Maxi scooter & friends club meeting point

seki22

Well-known member
Mar 29, 2009
6,571
209
63
1017
malo tu,malo tamo,malo svugdi
spartacus said:
Aloo ekipa ajmo pokrenite se !
Sutra je lijep dan i biti ce vedro u cijeloj domovini pa se spremam na otvaranje sezone kupanja  - naravno u moru :)
Bilo bi super da nas ide vise. Planiram krenuti iz Zagreba oko 10-10:30 i do Crikve je cca 2,5 h lagane voznje starom cestom ako
se staje ajmo reci neka bude 3h pa se dodje oko 1 kada je najtopliji dio dana. Bacamo kupanje, pojedemo sendvice i osuncamo guzice pa natrag oko 3.
Tako smo prije mraka u Zagrebu :)
Ajmo curice, ajde djecaci idemo formirati neku kolonicu !
Frenda sam vec skoro nagovorio a on ima GoPro HD kamericu pa ce pasti snimka u voznjici i skakanje u more podmorske snimke i nadmorske,
a kada se vratimo montiram kratki filmic o cijelj avanturi.
a moga si dopilotat do ŠI ili ST ili pak do Trogira :wink: 8)

gorank

New member
Jan 14, 2008
4,299
0
0
38
Zagreb
spartacus said:
Eee, pa nisan, jerbo je do tamo vise sati voznje, a nije jos lito pa je brzo mrak, a ja se bojim mraka :)
Sorry frendac, radim...
Ali za vikend sam vjerojatno slobodan pa idem na DDK...

biker4life

Motorator
Jun 14, 2008
18,090
65
48
31
Road of Plominka Tourist Trophy :)
spartacus said:
Aloo ekipa ajmo pokrenite se !
Sutra je lijep dan i biti ce vedro u cijeloj domovini pa se spremam na otvaranje sezone kupanja  - naravno u moru :)
Bilo bi super da nas ide vise. Planiram krenuti iz Zagreba oko 10-10:30 i do Crikve je cca 2,5 h lagane voznje starom cestom ako
se staje ajmo reci neka bude 3h pa se dodje oko 1 kada je najtopliji dio dana. Bacamo kupanje, pojedemo sendvice i osuncamo guzice pa natrag oko 3.
Tako smo prije mraka u Zagrebu :)
Ajmo curice, ajde djecaci idemo formirati neku kolonicu !
Frenda sam vec skoro nagovorio a on ima GoPro HD kamericu pa ce pasti snimka u voznjici i skakanje u more podmorske snimke i nadmorske,
a kada se vratimo montiram kratki filmic o cijelj avanturi.

Šta nije malo zima za kupanje? :misli: :mrgreen:

spartacus

Member
Jul 20, 2010
855
1
18
Zagreb
biker4life said:
Šta nije malo zima za kupanje? :misli: :mrgreen:

prosle godine je isto bilo pa smo full i ja ipak skakali u more, pa ne vidim da ne bi opet jer je predobar osjecaj :)
ali odgodio sam za sutra jer nisam uspio nikoga privesti za danas a ne ide mi se sam iako sutra idem pa makar i sam !

Maxiscooter

New member
Nov 10, 2009
189
0
0
51
Koper - Slovenija
Maxi pozdrav

Druženje u nedelju sa vožnjom od Kopra prema Trstu, Siatiani , Redipugli, Komen, Sežana, Divača, Koper je uspjelo . Hvala dečkima iz Pule na posjeti i druženju sa maxi ekipom.

Maxi pozdrav i hvala svima na prijatnom druženju....

45dana............... Osijek dolazim............

http://www.youtube.com/watch?v=uEgy3rV8Uws&feature=player_embedded
http://www.facebook.com/#!/pages/Maxiscootersi/154362904616702
album.php

view.php

Maxiscooter

New member
Nov 10, 2009
189
0
0
51
Koper - Slovenija
17.04.2011 smo napravili mali đir po Kvarnerju i Istri sa našim frendom iz Rijeke. Đir smo počeli u Kopru, preko Učke u Rijeku od tu prek Drivenika u Novi Vinodolski na kavicu. Po kavici smo se vratili prema rijeki i po Plominki do vidikovca iznad Plomina. Po kratki pavzi smo krenuli prema Grašiču . dogovoreni smo bili na kasnom ručku ili hitri večeri. Po dobri hrani smo se poooolako vračali nazad u Koper. Đir od cca 320 km.

baldeks

Active member
Jun 23, 2008
3,717
0
36
8
Šibenik
biker4life said:
jucer konacno malo manje temperature zraka kod nas u istri, pa je pao i mali đirić :biker:

ništa extra, svega 100 i kusur km, ali stvarno je bilo gušt, prije svega zbog normalnih vanjskih temp :D
Bravo  (y)
Šteta šta je tema zamrla....nekad najaktivnija i najzanimljivija  :?

biker4life

Motorator
Jun 14, 2008
18,090
65
48
31
baldeks said:
Bravo  (y)
Šteta šta je tema zamrla....nekad najaktivnija i najzanimljivija  :?

malo sam se provozao po skoro pa glanc novoj pulskoj obilaznici (prvi puta da ju prolazim cijelu)
a nakon toga na d66 pa do Duge uvale i okolnih sela
bilo je i malo bijelog puta/laganog offroada (na qualifieru RR  :lolcry: :LOL: )
i onda okolo na okolo i nazad u pulu :)

