Gume za skutere malih kotaca (obavezno procitati prvi post u temi)

o kojoj slici ti pričaš?   :misli:

- ja se čudim da vama tak dugo traju gume:?!?!?  :shock:

liberty, kolko km tebi traju gume na x9?

siguran sam samo da savu i pirelli ziher više na skuter neću stavit, jer sam do mora po staroj cesti krenuo sa gumom normalne šare, a jedva se vratio na trećem sloju platna i bubrezima sa strane...  :palacdolje:
 
wingman said:
o kojoj slici ti pričaš?   :misli:

- ja se čudim da vama tak dugo traju gume:?!?!?  :shock:

liberty, kolko km tebi traju gume na x9?

siguran sam samo da savu i pirelli ziher više na skuter neću stavit, jer sam do mora po staroj cesti krenuo sa gumom normalne šare, a jedva se vratio na trećem sloju platna i bubrezima sa strane...  :palacdolje:

A vidi - po gradu se ne vozimo puno, a van grada ciljamo zavojite ceste, tako da su nam gume u biti vise potrosene sa strane nego po sredini.
Zato nam vjerovatno i traju nesto duze, s obzirom da ih ne stedimo.
Linkao sam sliku ranije, ali evo, uploadam je. (y)
 
Lurker said:
To kad s asfalta kreneš na makadam.  :mrgreen: Vjeruj mi poznato mi je. Išao ja prodavat skut, a ono pol kamena viri iz gume.  8)
da (y) (y) ili ako po cesti naletis na pjesak...
 
kaj da vam velim? ak ste zadovoljni, ok. ja sam prošo dva modela save i ne odstupam od svog mišljenja o njima.  :mrgreen:

imam zamjerku i na ovaj shinko, ali za sad samo jednu i ne preveliku.

bio sam u potpunosti zadovoljan samo s michelinom i bridgestoneom. vidjećemo kak bu se shinko pokazao u totalu.
 
OK, gle - nebih ni ja Savu na ozbiljnijem/vecem motoru, ipak vise vjerujem malo poznatijim proizvodima.
Ali, da zadovoljava moje potrebe na skuteru, koje i nisu male, zadovoljava.
Na XTX-u se vozim na Dunlop Sportmax Qualifier, kako sam i napisao, odlicne su, i od subote je vec drugi set gore. :)
Sava i skuteri, tocnije MC29:  (y)
 
mc 22 mrak guma.. mekana, zgrije se brzo a drzi hebeno.. jos ni jednom ni prednji ni zadnji nije pobjego..   (y)
 
moj liberty ima mc 21 - dobre su, zadovoljan sam.imaju lijepu šaru :)
na veliki skut - sava no way
eno na modernvespi imaju problema sa sva gumama - nekakva greška u proizvodnji, tendencija pucanja guma :shock:
 
biker4life said:
Koji model puca? :misli:
Koje imas na X9?
Koliko km ti traju?

za vespu gts imaju problema: http://www.modernvespa.com/forum/topic46797?highlight=sava
ja imam michelin gold standard
prvi par izdržao 15 tkm, drugi par 13 tkm, sad imam 3. par :)
 
liberty said:
za vespu gts imaju problema: http://www.modernvespa.com/forum/topic46797?highlight=sava
ja imam michelin gold standard
prvi par izdržao 15 tkm, drugi par 13 tkm, sad imam 3. par :)

Ne spominju koji model Save?!
Mada mislim da nije MC29, to je dobra guma.

Usput, da priupitam nesto:
- glede Save MC 29 Sporty - postoje li razlicite mjesavine smjese (soft/hard) ili je samo jedna?