koji ciji 70cc kit uz leovince tt ??

R3nchi

Member
Naime imam runnericu 50 sa malossijevim 2000 multivarom i leovince auspuhom..
E sad stavljo bi neki 70cc kit gore?'
Koji ciji??
Kakav je malossijev sport 70cc kit?
 
R3nchi said:
Naime imam runnericu 50 sa malossijevim 2000 multivarom i leovince auspuhom..
E sad stavljo bi neki 70cc kit gore?'
Koji ciji??
Kakav je malossijev sport 70cc kit?
stavi malossi ili polini sport i zx ili tt auspuh ici ce ti dosta dobro i dosta dugo ako ces ga uzdrzavati kako se spada..
 
opet ko papiga ponavljam :mrgreen:


nikakav tt,to je za serijalu i istu ku*** je ko serijski auspuh, sto se tice base kita sve je to isto stvar,top,dr,polini,malossi,a auspuh zx ili rr.....

pogledaj opsirnije temu sam svoj majstor :wink:
 
malaguti said:
opet ko papiga ponavljam :mrgreen:


nikakav tt,to je za serijalu i istu ku*** je ko serijski auspuh, sto se tice base kita sve je to isto stvar,top,dr,polini,malossi,a auspuh zx ili rr.....

pogledaj opsirnije temu sam svoj majstor :wink:
lega tt isti k po performansama ko zx..zx ima karbonski top a tt nema...ja sam imao i jedan i drugi na malossi sportu i isto daju...imas testove po njemackim tuning forumima, talijanskim i na mojskuter... :mrgreen:
 
ma nema sanse da su isti...zx je jaci,ne puno ali je jaci...tt je po jacini isti ko oni full stari leovince auspusi na kojima je samo pisalo leo vince,imam doma i taj auspuh i zx i zx je bolji/jaci...iako je sad giannelli koji imam bolji od obadva 8)
 
R3nchi said:
Naime imam runnericu 50 sa malossijevim 2000 multivarom i leovince auspuhom..
E sad stavljo bi neki 70cc kit gore?'
Koji ciji??
Kakav je malossijev sport 70cc kit?
i kakve su ti performanse sa multivarom i tt-om i kakva ti je potrošnja?
 
biker4life said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,133230.msg2234107.html#msg2234107

Zasto stalno otvarate iste teme? :misli:
Imate "Sam svoj majstor" i "Tehnicka pitanja" za ovakve stvari.
(y)

zato sto kad u *?*?*? trazilicu upisem neki od tih pojmova izbaci mi sva sranja gdje se ti pojmovi nalaze..
Od nickova do signova..Pa ti sad saltaj 50 stranica sa po 50 threadova.. :x
 
malaguti said:
opet ko papiga ponavljam :mrgreen:


nikakav tt,to je za serijalu i istu ku*** je ko serijski auspuh, sto se tice base kita sve je to isto stvar,top,dr,polini,malossi,a auspuh zx ili rr.....

pogledaj opsirnije temu sam svoj majstor :wink:


te gluposti vise nepusim. Netko je bio izbacio test spuhova i razlika izmedju zx i tt je 200 ak okretaja..
Tako da...To je fora tipa vw rulz...
 
ja pricam gluposti???? ok ako si tako pametan i sve znas sta onda pitas.... ti stavi onda tt,na serijali ce ti biti isto ali kad stavis onda ces vidjeti kako ces zaliti sta si uzeo tt a ne zx....sta mislis zasto tt kosta 750-800 kn a zx 1100kn...

nekim ljudima pokusas pomoci i onda ti ovako vrate :palacdolje:
 
baldeks said:
i kakve su ti performanse sa multivarom i tt-om i kakva ti je potrošnja?

Za mene nedovoljne.. A ne znam navucem do predzadnje crtice..
To bi bilo kao 95 jelte...
Po njegovim..Al s tim da moram doslovno ko na cbr leci..Treba se tu malo igrati s rolicama i federima kontam , a posto meni to rade za lovu nije bas nesto
utjunirano.. Gore su mi 5.2 ili 5.6 rolice (seriala) , i crveni federcici..
A potrosnja je ne znam 160km za 50 kn..S tim da se  nije bas ful ful prazan..
Ajd suttra cu se vozat pa cu snimit s mob ili digitalcem..
 
malaguti said:
ja pricam gluposti???? ok ako si tako pametan i sve znas sta onda pitas.... ti stavi onda tt,na serijali ce ti biti isto ali kad stavis onda ces vidjeti kako ces zaliti sta si uzeo tt a ne zx....sta mislis zasto tt kosta 750-800 kn a zx 1100kn...

nekim ljudima pokusas pomoci i onda ti ovako vrate :palacdolje:

?!?!?!?! 

