Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
biker4life said:
Ovaj Runner sa slike ST table... FXR... znaci da je godiste '97-'99... a samim time sudeci po slici i oglasu:
> tamo pise da se radi o FXR-u, a ja na slici vidim ''13 zadnju felgu, disk pozadi a i 2000. godine se FXR vec odavno nije radio (mada pise i da se radi o DD modelu, pa je samim time to mozda i u redu - treba vidjeti sa vlasnikom);
> zadnji kraj (rukohvat) i zadnja stop lampa ne odgovaraju godistu;
> fali mu veliki vizir i retrovizori (doduse pise da ih daje sa skuterom, kao i originalne zmigavce);
> prednja vilica ti je s modela '02/'03, kao i prednji zmigavci.

To su bile negativne strane, a sad pozitivne:
> za to godiste izgleda super;
> vizualno odlicno stanje;
> prednja maska originalna, kao i sve druge plastike i naljepnice, osim gore spomenutih.

Na sto pripaziti kod ovog primjerka:
> na kilometrazu - nije kriticna ni blizu, ali vazno da je redovito odrzavan;
> traziti originalne dijelove koji su skinuti;
> istraziti zasto su vilice sa novijeg modela na njemu;
> obratiti pozornost na papire i broj sasije, obzirom da ako se ne varam FXR se te godine vise nije nudio, mada je moguce da je "zaostao" koji na stanju.

Zakljucak:
> potencijalno odlican skuter!

(y)

dobar je ovi fxr.. to je od prijatelja.. tvornicka je boja,vilice je stavia od vxra jer su puno bolje od spovih upsidedown (sta vec svi koji su vozili spa s tin vilicama znaju) rep e stavia od novog modela jer mu se osobno vise svidja i to je to..motor rad ii ide odlicno kad sna ga ja zandji put bia vidia.. i nije nikakva muljaza..i kilometraza na celeru je prava..
 
yems said:
haha pa zasto..nije valjao skut ili  ..

ekipa mi kupila crosere pa me nagovaraju trazim ktm-a ili dr ako nadem odo u planine  :wink:

iskreno 200vxr-a najradije..samo kod nas neemmmaaaaaaaaa toga nikako..

edit
ako ima negdje  dobar vxr govorite ...

ima ima dobrih vxrova..ajd javi mi se na pm  (y)
 
duje87 said:
dobar je ovi fxr.. to je od prijatelja.. tvornicka je boja,vilice je stavia od vxra jer su puno bolje od spovih upsidedown (sta vec svi koji su vozili spa s tin vilicama znaju) rep e stavia od novog modela jer mu se osobno vise svidja i to je to..motor rad ii ide odlicno kad sna ga ja zandji put bia vidia.. i nije nikakva muljaza..i kilometraza na celeru je prava..
a jedino sto mi je daleko(ne za ici po njega,vec sam isao ovo ljeto za split po skuter) a nemam koga da mi ga pogleda,a sad je i gotovo sto se mene tice!
 
biker4life said:
:naklon: :naklon: (y)

Meni je ta, fluo/mat kombinacija kako ti kazes, ujedno i najdraza kombinacija boja na Runneru. Oduvijek sam htio takvog, ali jednostavno ima ih vrlo malo, a i ti koji jesu su izblijedili uslijed lose brige vlasnika (i doduse lose kvalitete tvornickog laka).

Da covjek i nađe solidan primjerak te boje, skuter bi se eventualno mogao ofarbati u istu takvu boju (rjesavanje problema izblijedjelosti), ali ostaje problem naljepnica, kojih jednostavno vise nema.

Tako da "igra" jedino da naleti izrazito ocuvani primjerak te kombinacije, da imam novca, kupio bih ga odmah.

Za ostale koji prate temu, takva kombinacija se nudila samo od '99. do '01. godine (znaci prije redizajna).

Nego, Joke, koja je pak bila sudbina ovog primjerka? Nadam se da nije i on stradao u sudaru? :(

(y)
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-gilera-runner-180-180-cm3-oglas-600239
Provjeri ovo ako su ti original plastike i malo ti spusti isplati se, probaj ga kontaktirati pa ćeš znati...
 
alfist159 said:
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-gilera-runner-180-180-cm3-oglas-600239
Provjeri ovo ako su ti original plastike i malo ti spusti isplati se, probaj ga kontaktirati pa ćeš znati...

