Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
jbg to sto gore u pureraju nema ocuvanih primjeraka sp-a neznaci da se nemogu nac,a istina je motor je stajao jer znamo covijeka
 
smmania said:
jbg to sto gore u pureraju nema ocuvanih primjeraka sp-a neznaci da se nemogu nac,a istina je motor je stajao jer znamo covijeka

Samo ti daj slike vamo. :klopa: :mrgreen:

exfreerider said:
Šta će ti to samo da se kližeš :misli:

Meni se ne klize. 8) Ovisi od tipa nareza na alu-podnici i nacina montaze.
 
biker4life said:
Meni se ne klize. 8) Ovisi od tipa nareza na alu-podnici i nacina montaze.

I može ovisit i o tome gdje držiš noge prilikom vožnje, npr fuzevi za suvozača!!
Ja sam si te alu-pdnice montirao drugi dan kad sam uzeo Gileru i do sad mi nikad nije skliznula noga. Vožen je  po suncu ,kiši, snjegu...........i ni makac noga.. (y)
 
banley said:
evo i ja svog ponovno vratio u pogon  :wink:  (y)
ulje je smrdilo po benzini katastraofa a ritko skoro ka voda  :palacdolje:

serviser mi je strogo rekao da nelivam euro super 95 jer če mi se opet dogodit to zbog finoče našeg goriva nego obavezno Euro super 98

Ruke sam platio 55 kn 1,3 litara ulja 130 kn i filter ulja 90 kn sve skupa 275 kuna

:misli:
 
biker4life said:
Na ljeto bude 4 ako sam dobro izracunao... (y)
Jbg, kad sam ga tek uzeo sam radio mnogo km, a onda od kad imam XTX-a ipak manje.
Plus toga, nekad sam ga vozio za every-day, sada vise ne, ipak mi treba auto.
I ja se manje vozim zimi ne zbog hladnoče več zato jer mi je kaciga za smeče trebam kupit (Shoei xspirit 2 al dođe 6300 kn ili xr 1100 3800 kn) pa pomalo skupljam
nadam se uskoro điru do istre i Rijeke  (y)
 
banley said:
obavezno
a i ndam se da če tvoj runner napokon proraditi pa če mo iz Rijeke put istre  :wink:  (y)
zeza me osovina kotaca na kojoj je zupcanik sekundara,rekao mi bmw da prodam okrenut zupcanik,pa idem sutra kod tokara i ako se opet bude culo onda osovina ima lufta jer je brusena,sutra cu znati sta je,a ako je osovina onda sam nasao i nju za kupit,tako da ce doci i ona ako bude trebala i auspuh...

btw.mogu se ja vozit bez problema i vozio sam se ali me zivcira taj zvuk tako da zelim to rijesiti sad :wink:
 
biker4life said:
Na ljeto bude 4 ako sam dobro izracunao... (y)
Jbg, kad sam ga tek uzeo sam radio mnogo km, a onda od kad imam XTX-a ipak manje.
Plus toga, nekad sam ga vozio za every-day, sada vise ne, ipak mi treba auto.
si prosao po velom vrhu kraj crkve danas a ispred neki crveni runner?sa xtx-om
 
Rezultati prve ankete:

Pitanje: Jeste li se do sada (nazalost) imali priliku sresti s krađom dijelova sa vaseg Runnera?  (Glasanje završeno: 22. Listopad 2009, 12:20:14)

Da, par manjih plastika. ----------------------------------------------------------- 3 (8.1%)
Da, dosta skupih dijelova, ali barem nisu cijeli skuter ukrali. -------------------------- 1 (2.7%)
Ne osobno, ali nekim poznanicima/prijateljima su neki dijelovi/cijeli skuter ukradeni. ---- 12 (32.4%)
Ukrali mi cijeli skuter! -------------------------------------------------------------- 2 (5.4%)
Ne, nikada. ----------------------------------------------------------------------- 19 (51.4%)

Ukupno Glasova: 37

===============================================================================

Rezultati druge ankete:

Pitanje: Koliko km godisnje prelazite sa vasim Runnerom?  (Glasanje završeno: 29.11.2009. u 16:19:51)

do 5 000 km   5 (22.7%)
5 - 10 t km     9 (40.9%)
10 - 15 t km   5 (22.7%)
preko 15 t km 3 (13.6%)


Ukupno Glasova: 22

===============================================================================
 
biker4life said:
Valjda smo to bili mi... :misli: jutros uglavnom...
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,101229.msg2519553.html#msg2519553 (y)
Mogao si nam se pridruziti. :mrgreen: (y)
jeste da, prepoznajem kacigu i auspuhe na xtx-u po tome sam i skuzio,ali ja sam u autu bio!za drugi put drage volje ako sam free! (y)