Kubler 250/300ccm piaggio leader

liberty said:
nexus 300 po nekim mjerenjima ide realnih 128 kmh
s tom mašinom runner možda uhvati tu brzinu jer ga zeza aerodinamika tj. nedostatak vjetrobrana

ionako kod ajmo reći, tuniranog skutera nije bitna krajnja brzina
nego da što lakše dolazi do npr. 120 kmh
meni je mnogo bitnije da iz zavoja izađem što brže nego da na ravnici vozim 140 kmh

bitno je dobiti što više momenta i što prije doći do područja najvećeg momenta
da,napisali su da im nexusi ide po urici 140...ja sam zadovoljan,ide mi runner preko te njihove brzine uz vecu snagu i bolje ubrzanje...
 
malaguti said:
kaze ekipa da im nexus 250/300 ide 140-145kmh po urici,tako da bi runner sa 278ccm mogao imati jos slabiju krajnju brzinu zbog prijenosa...
i odbi 15 km koliko gilere kradu i dobiješ realnih 125 kmh odnosno 130kmh
a moj vxr ide 133km po celeru odnosno 120 stvarnih  mjerno gps
 
malaguti said:
jeste vidjeli da ima kubler 250 i 300,tocnije 244 i 278...

Inače to su prepravljeni dijelovi Piaggio 250 i 300 verzije, isto tako sa prepravljenom radilicom da se može ugraditi na Leader mašinu.
 
SRAD said:
Inače to su prepravljeni dijelovi Piaggio 250 i 300 verzije, isto tako sa prepravljenom radilicom da se može ugraditi na Leader mašinu.
da znamo,na prvim stranicama smo sve napisali...
 
Zasto nebi runner mogao ic 180??? U cemu je problem? Na nasim cestama to je nemoguce ali vani nije nikakav problem...

I samo da se nadovezem na kupovinu 300ccm, trebalo bi dosta djelova da on ide dobro, pogotovo bregasta, ventili i veći karburator a da neovorim skroz produzenu getribu, onda je to vec to, sve ostalo je bacanje novaca...

300ccm mi se više sviđa zbog momenta, a 209 zbog okretaja, 300ccm da se vrti prek 11000 bi se razletio odma, ali zato ga ona snaga odozdo izvlači...
 
bez bregaste,ventila,opruga i svega ostalog ni 209 nije neko cudo...ako se tunira onda se tunira,a to kosta,pa tko voli nek izvoli,a ja volim :D
 
Broken said:
Zasto nebi runner mogao ic 180??? U cemu je problem? Na nasim cestama to je nemoguce ali vani nije nikakav problem...

I samo da se nadovezem na kupovinu 300ccm, trebalo bi dosta djelova da on ide dobro, pogotovo bregasta, ventili i veći karburator a da neovorim skroz produzenu getribu, onda je to vec to, sve ostalo je bacanje novaca...

300ccm mi se više sviđa zbog momenta, a 209 zbog okretaja, 300ccm da se vrti prek 11000 bi se razletio odma, ali zato ga ona snaga odozdo izvlači...

180 km/h? :shock: Pa ako ne zbog niceg drugog, onda zato jer bi zahvaljujuci efektu "padobrana" karakteristicnom za stariji tip Runnera bio neupravljiv (u najmanju ruku). :mrgreen:
 
biker4life said:
180 km/h? :shock: Pa ako ne zbog niceg drugog, onda zato jer bi zahvaljujuci efektu "padobrana" karakteristicnom za stariji tip Runnera bio neupravljiv (u najmanju ruku). :mrgreen:
bit če jedan runner koji če oko 160 ako ne i više stvarnih kilometra 
kad projekt bude gotov stavim ti link  :wink:  (y)
 
malaguti said:
o kojem runneru se govori?

Pojam nemam...  :misli:

Samo znam da sam ja samo moga sanjat o takvim brzinama a imo sam sve, mozda da je bio uštelan motor kako treba...

Sa Kublerom koji mi dolazi kroz koji dan i karbom 38mm nevjerujem u tu max brzinu, jer fali obrtaja, samo to... A bumo vidili...

 
Broken said:
Pojam nemam...  :misli:

Samo znam da sam ja samo moga sanjat o takvim brzinama a imo sam sve, mozda da je bio uštelan motor kako treba...

Sa Kublerom koji mi dolazi kroz koji dan i karbom 38mm nevjerujem u tu max brzinu, jer fali obrtaja, samo to... A bumo vidili...
nozda misli na runnera od jandra :misli: ali to nema veze sa ovim sta mi pricamo...
 
malaguti said:
nozda misli na runnera od jandra :misli: ali to nema veze sa ovim sta mi pricamo...
da na to  :misli:  : ono se zove tunninf prerada  :wink:  (y)
Dal pratite njegov projekt na moj skuter?
 
Broken said:
Pojam nemam...  :misli:

Samo znam da sam ja samo moga sanjat o takvim brzinama a imo sam sve, mozda da je bio uštelan motor kako treba...

Sa Kublerom koji mi dolazi kroz koji dan i karbom 38mm nevjerujem u tu max brzinu, jer fali obrtaja, samo to... A bumo vidili...
znaci kupujes kubler,sigurno 278? jesi ga u njemackoj kupio ili ima u italiji?