Koji skuter kupiti???

Status
Not open for further replies.
Sve se može kad se hoće, ali onda više ne pričamo o prosječnom kupcu.
Naši serviseri na XMaxu idu po gorivo i nose dvije kante od po 10 litara.

U sustavu staro-za-novo nekidan sam uzeo novi SH150, sa prtljažnikom(naravno kad nema mjesta), star 8 mjeseci i prodavao sam ga za 17000 kn, te je jedva prodan, i to na kredit.
Imao je pređenih nešto više od 1000 km, i njegov prodavatelj ga je, gle čuda, promijenio za novi Black XMax250.
 
govorimo o sh 300
a ovi što su na xmaxu vozili kante benzine pare mi se žongleri :mrgreen: i to oni s bakljama
 
glupe rasprave vodite,argumente priznajem a ne pusto laprdanje... A sto se tice prodavanosti skutera u Italiji bio sam neki dan u Trstu(prijestolnica skutera) i najvise je sh hondi i kymco peoplea(50%),te vespi,ali moram priznati da mi malo znaci njihov izbor jer nema niti jednog jedinog nexusa!!! Sto znaci da 'majstori' talijani znaju kako nexus ne valja... Prema tome nebitni su talijani! Meni novac ne igra presudnu ulogu,tako da trazim kvalitetu prije svega uz ljepotu naravno,dakle zakljucak: argumenti,iskustva i kritike! Tlapnje i prepucavanje nije neka fora. :)
 
milanche said:
glupe rasprave vodite,argumente priznajem a ne pusto laprdanje... A sto se tice prodavanosti skutera u Italiji bio sam neki dan u Trstu(prijestolnica skutera) i najvise je sh hondi i kymco peoplea(50%),te vespi,ali moram priznati da mi malo znaci njihov izbor jer nema niti jednog jedinog nexusa!!! Sto znaci da 'majstori' talijani znaju kako nexus ne valja... Prema tome nebitni su talijani! Meni novac ne igra presudnu ulogu,tako da trazim kvalitetu prije svega uz ljepotu naravno,dakle zakljucak: argumenti,iskustva i kritike! Tlapnje i prepucavanje nije neka fora. :)

Uzmi T Maxa onda, znam da je druga klasa, ali vidio bis da nebis pozalio! (y)
 
milanche said:
glupe rasprave vodite,argumente priznajem a ne pusto laprdanje... A sto se tice prodavanosti skutera u Italiji bio sam neki dan u Trstu(prijestolnica skutera) i najvise je sh hondi i kymco peoplea(50%),te vespi,ali moram priznati da mi malo znaci njihov izbor jer nema niti jednog jedinog nexusa!!! Sto znaci da 'majstori' talijani znaju kako nexus ne valja... Prema tome nebitni su talijani! Meni novac ne igra presudnu ulogu,tako da trazim kvalitetu prije svega uz ljepotu naravno,dakle zakljucak: argumenti,iskustva i kritike! Tlapnje i prepucavanje nije neka fora. :)

pa eto nalamprda si svašta a nisi reka tvoj izbor...iako po avataru bi se dalo zaključit :mrgreen:
 
aprilliaaa said:
pa eto nalamprda si svašta a nisi reka tvoj izbor...iako po avataru bi se dalo zaključit :mrgreen:
Pa reka je odma da mu je X-Max favorit i svi su se složili da ne traži dalje, a onda je rasprava otišla u troćurac.
 
Shepa said:
Pa reka je odma da mu je X-Max favorit i svi su se složili da ne traži dalje, a onda je rasprava otišla u troćurac.
Tako je uvijek na ovom forumu, s vremenom se naviknes :D
 
e ako je reka šta mu je izbor onda koji uac je otvorija vaku temu :misli: a bilo je vakih koliko oš'
stvorena je da se lamprda pa to i činin...a bome i vi
najdraži mi je njoke :mrgreen:
 
Vjerovatno zato jer jedino na ovaj način možeš skrenut pozornost na sebe, izbaciš neku glupost i onda si siguran da če ti netko odgovorit.
Uživo bi na tvoje tvrdnje bilo tko samo odmahnio rukom, dobro se nasmijao, i nastavio pit piće.
 
aprilliaaa said:
e ako je reka šta mu je izbor onda koji uac je otvorija vaku temu :misli: a bilo je vakih koliko oš'
...
Ma to ti je isto ka oni oglas: "Pristojan momak, ne pijem, ne pušim, ne drogiram se, situiran, bogat, imam motor i super auto, jahtu i vikendicu. Ništa ne prodajem, samo se kurčim."  :mrgreen:
 
joke said:
Vjerovatno zato jer jedino na ovaj način možeš skrenut pozornost na sebe, izbaciš neku glupost i onda si siguran da če ti netko odgovorit.
Uživo bi na tvoje tvrdnje bilo tko samo odmahnio rukom, dobro se nasmijao, i nastavio pit piće.

eto vidiš da me uvik povlačiš za jezik :LOL:
o pozornosti...nenadhebiv si :mrgreen:
o gluposti...SH300 je i cijenom i kvalitetom i čime god hočeš ispred x-maxa 250
o odgovorima...zašto se onda ti javljaš :misli: :mrgreen: :jesus:
 
Zato što sam mišljenja da prosječni čitatelj foruma nema ideju da si ti član čiji postovi nemaju baš dodirnih točaka sa HR realnošču te smatram shodnim da to ispravim na način da argumentirano srušim svaku tvoju nerealnu tvrdnju (a ima ih koliko hočeš)
 
joke said:
Zato što sam mišljenja da prosječni čitatelj foruma nema ideju da si ti član čiji postovi nemaju baš dodirnih točaka sa HR realnošču te smatram shodnim da to ispravim na način da argumentirano srušim svaku tvoju nerealnu tvrdnju (a ima ih koliko hočeš)

daj nešto konkretno navedi od nerealnih mojih tvrdnji u ovom slučaju!?
 
joke said:
Honda skuteri + HR = 0

hahaaaaaa! ja govorim o SH 300 a ne o prodaji i tržištu, a nije baš da ih i nema po našim cestama.
a kako kod nas nema podataka o prodaji, a i da ima nevažna je jer je mižerna brojka za izvlačiti zaključke o samom proizvodu...a ne o sposobnostima određenih prodavatelja, evo podataka iz italije koja je relevantna za zaključak o tome tko je di :)
 
Naš daljnji razgovor je nepotreban za temu i vjerujem ostalim forumašima čak i naporan.
 
joke said:
Naš daljnji razgovor je nepotreban za temu i vjerujem ostalim forumašima čak i naporan.
kad san kupova skuter mora san birat među 50icama zbog B kat...i koliko san primjetija yamaha slabo stoji sa 50icama...neos-ne slabašan mi je,aerox-agregat odličan ali mi nije komod na njemu...šta ja znan,99 posto vožnje vozim u dvoje..magistrala bla bla,onaj prostor za suvozača mi je malo  :?
 
joke said:
i kakve veze to ima s temom  :misli:
pa ja san kupova skuter i u te opcije je bila uključena yamaha ali 50ice su nula osim aeroxa pa kako ti to kao vrli prodavač možeš dopustit za svoju firmu,ipak su 50ice najprodavanija roba..


:mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.