GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

HONDA type R said:
bimba, prosli put si mi preporucio diablo roso corsa i bio sam sadovoljan, nije mi nijednom pustila ali mislim da ipak nisam dovoljno brz/spretan da ju zagrijem do kraja pa bi mi mozda bio primjereniji diablo roso 2. malo me mucilo sto je tehnologija iza tih guma stara 5 godina, nisu dobivale nasljednika i nedavno vidim da je izasao diablo roso 3. nekako mi se to cini kao najpametniji izbor ali me pate oni nakedi oko tih fuma sa predstavljanja, sta ti mislis sta bi bilo najbolje uzeti, grip po suhom je najvazniji ali kao sto rekoh nisam siguran da roso corsu mogu zagrijati kako treba - citao sam malo onaj vodic na tvojoj stranici, ne vrijedi uzimati najskuplju gumu ako nije na radnoj temperaturi (na stazu ne idem)

:bananapivo:

DR3 je naslejdnik dvojke i obje su klasične sportske gume, dok je Rosso Corsa nešto ekstremnija guma. Ukratko, to što je DRII stariji model ne trebate brinuti , i dalje je garantiram po pitanju suhog i voznih osobina jedna od boljih sportskih guma na tržištu. S druge strane DR3 je noviji model , bolja guma po svim parametrima tako da nečeš pogriješiti ni sa jednom od ove dvije. Ako tražiš idealan odnos cijene i kvalitete onda DRII , a za sve ostalo tu je DR3  :mrgreen: (y)
 
borkic said:
pitao sam pre par strana za preporuku gume, ali se raspitah jos malo za cene drugih.. pa ovako, za sport touring voznju (honda cbf600), nisam neki profi vozac...
dunlop qualifer      170€
dunlop qualifer 2  205€
dunlop roadsmart 205€
metzeler m5          210€
metzeler z6            190€

z6 je bila vasa preporuka...

sta mislite?

Qualifier , Qualifer II i M5 su sportske gume i za normalnu vožnju nemaju smisla, a ove druge dvije su dobre i provjerene sport-touring gume i nečeš pogriješit ni sa jednom pa uzmi jeftinije
 
Potrosio sam 2 seta angel GT.
gume su odlične....nikad me nije iznevjerila a vozio sam svakako
traje više nego ostale koje sam imao
Sve touring gume bi prosle najviše 7000 a GT 11000
Sad sam stavio Roadsmart 3.
malo lakše se voze....


 
Bimba vidi ovo..

https://imgur.com/a/l6Y0R

3-4 seta novog metzelera sm, sve su takve. Nakon jedne trke ili nakon 3, ista stvar.. Po cijeloj gumi pukotine. :misli:
 
To su gume koje ti koristiš ili neke druge  :misli:

U svakom slučaju trebam slike na e-mail, i pritiske koje koristiš čim prije  (y)
 
Poslao sam ti na mail s moba, vidi jesi dobio. I prednja ima zanimljivosti pa vidi  :mrgreen:

Daj sredi s tvornicom reklamaciju jedno 5 setova da se vozimo :mrgreen:
 
Sve sam dobio, riješavam po hitnom postupku i javljam se početkom tjedna  (y)
 
Bimba, što kupiti? Radim puno km kroz cijelu godinu po svim uvjetima vremena, osim snijega  :azn: , kombinirana vožnja autoput/grad/lokalne otvorene ceste, nevozim preagresivno.
Motor: CBR 600f4i
Nemogu se odlučiti između:
Pirelli Angel GT
Michelin Pilot Road 4
Metzeler Roadtec Z8
 
Roadtec Z8  (y)

Trenutno nemam zadnje ali stiže u ponedjeljak  (y)
 
Imaš pm (y)
 
dovla said:
Bimba vidi ovo..

https://imgur.com/a/l6Y0R

3-4 seta novog metzelera sm, sve su takve. Nakon jedne trke ili nakon 3, ista stvar.. Po cijeloj gumi pukotine. :misli:

Znam da ružno izgleda, ali sigurne su za korištenje. S druge strane, to ne mijenja ništa , odnosno ovo mora ići u reklamaciju i proizvođać mora bit upoznat sa tim .  Ako ti nije problem, slike smanji i pošalji mi i njih na e-mail. (y)
 
Bimba, htio bi naručiti set mitas Sportforce + u 120/70/17 i 180/55/17 ali kaze na stranici da nema prednje na lageru. Hoce li biti skoro?
 
alfa75 said:
Bimba, htio bi naručiti set mitas Sportforce + u 120/70/17 i 180/55/17 ali kaze na stranici da nema prednje na lageru. Hoce li biti skoro?

Jel to za 75-icu  :misli:  :mrgreen:
 
alfa75 said:
Bimba, htio bi naručiti set mitas Sportforce + u 120/70/17 i 180/55/17 ali kaze na stranici da nema prednje na lageru. Hoce li biti skoro?

dobit ću ih za dva do tri tjedna, ne prije nažalost  :(

Imaš Pirelli Diablo za 1208,00 kn set, nijansu bolja guma  :wink: (y)
 
Stigle su ;) hvala bimba na brzini  (y)
 
Hvala tebi na kupovini  (y)
 
mojzzr1400 said:
Potrosio sam 2 seta angel GT.
gume su odlične....nikad me nije iznevjerila a vozio sam svakako
traje više nego ostale koje sam imao
Sve touring gume bi prosle najviše 7000 a GT 11000
Sad sam stavio Roadsmart 3.
malo lakše se voze....

Mislim da će - kada bude - ipak biti T30 EVO. Imao sam 021 (tvornička ugradnja) i bio sam zadovoljan, solidna guma u okvirima svoje klase. Sada imam M7RR ali otkako sam ih uzeo okolnosti su se promjenile pa je vožnja pretežno touring (vikend), a preko tjedna nažalost grad (kuća-posao, zbog parkinga sam na motoru uvijek, i po kiši i po suncu). Mislim da će jedna s-t guma biti sasvim dovoljna jer ove trenutne ne iskorištavam do kraja niti imam potrebe za sportskom gumom za ono kako se sada vozim. U biti ih nisam ni porubio kako spada - http://i.imgur.com/2dH7G20.jpg . Ako bi se javio netko tko je vozio T30/EVO bilo bi dobro da napiše koju pametnu... :mrgreen:
 
Bimba,koje gume za gsx 650f ,voznja vikendom prema moru autoput se izbjegava.
Volim ga malo otvorit po zavojima mada nisam neki profi.
Ako moze i cijena za set.
Hvala