Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
biker4life said:
Daj neku malo bolju sliku, ova je premutna ne vidi se najbolje. (y)
Ako slikas digitalcem, stavi ga u mode za predmente blize od 30 cm.
Ako slikas mobitelom, udalji se malo!
(y)
slikam sa Nokiom N86 8 megapiksela ako ti to išta znači  (y)
provat ču još jednom  (y)
 
posluša sam te i stavia u mod do 60 cm i slika mi se čini puno bolja al ti prosudi

ne bi dao 3500 kn da  mi slika bude gora od digitalca sa 8 megapiksela  (y)
 
malaguti said:
uhhh lose je to :mrgreen:
jeb... da je cesta kao od Karloaga do Kraljevice brusio bih i ja gume kao ti a kod vas u Istri su ceste za vozit prva liga, a kod mene su same ravnice, ja kad idem do šibenika 35 minuta držim gas odvrnut do kraja toliko o našim zavojima i da imaš fazer 600 nebih se moga više nagnit jer to su blgi zavoji  :wink:  (y)
 
Robi_PU said:
di se ekipa ovako po istri vozi, di su dobre ceste za vozikat se  :misli:
8)
di nisu :D
imaš puno toga u temi maxi scooter meeting point da ne kvarimo ovu temu (y)
 
banley said:
nemoj uzimati molas ml 50 malo traje meni je na skuteru tek 3500 km a več je poravnata po sredini još  :misli:1000 plafon 1500km če izdržati jako malo dok mi je sava mc 28 izdržala 11500 km

E sad me zanima koliko vam traje sava mc 29 sporty kilometra?

jako kratko.
do 1000 drži više nego dobro, a od 1000 do 3000 koliki joj je vijek je užasno loša,jedostavno neznaš kad će proklizit.

imao jedan set na runneru pa se opet vratio na pirelli SL(zaboravio koji broj), ta guma traje triput duže i cijelog je vijeka
gotovo istih preformansi,što ne mogu reći za savu :(
pirelli kad se dobro ugrije jednakih je preformansi kao i sava u onih 1000 km
moja zapažanja (y)
 
evo jedan cvajo generalno sređen iz mog mjesta nakon generalke 300 km  Misli da ga lik prodaje
 
moj mc 29 ima oko 4000 km
ja sam na njemu odvozio 2000 km uglavnom po niskim temperaturama i vlažnim cestama, 95% otvorene ceste u dinamičnom ritmu
prednja mi popušta i razočarava iako nije istošena
zadnju je prijašnji vlasnik po sredini istrošio ali još drži
gume su stare 1 g
 
liberty said:
di nisu :D
imaš puno toga u temi maxi scooter meeting point da ne kvarimo ovu temu (y)
(y) :wink:
Imam jedno pitanje, vidim na ovoj stranici bijeli st u ponudi -
http://www.sprint-centar.com/katalog-det.asp?IdProizvod=1964&Idgrupa=93&IdPodgrupa=315&IdPodPodgrupa=170

jako mi se svidja, crveni imaju 3 frenda u Puli ( glupo sad i meni uzet) , crni slabo uočljiv u prometu ( tako mi se čini) bijeli nisam jos nigdje vidio pa jel ima netko provjerenu informaciju da li je stvarno u ponudi bijela boja, jako mi se sviđa  :D
Hvala  :roll:
 
joke said:
Srad, što ne nabaviš drugu vilicu ako ga več koristiš u sportu  :misli:
Več i ugradnja serijske od novijeg SP-a, odnosno one koja se poslje ugrađivala na VX/VXR bi bila značajan korak napred.
Ima ti ih po Piaggiovim servisima ko pljeve, jer su se zamjenjivale u jednoj velikoj kampanji prije par godina, samo trebaš kupit trokut.

Da treba ih spustiti i dosta otvrdnuti jer standardne od VXR-a su žvakaste...ovjes za utrke je najbitniji ali treba i više ulaganja tako da sam trenutno zadovljan i sa standardnim.
 
biker4life said:
Battlax znam da nema u ''13. :(

A dali ML50 ima i u ''12 i u ''13? :misli:

Pitam, jer FXR i VXR imaju oba ''12, dok SP ima iza ''13. (y)

MC29 znam da ima svih dimenzija, na njima sam sada!

