako i RS24, s tim da onda imaš problem sa krivljenjem šasije, koji je opčepoznat za ovaj model, još više izražen, pogotovo u vožnji u dvoje.
Naravno da sam Runnera prodao, jer "bolujem" od toga da uvjek imam aktualni model, ili rađe ne vozim/imam to privatno.
Inače, privatno več duže vremena nemam dvokotačno prometalo jer ne mogu pratit adekvatno promjene na tržištu.

 
joke said:
Imao sam ja i Runnera 50, pa 70 Malossi, pa 180 SP, pa VXR 180, a vozio sam i trkači SP pripremljen za  Malossi Kup.
Dojmovi glede ležanja motora su mi očajni, stoga je svako očvrščenje boljitak, pa tako i RS24, s tim da onda imaš problem sa krivljenjem šasije, koji je opčepoznat za ovaj model, još više izražen, pogotovo u vožnji u dvoje.
Naravno da sam Runnera prodao, jer "bolujem" od toga da uvjek imam aktualni model, ili rađe ne vozim/imam to privatno.
Inače, privatno več duže vremena nemam dvokotačno prometalo jer ne mogu pratit adekvatno promjene na tržištu.

Drago mi je da si iznio svoje dojmove. (y) Glede ovjesa - slazem se da bi mogao biti bolji, ali isto tako mislim da se covjek navikne nakon 10ak t km (mada i dalje smatram da su ga mogli i kvalitetnije napraviti). Dalje, osobno misljenje je da je sjajan za prebacivanje iz zavoja u zavoj, obzirom da je zaista lagan, a na nekim dionicama gdje je asfalt idealan i ima brdo "hairpina" i kratkih/srednjih zavoja, opisao bih ga kao karting na dva kotaca - zaista nista slicno (osim T Maxa, ali on je ipak drukciji, SP-u ipak šarm daje i dvotaktni agregat) nisam dozivio. Glede krivljenja sasije - meni je jos uvijek sve ravno (32 t km), nadam se da ce tako i ostati.

Nego, zar nam nisi sliku (bilo kojeg od navedenih u tvom postu) obecao? :D :mrgreen: (y)
 
liberty,vidim da u svojoj temi spominjes gumu i naginjanje,evo moja zadnja dunlop guma,neznam kako ce se sava ponasati jer od kad sam ju stavio nisam se bas previse vozio zbog stalno nekih kvarova...
 
Godina je '99, dakle punih 10 godina od danas 8).
"Sprava" je Runner 180 (naravno 2T) sa kompletnim Malossi kitom i pripremljen za utrke Runner 180 Kup-a.

dscn6593u.jpg

 
ta slika je iz ful starog motopulsa,sjecam se i mislim da imam taj broj...
 
malaguti said:
ta slika je iz ful starog motopulsa,sjecam se i mislim da imam taj broj...

.. slika je objavljena u Motopulsu, ali ovo je danas slikana fotografija iz mog albuma.
 
joke said:
.. slika je objavljena u Motopulsu, ali ovo je danas slikana fotografija iz mog albuma.
ma nisam to napisao u smislu da to nije tvoja slika neko samo kazem da je ta slika u motopulsu,nisam znao da si to ti...
 
Nisam to ni mislio, samo neki od forumaša ponekad zaborave da sam ja skoro ustanova glede skutera u Hrvata  8)
Nije mi to ni jedina slika u specijaliziranim tiskovinama, a bilo je članaka i u specijaliziranim rubrikama, te na sportskim stranicama, .... i sve to prije 10 godina.
Ponekad bi se trebalo tog sjetit  8)
 
joke said:
Nisam to ni mislio, samo neki od forumaša ponekad zaborave da sam ja skoro ustanova glede skutera u Hrvata  8)
Nije mi to ni jedina slika u specijaliziranim tiskovinama, a bilo je članaka i u specijaliziranim rubrikama, te na sportskim stranicama, .... i sve to prije 10 godina.
Ponekad bi se trebalo tog sjetit  8)

pa daj još slika u nekoje temi o tome :wink: (y)
 
liberty said:
pa daj još slika u nekoje temi o tome :wink: (y)

Nisu baš bili "rašireni" digitalni fotoaparati tih godina, štoviše, kao nagradu za gore navedenu fotku u Motopulsu dobio sam "idiota", ali onog klasičnog, sa filmom  :mrgreen:

Skeniranje mi baš nije zgodno, mogu jedino slikati digitalcem fotografije, ali i one su razbacane po stanu gdje živim, gdje mi žive roditelj, po poslu, itd...

Štoviše, velika večina bila je več na forumu u jednoj od tema na Motosport forumu koja je "izgubljena" tijekom jednog od updateanja foruma, a Saša je obećao višekratno da će je vratiti pa sve čekam na to, ali izgleda uzalud  :?