Istarski đirevi

Još malo fotki...

1U33onB.jpg


Bjfidqr.jpg


jhbTN1X.jpg


iuOOFWd.jpg


RXBpB3ml.jpg


Cb9vMVX.jpg


SJKLYfY.jpg


Grobnik je isto blizu...
AFKppAs.jpg


zxfEXBa.jpg


Sjg4k5v.jpg


q7NBt5I.jpg


pFoeYVA.jpg


MnfOES5.jpg


f403FBV.jpg


ZhViINc.jpg


pjo8kQSl.jpg


9JJ5b5C.jpg


Malo nabacanih slika iz arhive, ako te nešto zanima gdje je, pitaj...
 
Hvala dobar si svaka cast.
Nismo bas nesto s vrimenom tako da je to sve nategnuto, plan je krenit 28.05- Vodice-Opatija spavanje, 29.05 krug cili dan po istri, Opatija- Plomin kava vidikovac- Pula rucak, setnja, arena ovo ono , Rovinj, limski, Pazin, Ucka ,Opatija vecera spavanje. 30.05 Opatija-Preluk D8 do doma, carlitos kava i td. Meni je samo do voznje al opet moram nesto da i Zena vidi osim ceste.:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: biker4life
Hvala dobar si svaka cast.
Nismo bas nesto s vrimenom tako da je to sve nategnuto, plan je krenit 28.05- Vodice-Opatija spavanje, 29.05 krug cili dan po istri, Opatija- Plomin kava vidikovac- Pula rucak, setnja, arena ovo ono , Rovinj, limski, Pazin, Ucka ,Opatija vecera spavanje. 30.05 Opatija-Preluk D8 do doma, carlitos kava i td. Meni je samo do voznje al opet moram nesto da i Zena vidi osim ceste.:mrgreen:
Od ovoga što ti je od mjesta na putu za prošetati i pogledati, normalno Opatija,Lovran stari grad(jako mali i brzo za proći a jako lijep),vidikovac na Plominki(odličan pogled), Labin stari grad,Pula(arena i centar) i Rovinj(prelijep gradić). Mislim da ti je to dosta i previše za jedan dan
 
Pozdrav ekipa
Frend i ja planiramo 27.5 se iz Ljubljane preko Kopra spustiti u Umag pa skroz do Pule na rucak,onda se gore preko Plominke na Grobnik.
Molio bih za par savjeta kojim cestama(ako netko ima bolje prijedloge da mozemo na vrijeme izmjenit) i na sta da pripazimo
 
Pozdrav ekipa
Frend i ja planiramo 27.5 se iz Ljubljane preko Kopra spustiti u Umag pa skroz do Pule na rucak,onda se gore preko Plominke na Grobnik.
Molio bih za par savjeta kojim cestama(ako netko ima bolje prijedloge da mozemo na vrijeme izmjenit) i na sta da pripazimo
Dali te zanima samo vožnja ili razgledavanje ?
Svakako bi išao ovuda
aps.app.goo.gl/8ouBcWffTrjhJ7AA6
Isto tako ako imaš vremena stao bi i u Poreču i u Rovinju