Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
kao sto bi bandit rekao "vidim ja vama nije dosadno" :mrgreen:

nisam cijeli dan bio online pa mi se neda sve teme citati,ali mi zapeo za oko problem od banleya :(
 
malaguti said:
provjeri ti to sam :wink:
ma daje osjeti se  :wink:
a i vidio si sam koliko se ulje diglo sriča da mi je ispala vida na kromu koji štiti auspuh pa počelo lupat pa onako bezveze iša provjerit ulje kad ima sam više sriče nego pameti moglo se sve razletit
 
obavezno promijeni ulje,a promijeni i filter,ne kosta puno i onda svako malo provjeravaj kakav je miris...
 
liberty said:
thanks (y)
slično sam i ja stavio :wink:
jesi razmišljao da promijeniš termostat.misliš li da bi to pomoglo :misli:

(y)

Ma ovo je najjednostavnije i najefikasnije riješenje :wink:
 
exfreerider said:
Ma ovo je najjednostavnije i najefikasnije riješenje :wink:

Dobar je bio tvoj VXR. (y) Ako se dobro sjecam, linija 04/05, svijetlo sivi, imao je cak i originalne grafike! (y)
Ako se ne varam, ovaj u attachmentu (nasao sam ga negdje među starijim slikama), taj je bio tvoj (?). :misli: (y)

joke said:
Vjerovali ili ne, mislim da je onaj sa slika iz MP-a upravo moj poslje bio  8)

:misli: :misli:
Koji tvoj? Jer onaj je bio originalni plavo-crni. Sta onaj drugi za trke, ili si imao vise "cestovnih"? :misli: :misli:
Ajde bas me zanima! (y)
 
Imao sam 2 180 SP-a, ovog fluo/mat i onog plavo/crnog.
Plavog sam kupio novog, a fluo od uvoznikove test flote.
Znam da je bilo padnuto i bio je oštečen.
Imao sam još prije i srebrenog 180 2T
I mat crnog VXR180
I crvenog 50/70
 
joke said:
Imao sam 2 180 SP-a, ovog fluo/mat i onog plavo/crnog.
Plavog sam kupio novog, a fluo od uvoznikove test flote.
Znam da je bilo padnuto i bio je oštečen.
Imao sam još prije i srebrenog 180 2T
I mat crnog VXR180
I crvenog 50/70

:naklon: :naklon: (y)

Meni je ta, fluo/mat kombinacija kako ti kazes, ujedno i najdraza kombinacija boja na Runneru. Oduvijek sam htio takvog, ali jednostavno ima ih vrlo malo, a i ti koji jesu su izblijedili uslijed lose brige vlasnika (i doduse lose kvalitete tvornickog laka).

Da covjek i nađe solidan primjerak te boje, skuter bi se eventualno mogao ofarbati u istu takvu boju (rjesavanje problema izblijedjelosti), ali ostaje problem naljepnica, kojih jednostavno vise nema.

Tako da "igra" jedino da naleti izrazito ocuvani primjerak te kombinacije, da imam novca, kupio bih ga odmah.

Za ostale koji prate temu, takva kombinacija se nudila samo od '99. do '01. godine (znaci prije redizajna).

Nego, Joke, koja je pak bila sudbina ovog primjerka? Nadam se da nije i on stradao u sudaru? :(

(y)
 
Prodao sam ga u Bol na Braču, i onda je promijenio par vlasnika, a Bračani su inače jako "poznati" po ulaganjima i održavanju svojih vozila tako da neznam jeli uopče što od njega i ostalo.
Inače, sudbija bilo koje fluo boje je da blijedi i od toga nema načina da pobjegneš, a potez Piaggia je jednostavno bio glup jer su odmah bili svjesni da boja ima rok trajanja.
Glede ponovnog bojanja, moglo bi bit izvedivo, isto kao i izrada naljepnica, jer danas postoji tehnika bojanja naljepnice istom bojom kojom se boji i šasija.
 
joke said:
Prodao sam ga u Bol na Braču, i onda je promijenio par vlasnika, a Bračani su inače jako "poznati" po ulaganjima i održavanju svojih vozila tako da neznam jeli uopče što od njega i ostalo.
Inače, sudbija bilo koje fluo boje je da blijedi i od toga nema načina da pobjegneš, a potez Piaggia je jednostavno bio glup jer su odmah bili svjesni da boja ima rok trajanja.
Glede ponovnog bojanja, moglo bi bit izvedivo, isto kao i izrada naljepnica, jer danas postoji tehnika bojanja naljepnice istom bojom kojom se boji i šasija.

Znas li za ikojeg fluo/sivog da je i dan danas u dobrom stanju i da vozi kao i prvog dana? :misli:

Ja sam mislio kupiti jos jedan set plastika, te napraviti tocnu repliku originala (kombinacija fluo/sivi), ali ipak imao bih previse "sitnica" (koje bi usput receno vjerovatno samo mene smetale) i koje bi me posjecale da ipak nije original. Neke od tih sitnica su primjerice drukciji satovi i grafike te podloga satova, boja felgi i amortizera, sic (doduse zadnje tri stavke i nisu veliki problem, sve mi je bilo dostupno, ali ipak, htio sam da sve odgovara godistu i ostavio sam ga takvim kakav i jest), itd.

