Honda silver wing 600

Rocky_st said:
... zadnji put san se s barbom vraća pu splita, govori on: vidi ovog sa skuterom šta je lega, ja se okrećem, a ono bordo silverwing...  :mrgreen:

Ako ti se barba iznenadia vidjevši apriliuuu, šta bi tek onda reka da vidi nekog od nas na iritantno stabilnim TMaxovima koji btw imaju više pozicionirane centralne nogare, ali dopuštaju puno, puno veči nagib u zavoju. :jesus:
 
joke said:
Ako ti se barba iznenadia vidjevši apriliuuu, šta bi tek onda reka da vidi nekog od nas na iritantno stabilnim TMaxovima koji btw imaju više pozicionirane centralne nogare, ali dopuštaju puno, puno veči nagib u zavoju. :jesus:
:eek:hne:  :blahblah:
 
joke said:
a tko si ti da sudiš :misli:
"ko sam ja da ti sudim,iz zlatnih snova te budim...ko sam jaaaa... :LOL:

mislin da je riječ o hondi silverwing tako da nastavimo sa temom  (y)
meni osobno design malo zastarjel,nikad je nisan vozija al dosta pozitivnih stvari san čuja vezano uz taj maxi  (y)
samo naprid  (y)
 
baldeks said:
"ko sam ja da ti sudim,iz zlatnih snova te budim...ko sam jaaaa... :LOL:

dečko, tvoji snovi moja su stvarnost i svakodnevnica stoga slušaj "tatu" i budi dobar, jer možda i saznaš nešto pametno.
 
joke said:
dečko, tvoji snovi moja su stvarnost i svakodnevnica stoga slušaj "tatu" i budi dobar, jer možda i saznaš nešto pametno.
nemoj sebi dopuštat ovakve ispade,ozbiljan si čovik i prodavač,da ti nebi prodaja opala.... :palacdolje:
nedaj da te prkan od 18.god tako izbaci iz takta,vjerojatno istina boli... :wink:
nemojmo zasrat čoviku temu  (y) evala  (y)
 
baldeks said:
"ko sam ja da ti sudim,iz zlatnih snova te budim...ko sam jaaaa... :LOL:

mislin da je riječ o hondi silverwing tako da nastavimo sa temom  (y)
meni osobno design malo zastarjel,nikad je nisan vozija al dosta pozitivnih stvari san čuja vezano uz taj maxi  (y)
samo naprid  (y)
ja nakon one tragedije sa yamahom ybr 250(u temi šljem sve piše) sve mi se čini da t max neče u garažu a ovaj skuter vjerovatno mašinu bolju  od t max a i cijena je puno manja a okretnosti ne znam
 
aprilliaaa said:
remen je oko 1000-1100 kn, a rolice zaboravi, to je neuništivo. pa evo kad ja nisan uspija uništiti malossijeve u ovoliko kilometara onda originalne traju vječno. a remen na 24000 km jednostavno nikakv trošak na tolikoj kilometraži.
največi trošak je benzina, gume i disk pločice...ako se voziš :wink:
Kako koči SW u usporedbi sa Atlanticom?
 
Kresimir-Ri said:
Kakav je za provlačit se gradom? Malo me strah da ni pretežak. Gledam za uzet možda nekog polovnog, dosta su povoljniji od ostalih maksi skutera!

lakše po gradu, nego po benzinskoj :mrgreen:
 
Ma ja sam ih jako malo vidio. Jako malo pravih informacija imam, a pošto je Apriilia "napredniji" korisnik jako su dobre njegove povratne informacije!  :D
 
Rocky_st said:
... da, samo ipak mislim da se 95% t-maxova nije nikad našlo u takvom nagibu ka aprilia na svom silverwingu iako t-max može više leć...  :mrgreen:

ima tu istine :wink:
ipak Apriliia s tim skuterom ide do njegovog maksimuma
 
super skuter  (y). on , sam po sebi nema mane. (y)


to joke kaj ti navodiš pod iritantno "paljenje kvačila" je minorna sitnica koja se čak ne može nazvati niti greškom. ne utječe ni na jednu stavku skutera, niti na njegove performance,,,povremeno cviljuganje pri sporijem kretanju na vrućinama utječe samo na osjetljive uši, a to je neusporedivo sa muhama i mušicama i katastrofalnim greškama u radu drugih...u, ispod ili iznad cjenovnog razreda.  :wink:
 
ma kakvo cvrljenje pri kretanju :misli: na mom to nije bilo ili se i ne siječam, i to šta njoke kaže da neko zatrzavanje i ovo i ono neman pojma odakle to izvlaći i radi čega :misli: pa ne ugrožava mu SW prodaju :LOL:
a siječam se prošle godine kada san s bivšon iša na jednodnevni izlet...vozio san uglađenije nego inaće i brzine su se kretale oko 100-130, e potrošnja je bila točno 6 l s nas dvoje.
 
Kresimir-Ri said:
Kako koči SW u usporedbi sa Atlanticom?

ako misliš na prvog atlantica 500 s dva diska...rekao bi podjednako, a ako misliš na ove aktualne onda daleko bolje SW koči.
i ja san prije SW-a bija u dilemi dali jedan disk naprijed znaći i lošije kočenje, a onda san se razuvjerija kada san ga počeja voziti.
zaustaviti će se on isto kao i t-max u to san siguran, jedino je potreban čvršći stisak štipe. sječam se kada je njoke dobija prvi put igračkicu (t-maxa) sreo sam njega i priatela zvonu na prvom t-maxu, pa su me natantali da se isprobamo od semafora do semafora, jer je bija siguran kako će me oderat :mrgreen:, pa normalno prvi san stiga a bilo je i malo nizbrdo za zaustaviti se u punom gasu...e pa iza mene san čuo škripu guma...ne mojih :mrgreen:
 
Ma pitam jer 220 kg nije malo. Pa sam malo skeptičan. Reci ima li SW kakvo putno računalo (parcijalna km, pros. brzina, potrošnja goriva...)? Koliko dođe za njega registracija i osiguranje?