što se teme tiče... da zamrla je... neki su se prebacili u temu "plominka" (pa i ja :wink: ) ... a ostali odustali od moto karijere... šteta...  :(

nekada smo se stvarno često i posvuda vozili, u zadnje vrijeme se najcesce vozim sam :? :mrgreen:

baldeks

Active member
Jun 23, 2008
3,717
0
36
8
Šibenik
biker4life said:
malo sam se provozao po skoro pa glanc novoj pulskoj obilaznici (prvi puta da ju prolazim cijelu)
a nakon toga na d66 pa do Duge uvale i okolnih sela
bilo je i malo bijelog puta/laganog offroada (na qualifieru RR  :lolcry: :LOL: )
i onda okolo na okolo i nazad u pulu :)

što se teme tiče... da zamrla je... neki su se prebacili u temu "plominka" (pa i ja :wink: ) ... a ostali odustali od moto karijere... šteta...  :(

nekada smo se stvarno često i posvuda vozili, u zadnje vrijeme se najcesce vozim sam :? :mrgreen:
Već san se ponada da je 2t u djiru, al ajde i xt može proć  :mrgreen:
Znači, pribacujem se u plominku i čitam đireve  (y)

biker4life

Motorator
Jun 14, 2008
18,090
65
48
31
baldeks said:
Već san se ponada da je 2t u djiru, al ajde i xt može proć  :mrgreen:
Znači, pribacujem se u plominku i čitam đireve  (y)

u temi plominka su uvijek isti đirevi
gore-dole po plominci i kafe na vidikovcu plomin :mrgreen:

zjb na stranu
nemam trenutno toliko vremena
pa su i duze voznje do okolnih mjesta/otoka rjeđe nego ranije (kada smo u biti svaki vikend bili na cesti)
a uz to, d66 nam je prekopan na uskom grlu kod barbana, pa ako covjek zeli izbjeci makadam
mora ici preko pazina, pa na vozilice za zaobici radove
a to je 2x dulji put, a cesta putem (pogotovo pazin-pula) i nije nesto extra zanimljiva (brdo ravnica)

mada kazem, primarni razlog su obaveze, iako mislim da cu u narednih 2-3 tjedna sloziti bar jedan dobar đir za gušt :D

baldeks

Active member
Jun 23, 2008
3,717
0
36
8
Šibenik
biker4life said:
u temi plominka su uvijek isti đirevi
gore-dole po plominci i kafe na vidikovcu plomin :mrgreen:

zjb na stranu
nemam trenutno toliko vremena
pa su i duze voznje do okolnih mjesta/otoka rjeđe nego ranije (kada smo u biti svaki vikend bili na cesti)
a uz to, d66 nam je prekopan na uskom grlu kod barbana, pa ako covjek zeli izbjeci makadam
mora ici preko pazina, pa na vozilice za zaobici radove
a to je 2x dulji put, a cesta putem (pogotovo pazin-pula) i nije nesto extra zanimljiva (brdo ravnica)

mada kazem, primarni razlog su obaveze, iako mislim da cu u narednih 2-3 tjedna sloziti bar jedan dobar đir za gušt :D
Obaveze to je to  :? ...ne radim ni ja neke velike đireve cca 30ak km u jednom smjeru...al tu okolo se vozam onako za dušu  :mrgreen:
Jbg kad stisne fax,posao i to onda pati vožnja  :?

biker4life

Motorator
Jun 14, 2008
18,090
65
48
31
baldeks said:
Obaveze to je to  :? ...ne radim ni ja neke velike đireve cca 30ak km u jednom smjeru...al tu okolo se vozam onako za dušu  :mrgreen:
Jbg kad stisne fax,posao i to onda pati vožnja  :?

Evo kada pogledam ovaj đir na Cres ili do Fužina prošle godine, najrađe bih sada sjeo na motor i odvezao nesto slicno. Ove godine smo imali svega par vecih đireva. :(

Jbg, bit' će bolje! (y)

baldeks

Active member
Jun 23, 2008
3,717
0
36
8
Šibenik
biker4life said:
Evo kada pogledam ovaj đir na Cres ili do Fužina prošle godine, najrađe bih sada sjeo na motor i odvezao nesto slicno. Ove godine smo imali svega par vecih đireva. :(

Jbg, bit' će bolje! (y)
Ma bit će motora i đireva, ne brinem se......nekidan pričao ode u Šibeniku sa dvojicom bajkera sa Grobnika...baš žive tamo..GSXR i to  8)  ...pola ih ne razumin šta pričaju...a vidim da ni u Plominki se neću usrećit  :mrgreen:

Maxpeed

New member
Sep 26, 2009
109
0
0
34
Na rubu pameti...
Evo prije sat i sitno sam krenuo na put od NV do Zadra i trenutno sam u Karlobagu pa ako ima netko iz Zadra za voznjicu neka se javi pa se mozemo naći!

Maxpeed

New member
Sep 26, 2009
109
0
0
34
Na rubu pameti...
Pošto se nitko nije javio predpostavljam da su zadrani radišni ljudi ili da se vozikaju okolo ;)