Moj je '03. godiste (zadnja linija) i kao takav je u 100% serijskom stanju, ako izuzmemo nedostatak naljepnica (meni je ta kombinacija cak i ljepsa ovako) i Malossijev Multivar 2000, tako da sam odlucio da ce takav i ostati, a ako uleti kakav drugi SP u kako - tako serijskom stanju, za realne novce, mozda bih se i upustio u projekt dovođenja istog u potpunu serijalu. Ali otom-potom!

U svakom slucaju, svaka cast na tolikim Runnerima. (y) Ja sam u svom vlasnistvu imao samo jednog (i jos ga imam :mrgreen: ), ali sam imao prilike probati pravu malu flotu primjeraka. :mrgreen: 8)

Nego, cudi me pak samo da si nisi bar jednog ostavio.

(y)
 
Teško da bi se našlo ijedan u dobrom i voznom stanju osim ako ga vlasnik nije za tako nešto namijenio.
Inače, glede ostavljanja, imam često priliku probati neke u dobrom stanju, pa ipak mogu samo potvrditi svoje mišljenje i zaključiti da je to proizvod čije je vrijeme odavno prošlo. Možda bi se i kadikad "propatio" na nekom sa Malossi ovjesom i pojačanom šasijom, ali rađe to napravim na novoj R1  8)
 
Mene podsjete na zabludu u kojoj sam živio, radio i drugima prodavao, pa mi nije baš "veselo" toga se prisječat :?
Od svega "vrijedi" jedino miris izgorenog ulja (Castrol 747 ili TTS) (y)
 
joke said:
Mene podsjete na zabludu u kojoj sam živio, radio i drugima prodavao, pa mi nije baš "veselo" toga se prisječat :?

:mrgreen:

joke said:
Od svega "vrijedi" jedino miris izgorenog ulja (Castrol 747 ili TTS) (y)

Ja tocim Agip... City Hi-Tech... ful sintetiku... zadovoljan sam... 33 000 km ima... masina nikad otvarana... radi kao i prvoga dana... 8)

(y)
 
biker4life said:
Dobar je bio tvoj VXR. (y) Ako se dobro sjecam, linija 04/05, svijetlo sivi, imao je cak i originalne grafike! (y)
Ako se ne varam, ovaj u attachmentu (nasao sam ga negdje među starijim slikama), taj je bio tvoj (?). :misli: (y)
Da taj je bio moj :D
Moj bivši je bio 05 sve original osim auspuha kad sam ga kupio sa 6tkm ali sam ga tražio 3mj da bude savršen a prodao sam ga nakon 10mj sa 18tkm

Išao sam po njega u Šibenik u 11mj i vozio se doma

čak smo i jedan pad zajedno preživjeli kad mi je lik u rotoru oduzeo prednost ali sam ga izbjegao i samo proklizao :x

Meni je bio odličan i nisam imao nikakvih problema sa njime samo redovni servisi i gassss 8)

Taj skuter mi je pružio toliko gušta da to nikada neću zaboraviti (y) (y) (y)
 
biker4life said:
:Ja tocim Agip... City Hi-Tech... ful sintetiku... zadovoljan sam... 33 000 km ima... masina nikad otvarana... radi kao i prvoga dana... 8)

"Dobra" kilometraža, jel' ti pali na prvi okret anlasera, i jel' radi na minimumu duže od minutu bez gašenja?
 
joke said:
"Dobra" kilometraža, jel' ti pali na prvi okret anlasera, i jel' radi na minimumu duže od minutu bez gašenja?

Radi kao svicarski sat, ako treba na minimumu i "pola sata" bez gasenja. :wink: :whistle: Ventilator pali kao i po manualu, milimetar prije nego kazaljka uđe u crveno i onda ga drzi malo ispod crvenog. Uvijek pali na prvi zub, jedino ako nije vozen duze od cca. tjedan i po, dva, onda treba zakurblati, ali također pali na prvo kurblanje. :)

Eto, da se i pohvalim, nedavno mi je jedan kolega forumas i prijatelj nudio 16 000 kn za njega (samo skuter, bez rezervnih dijelova), ali naravno da sam odbio. Doduse, nije to ni prva takva ponuda (bila je i jedna veca za tisucu kn), a siguran sam ni zadnja, ali prodaja me ne zanima!

exfreerider said:
Da taj je bio moj :D
Moj bivši je bio 05 sve original osim auspuha kad sam ga kupio sa 6tkm ali sam ga tražio 3mj da bude savršen a prodao sam ga nakon 10mj sa 18tkm

Išao sam po njega u Šibenik u 11mj i vozio se doma

čak smo i jedan pad zajedno preživjeli kad mi je lik u rotoru oduzeo prednost ali sam ga izbjegao i samo proklizao :x

Meni je bio odličan i nisam imao nikakvih problema sa njime samo redovni servisi i gassss 8)

Taj skuter mi je pružio toliko gušta da to nikada neću zaboraviti (y) (y) (y)

Je, super je skuter bio, nasao sam i neke tvoje slike sto si davno stavio. (y) Steta da si ga prodao.