Koji skuter kupiti???

Status
Not open for further replies.
beldeks jebo te aerox,on nema veze sa yamahom :LOL: :LOL: ali opet bi ti bilo bolje da si uzeo njega :jesus:
 
aerox je mbk sa naljepnicom od yamahe i vecom cijenom,trebao si uzeti aeroxa jer minarelli je zakon,jebo piaggio 50ice,imao jednu i nebi vise,a nesto sam i frendovima radio :jesus: :jesus: minarelli je za tuning  :naklon: :naklon:

http://www.mbk-europe.com/mbk/
 
malaguti said:
aerox je mbk sa naljepnicom od yamahe i vecom cijenom,trebao si uzeti aeroxa jer minarelli je zakon,jebo piaggio 50ice,imao jednu i nebi vise,a nesto sam i frendovima radio :jesus: :jesus: minarelli je za tuning  :naklon: :naklon:

http://www.mbk-europe.com/mbk/
ajde odj. sa tim nekim malaguti forama  :mrgreen:  :jesus:  :wink:
 
baldeks said:
ajde odj. sa tim nekim malaguti forama  :mrgreen:  :jesus:  :wink:
gdje se tu spominje malaguti skuter :misli: :jesus: :jesus: :jesus:
 
evo jedne cinjenice!! Danas sam u LS moto Rijeka kupio black x max i extra je sve,ali imao vec neugodnost i to je malu!! Sve skupa me izaslo 43 000(motor,reg,kasko...) i nakon 10 km vidim curi mi antifriz i to dosta i do servisa mi temperatura dosla na maximum,skoro zakuhao!! I sad dok pisem je na servisu!! Pa ti reci prijatelju... I tko je tu kriv?? Ja sigurno nisam!
 
napisi to ovdje http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,138627.0.html

nisi ti nista kriv....
 
@malaga-minarelli tuning tj. malagin tunning  :mrgreen:
@milanče-sad će ti njoke doć i reć kako haluciniraš jer je nemoguće da se to desi yamahinom maxiju...

:mrgreen:
 
baldeks said:
@malaga-minarelli tuning tj. malagin tunning  :mrgreen:
@milanče-sad će ti njoke doć i reć kako haluciniraš jer je nemoguće da se to desi yamahinom maxiju...
1. 8) 8)
2. :LOL: :LOL:
 
milanche said:
evo jedne cinjenice!! Danas sam u LS moto Rijeka kupio black x max i extra je sve,ali imao vec neugodnost i to je malu!! Sve skupa me izaslo 43 000(motor,reg,kasko...) i nakon 10 km vidim curi mi antifriz i to dosta i do servisa mi temperatura dosla na maximum,skoro zakuhao!! I sad dok pisem je na servisu!! Pa ti reci prijatelju... I tko je tu kriv?? Ja sigurno nisam!

Onaj tko je radio inicijalni, odnosno nulti servis.
Tijekom istog potrebno je XMax dovesti do točke paljenja ventilatora da se provjeri stanje rashladnog sklopa pod opterečenjem
Moglo je doći do bezazlenog izljevanja viška rashladne tekučine iz posude, ili manje bezazlenog propuštanja semeringa pumpe vode.
 
bezazlenog ovog,bezazlenog onog  :palacdolje:

bezazlena greska na pumpi vode? ok "samo" semering,ali je skuter nov a to znaci da je to tvornicka greska :?

bezazlena greska sta je decko kupio skuter i vec sad se mora rastavljati,ne blatim yamahu,moze se svakom dogoditi ali ne mozes pisati bezazleno...
 
To što spominjemo rješava se na nultom servisu, dakle prije nego što ga vlasnik preuzme, i kao što sam napisao, bezazleno je ukoliko se pri dovođenju agregata do točke paljenja ventilatora izlije tekučina u expanzionoj posudi, ukoliko je napunjena preko oznake maximalnog punjenja.
 
evo popravljeno,nije bilo nista opasno,cijev za dovod nije bila pritegnuta do kraja. No ostaje mi onih sat vremena nervoze,ali ne zalim sto sam izabrao black max ni trena,u svakom pogledu je vrhunski osjecaj voziti ga. Na kraju jedino ne znam tko je bio zaduzen za taj dio zatezanja tog vijka kako treba,pa Joke daj reci mi jel to tvornicki,ili od dobavljaca? Unaprijed zahvaljujem
 
njoke bezazleno hahaa  :LOL:  :LOL:  :LOL: ma šta ti je bezazleno crni čovče....
"bezazleno zaribana mašina.."
jbg kriv nulti servis... :mrgreen:  :palacdolje:
pa nemože se tako radit...ako već radiš u toliko uspješnoj firmi koja je odavno nadmašila piaggio i čiji proizvodi nikada nisu i neće imat grešku....kako im se to može desit...??bezazleno  :LOL:
 