1000e za motor koji ne vozi,a plastike su navodno u slicnon stanju ka sa slike?? ko je ovde lud..

ja ovaj motor sa serijskin ovjeson nemogu prodat za 1000e,ne da nemogu prodat,nego niko nije ni dosa ga vidit,a radi ko sat i vozi i lipo figura..a ti bi da 1000e za ono.. :LOL:

http://www.bikepics.com/members/gerbi/99runner180sp/
 
duje87 said:
1000e za motor koji ne vozi,a plastike su navodno u slicnon stanju ka sa slike?? ko je ovde lud..

ja ovaj motor sa serijskin ovjeson nemogu prodat za 1000e,ne da nemogu prodat,nego niko nije ni dosa ga vidit,a radi ko sat i vozi i lipo figura..a ti bi da 1000e za ono.. :LOL:

http://www.bikepics.com/members/gerbi/99runner180sp/

Piše da nije fiksno kao prvo i ako su plastike original i sve drugo j**eš klip i cilindar, ne kažem da je jeftino ali za 5tkn ako bi da ako je original sve vridilo bi onome ko oće original... Aj ti nađi original sp-a jeftino? i uopće...  :pandur:
 
alfist159 said:
Piše da nije fiksno kao prvo i ako su plastike original i sve drugo j**eš klip i cilindar, ne kažem da je jeftino ali za 5tkn ako bi da ako je original sve vridilo bi onome ko oće original... Aj ti nađi original sp-a jeftino? i uopće...  :pandur:

pa jebemu misa di je original,ako je masina u rasulu :LOL: ?? sta je na njemu original ?..ocu kupit najvecu krntiju iz oglasnika za 2000kn i piturat plastike za 1000kn i onda vridi 1000e jer je original boja :misli:

ako je masina sjebana,mos mislit kakve su onda druge stvar,a da ne spominjen kilomertazu..
 
biker4life said:
Malaguti, evo nasao sam par slika tvoje bestije, to je cini mi se sa naseg prvog odlaska na Krk, mislim da nije bilo u ovoj temi ranije... (y)

haha ovo je u baški slikano  :D ,
 

Duje87, slazem se s tobom. (y) Kako oglas nisam ni pogledao (jer iz gore navedenih razloga sada nemam vremena/ne mogu poceti slagati tako nesto), nisam ni pogledao cijenu, ali ako pita 1.000 € za ono sto pise u oglasu, mora da se šali malo (puno). :mrgreen: Plus toga, oglas bez slike, u 21. stoljecu... nesto mi je tu sumnjivo. :mrgreen:

smmania said:
haha ovo je u baški slikano  :D ,

Da, gore kad se ide prema onoj crkvi ili cemu vec. (y)

 
poslikat cu i stavit jednog sp-a ovdje ,kupio ga je jedan decko od jednog starijeg covijeka 2001 godiste 4000 km , stanje ko iz tvornice boja mat siva -kričavo naranđasta.... stvarno prilika je bila mrak i ujedno platio ga 8000 kn
 
evo dobio sam danas novi aluminij za podnice runnera pa moram izrezati jedan dan,a sutra dolazi i za firefoxa (y)
 
exfreerider said:
Šta će ti to samo da se kližeš :misli:
jer su mi podnice pofarbane i normalno guli se boja,stari runneri imaju onu gumu a na novim je plastika,ostane ti kamencic i tenisici i tako gulis boji i kad sam pao onda je malo ta podnoca pukla na mjestu gdje se zavidava,skliske su i original plasticne ali bar ce izgledati bolje,maknut cu skroz te plasticne podnice i zavidati aluminijske a ne kao na starom samo maknuti gumu pa stavit na plastiku aluminij :wink:
 
evo i ja svog ponovno vratio u pogon  :wink:  (y)
ulje je smrdilo po benzini katastraofa a ritko skoro ka voda  :palacdolje:

serviser mi je strogo rekao da nelivam euro super 95 jer če mi se opet dogodit to zbog finoče našeg goriva nego obavezno Euro super 98

Ruke sam platio 55 kn 1,3 litara ulja 130 kn i filter ulja 90 kn sve skupa 275 kuna