ML 50 imaš u obje dimenzije i preporuka je za prednju gumu dok straga za cestu radi većeg trošenja treba malo tvrđa, MC 29 ili batlax.
S obzirom da se voziš po cesti slika zadnje gume govori da dosta spuštaš motor :wink:
 
SRAD said:
ML 50 imaš u obje dimenzije i preporuka je za prednju gumu dok straga za cestu radi većeg trošenja treba malo tvrđa, MC 29 ili batlax.

znači ML je najmekša od te tri
tome zanimalo
 
banley said:
evo jedan cvajo generalno sređen iz mog mjesta nakon generalke 300 km  Misli da ga lik prodaje

Ono sto vidim po slici je da vanjstina i nije u nekom stanju. :(
Izgrebane i izblijedile pastike, fali dosta dijelova... :?
(y)

SRAD said:
ML 50 imaš u obje dimenzije i preporuka je za prednju gumu dok straga za cestu radi većeg trošenja treba malo tvrđa, MC 29 ili batlax.
S obzirom da se voziš po cesti slika zadnje gume govori da dosta spuštaš motor :wink:

8)

Robi_PU said:
di se ekipa ovako po istri vozi, di su dobre ceste za vozikat se  :misli:
8)

Pogledaj nase voznje (MV, Lib, Malaguti, ja, itd) u ovom podforumu :wink: :
http://www.motori.hr/forum/index.php/board,62.0.html

Vupy said:
jako kratko.
do 1000 drži više nego dobro, a od 1000 do 3000 koliki joj je vijek je užasno loša,jedostavno neznaš kad će proklizit.

imao jedan set na runneru pa se opet vratio na pirelli SL(zaboravio koji broj), ta guma traje triput duže i cijelog je vijeka
gotovo istih preformansi,što ne mogu reći za savu :(
pirelli kad se dobro ugrije jednakih je preformansi kao i sava u onih 1000 km
moja zapažanja (y)

Vidis, ja imam drukcija iskustva. :wink: (y)

Moje imaju cca. 8-9 t km, i spremne su za izmjenu, ali bez obzira na to, svih tih 9 t km su tjerane do ruba kao na slici koju sam maloprije linkao. Istina, na losem gradskom asfaltu MC29 drzi ajmo reci vrlo lose, ali cim je asfalt malo bolji, daju jako jako puno!

Omjer cijena/kvaliteta je kod tih guma iznimno povoljan!

Robi_PU said:
(y) :wink:
Imam jedno pitanje, vidim na ovoj stranici bijeli st u ponudi -
http://www.sprint-centar.com/katalog-det.asp?IdProizvod=1964&Idgrupa=93&IdPodgrupa=315&IdPodPodgrupa=170

jako mi se svidja, crveni imaju 3 frenda u Puli ( glupo sad i meni uzet) , crni slabo uočljiv u prometu ( tako mi se čini) bijeli nisam jos nigdje vidio pa jel ima netko provjerenu informaciju da li je stvarno u ponudi bijela boja, jako mi se sviđa  :D
Hvala  :roll:

Hrvatske web stranice:

> http://www.hr.gilera.com/hr_HR/

> http://www.hr.gilera.com/hr_HR/prodotti/runner/runner_st_125/default.aspx

S jednom napomenom: koliko znam, za '09 se bijeli nije nudio, ali provjeri, moguce da za '10 dolazi i bijeli, a to jos nije objavljeno na web-u.
Razmisli, pa odluci, s napomenom da su u ovo doba u igri Piaggio bozicni popusti 10-15%, pa ces i povoljnije proci!
 
zahvaljujem biker  (y), imas pravo vjerovatno ce doci u ponudu bijeli ali tek 2010. sada do kraja mjeseca cu uzeti, ipak popusti nisu za bacit  :mrgreen: boja je manje vazna bitno da je RunneR  :wink:
 
ove plastike se samo tekučinom za sjaj namažu i da vidiš razliku što je najbitnije mašina je potpuno nova 600 km  (y)