Ja ne znam sta ste navalili sa prepucavanjima? Ocito da ne umanjuje ovo kvalitetu yamahe jer pretpostavljam da je greska do dobavljaca koji je cackao nesto i malo kiksao,ali boze moj desi se,ko radi taj i grijesi... Kad smo vec kod laprdanja uz x max sam dobio pun rezervoar goriva dok mi je cura uzela Piaggio i morali smo nas dvoje skupa ici pjeske iz salona do benzinske kupiti kanister i natankati i vratiti se u salon?!? Nisam znao da li da se smijem ili placem...
 
Neznam sta ste svi navalili na Joku. :?

milanche said:
Ja ne znam sta ste navalili sa prepucavanjima? Ocito da ne umanjuje ovo kvalitetu yamahe jer pretpostavljam da je greska do dobavljaca koji je cackao nesto i malo kiksao,ali boze moj desi se,ko radi taj i grijesi... Kad smo vec kod laprdanja uz x max sam dobio pun rezervoar goriva dok mi je cura uzela Piaggio i morali smo nas dvoje skupa ici pjeske iz salona do benzinske kupiti kanister i natankati i vratiti se u salon?!? Nisam znao da li da se smijem ili placem...

U svakom slucaju, puno sretnih km ti zelim! (y)
 
milanche said:
Ja ne znam sta ste navalili sa prepucavanjima? Ocito da ne umanjuje ovo kvalitetu yamahe jer pretpostavljam da je greska do dobavljaca koji je cackao nesto i malo kiksao,ali boze moj desi se,ko radi taj i grijesi... Kad smo vec kod laprdanja uz x max sam dobio pun rezervoar goriva dok mi je cura uzela Piaggio i morali smo nas dvoje skupa ici pjeske iz salona do benzinske kupiti kanister i natankati i vratiti se u salon?!? Nisam znao da li da se smijem ili placem...
pa nisu ti ulili gorivo u salonu...katastrofa...kad san kupija skuter prije malo više od misec dana u PIAGGIO centru u šibeniku ulili su mi goriva za 80ak km i ulje za mješavinu..besplatno...provjerena sajla gasa,rashladna tekućina,žmigavci,svjetla bla bla...Piaggio-yamaha 1-0... :mrgreen:
uglavnom puno sritnih kilometara,bez ikakvih problema  (y)  (y)  (y)
 
Ne ne krivo si razumio,ja sam danas uzeo yamahu i nasuli su gorivo do vrha,a cura kad je kupovala piaggio dobila je praznog pa smo isli naliti na pumpu. Zahvaljujem na dobrim zeljama... :)
 
milanche said:
Ne ne krivo si razumio,ja sam danas uzeo yamahu i nasuli su gorivo do vrha,a cura kad je kupovala piaggio dobila je praznog pa smo isli naliti na pumpu. Zahvaljujem na dobrim zeljama... :)
katastrofa opet...uzea san i ja u piaggia 2 puta i ulili su gorivo...pa to se tako radi.. :palacdolje:  :palacdolje:
 
milanche said:
evo popravljeno,nije bilo nista opasno,cijev za dovod nije bila pritegnuta do kraja. No ostaje mi onih sat vremena nervoze,ali ne zalim sto sam izabrao black max ni trena,u svakom pogledu je vrhunski osjecaj voziti ga. Na kraju jedino ne znam tko je bio zaduzen za taj dio zatezanja tog vijka kako treba,pa Joke daj reci mi jel to tvornicki,ili od dobavljaca? Unaprijed zahvaljujem

Kao što rekoh, trebalo bi na nultom servisu simulirati grijanje vozial do maximuma i to bi se pokazalo i rješilo u tijeku nultog servisa.
Bezazleno je kao što i rekoh, i da je servis odrađen po pravilu nebi imao nikakvih neugodnosti, ali recimo da je to kompenzirano sa punim rezervoarom  (y)

Zajedljive komentare anonimusa i djece neču ni komentirati.
 
Status
Not open for further replies.