U Osijeku je tt 1000 kn a zx 1250kn...
Ako nevjerujes slikat cu ti ga i poslat na mejl..
Ja nigdje ne tvrdim da  ista znam..
Samo sto sam procito..
A vidis da nisam jedini..
Ako serem ja onda seru ovi sto su testirali..
Nemoras me odmah pljuvat...
 
jedno je testirat auspuhe na serijalama a drugacije na nabrijanom skuteru...

pa ne vozim skutere od jucer,ajde sad lijepo svi procitajte sta ovdje pise za cijenu i kakav je auspuh, moram trazit da bi dokazao da ne pricam gluposti?????

evo link http://www.oglas.hr/LEO_VINCE_TT_-auti-71757.html

i evo sta pise na linku: MODEL ISPUŠNOG SYSTEMA TT OZNAČAVA ISPUH NAJBLIŽI STANDARDNOM ISPUŠNOM SISTEMU
MOGUČNOST BIRANJA BOJE ZAVRŠNOG PRIGUŠIVAČA

OD 750 DO 850,00 KN

 
iskopaj nacrte tta i zxa pa usporedi

daleko od toga da je ko serijski

covek vec ima tt a ti mu pametujes najbolje da uzme drugi

prodaj ti svog reversea pa uzmi jaci
 
malaguti said:
jedno je testirat auspuhe na serijalama a drugacije na nabrijanom skuteru...

pa ne vozim skutere od jucer,ajde sad lijepo svi procitajte sta ovdje pise za cijenu i kakav je auspuh, moram trazit da bi dokazao da ne pricam gluposti?????

evo link http://www.oglas.hr/LEO_VINCE_TT_-auti-71757.html

i evo sta pise na linku: MODEL ISPUŠNOG SYSTEMA TT OZNAČAVA ISPUH NAJBLIŽI STANDARDNOM ISPUŠNOM SISTEMU
MOGUČNOST BIRANJA BOJE ZAVRŠNOG PRIGUŠIVAČA

OD 750 DO 850,00 KN

mir, malaguti..ne gristi...čovjek je malo ubrzao, ali misli dobro...sad se nastavite igrati lijepo.  (y)

dao si čovjeku savjet, ako mu se svidja neka ga iskoristi, ako ne neka traži savjet dalje...
 
igor86 said:
iskopaj nacrte tta i zxa pa usporedi

daleko od toga da je ko serijski

covek vec ima tt a ti mu pametujes najbolje da uzme drugi

prodaj ti svog reversea pa uzmi jaci

Ne znam cemu se malaguti tolko uspjenio..
Ja ga nigdje ne pljujem samo sam iznjio info koji su 2gi ljudi/rekli napisali..A ovo njegovo mi vuce na nase balkansko velicanje vw u nebesa...
I nigdje ja ne tvrdim da sve znam..dapace..
p.s: sta bi odavdje odabrali.. http://shop.motobox.rs/index.php?_a=viewCat&catId=22
 
sve ste rekli :palacdolje: vazno je da igor opet dode mena napast....

ja sam mu samo samo rekao da mu je za kit bolji zx od tt,ja imam doma auspuh koji je isti kao i tt i imam zx i znam sta pricam,a sad cu vidjeti kakav je giannelli.....

a sto se mene tice mozete stavit kit i na serijski auspuh,moja rasprava je zavrsena u ovoj temi!
 
malaguti said:
sve ste rekli :palacdolje: vazno je da igor opet dode mena napast....

ja sam mu samo samo rekao da mu je za kit bolji zx od tt,ja imam doma auspuh koji je isti kao i tt i imam zx i znam sta pricam,a sad cu vidjeti kakav je giannelli.....

a sto se mene tice mozete stavit kit i na serijski auspuh,moja rasprava je zavrsena u ovoj temi!

Glupo mi je da se ljutis jer  ja nit sam imao namjeru pljuvat nit vrijedjat...Pogotovo zato sto si mi ranije odmah pomogao na pm...
samo sam iznio neka svoja saznanja na koja si se ti odmah uvrijedio..
Ja sam odmah napisao kakv mi je sutup i sta me zanima..TT necu prodavat da bi uzeo zx..
E sad ako preporucite nesto jaakooooo bolje a ne tako skuplje  e to vec moze..
Iovako moram nagrebat za kit..
Pozz!!
 
ne sjecam se da sam ti pomogao na pp...

ma pusti nema veze :wink: samo ti kazem da bi ti bilo dobro uzeti zx,prodati tt i uzeti zx,amo je tt jako tesko prodati (y)
 
malaguti said:
ne sjecam se da sam ti pomogao na pp...

ma pusti nema veze :wink: samo ti kazem da bi ti bilo dobro uzeti zx,prodati tt i uzeti zx,amo je tt jako tesko prodati (y)
nek ga meni proda  :mrgreen: