Kawasaki ER 5 ili KLE?

Izi said:
ipak će KLE (dual purpose gume) gdje er5 ne može   8)



Sad ti meni reci zakaj si stavil na drugu sliku mog KLEmpavog :LOL:
 
a kad već niš ne zoveš na pivu bar da se malo prisjetim :bananapivo:  Al ak ništa drugo "...we will always have Žumberak"  :mrgreen:
 
Izi said:
a kad već niš ne zoveš na pivu bar da se malo prisjetim :bananapivo:  Al ak ništa drugo "...we will always have Žumberak"  :mrgreen:
A di si ti..............


Pa nisam te videl od stoljeca sedmog......javi se........
 
Evo upravo sam sam u prilici kupiti KLE-a iz 02. god., pa me zanima na što bi sve trebao obratiti pažnju kod pregleda motora i koja je procedura da me neko ne "oženi"  :mrgreen:! Hvala unaprijed na savjetima..
 
Nazovi me da ne duljimo ovdje do besvjesti, a i da eventualno probaš voziti KLE  (y)
 
bev said:
Evo upravo sam sam u prilici kupiti KLE-a iz 02. god., pa me zanima na što bi sve trebao obratiti pažnju kod pregleda motora i koja je procedura da me neko ne "oženi"  :mrgreen:! Hvala unaprijed na savjetima..

http://www.motori.hr/Kupovina_prvog_motora_1557.html

http://www.motori.hr/Savjeti_pri_kupovini_rabljenih_motocikala_142.html

I opcenito si pogledaj rubriku SAVJETI na www.motori.hr

:mrgreen:
 
dado76 said:
Nazovi me da ne duljimo ovdje do besvjesti, a i da eventualno probaš voziti KLE  (y)


Legendo, hvala još jednom na vožnji i posvećenom vremenu - meni nezaboravno iskustvo, još jednom velika hvala  (y) (y)!
 
na tom motoru ne trebaš ništa gledati osim ulja i vode (y)...nek je sa srećom
 
Evo samo da vam se zahvalim svima na komentarima i odgovorima koji su mi bili od velike pomoći!
Naime, kupio sam danas KLE-a  :D!

Istina da su porođajne muke nešto trajale, ali rezultat se broji i eto od danas sam ponosni vlasnik KLE-a!


Posebna zahvala ide ljudini Marvu na ponudi, opremi i savjetima (svaka čast stari  (y)) zatim Kroki na spremnosti na pomoć i odvojenom vremenu kao i D@adi te Dadi (bez "mankija"  :)) na povjerenju i vožnji od cca 40-ak minuta!

(y) (y) (y) (y) (y)
 
Sad pamet u glavu, i nek ti je sa srecom!  (y)  I nek napravis puno kilometara!!!!

daj neke slike motora da ga vidimo malo! :D
 
I pazi....prvo krštenje......ma prvo,dva,tri :mrgreen: na mjestu :mrgreen:

Kad se zasipaš,sjeti se da i gro onih kaj voze istu ..klenu mašinu,doživješe isto :wink:
 
E hvala ti Tvigi na podršci  :) (y), legendo!

Evo nešto slika - s obzirom da sam podosta zaljevao kućnog ljubimca ne zamijerite na greškama  :mrgreen:;

Picture019.jpg

Picture022.jpg

Picture020.jpg

Picture021.jpg