Nexus 500 iz crikve_pomoć?

biker4life said:
Skuter je 2004 godiste, znaci ima 5 godina, kako 10!!! :shock: :LOL:
Igraj na kljuc za kljuc ili njegova doplata do 2-3 t kn.
Naravno, prvo detaljno pregledaj taj scoot.
(y)
my bed htjeo napisati skoro apa 6
 
THNX svima na reviewima  (y) (y)

U svakom slučaju definitvna odluka je da nema nikakve nadoplate sa moje strane, a ako čovjek pristane ključ za ključ onda tek možemo razgovarati...ali bez ikakve obaveze ću ići pogledati skuter da vidim to sve u živo....hm...možda se i predomislim....

Naravno najbolja solucija bi bila prodati bev jer bi onda mogao kupiti što god želim....u biti, ako prodam skut imam nešto u vidu...samo ga moram prodati  :misli:.....ali jbg...u današnje vrijeme nešto prodati je lutrija....a znam i iz vlastitog iskustva jer sam nedavno auto prodavao i to su isto bile višemjesečne agonije...

Sve u svemu....napravit ću si reminder sa svim vašim savjetima i detaljno pregledati ovog nexa...

THNX svima još jednom...  :wink:
 
razvaljen said:
my bed htjeo napisati skoro apa 6
sta stara raga od 6 godina?????onda se po tebi i takvima kao sto si ti nikad nebi prodavali skuteri/motori koji su stariji od godinu dvije,sta ti bacis skuter/motor nakon sto ga vozis par godina? pogledaj u kakvom stanju ima skutera/motora koji imaju i 10 pa cak i vise godina....aj se u normali...
 
@Badly: Imaj jos samo nesto na umu - razmisli jesi li spreman dati novo vozilo, tj. vozilo kojem si prvi vlasnik za nesto polovno! Ja osobno, nisam. Jedno vrijeme mi je igrala zamjena za 636 ali zaj3bi - ova bestija je moja od 0 km i nedam ju za polovnjaka. Kad se bude imalo para, bit ce jedan R kao drugi bajk (moze i polovni, taj drugi) i zdravo, a do onda se kontrljam na izvrsnom allrounderu.
(y)
 
biker4life said:
@Badly: Imaj jos samo nesto na umu - razmisli jesi li spreman dati novo vozilo, tj. vozilo kojem si prvi vlasnik za nesto polovno! Ja osobno, nisam. Jedno vrijeme mi je igrala zamjena za 636 ali zaj3bi - ova bestija je moja od 0 km i nedam ju za polovnjaka. Kad se bude imalo para, bit ce jedan R kao drugi bajk (moze i polovni, taj drugi) i zdravo, a do onda se kontrljam na izvrsnom allrounderu.
(y)
podcrtavam (y)

malaguti said:
sta stara raga od 6 godina?????onda se po tebi i takvima kao sto si ti nikad nebi prodavali skuteri/motori koji su stariji od godinu dvije,sta ti bacis skuter/motor nakon sto ga vozis par godina? pogledaj u kakvom stanju ima skutera/motora koji imaju i 10 pa cak i vise godina....aj se u normali...
ne v ozim tako stare skutere i sve više od5,6 god za mene je prestaro kako u autima tako i u motorima
ps bez vrijedjanja molim to je isključivo moj stav i mišljenje :wink:
 
aj ne prdi, šta sad voziš baš me zanima, i koliko godina imaš me isto zanima jer z pravilima piše da profil mora biti uredno popunjen
 
biker4life said:
@Badly: Imaj jos samo nesto na umu - razmisli jesi li spreman dati novo vozilo, tj. vozilo kojem si prvi vlasnik za nesto polovno! Ja osobno, nisam. Jedno vrijeme mi je igrala zamjena za 636 ali zaj3bi - ova bestija je moja od 0 km i nedam ju za polovnjaka. Kad se bude imalo para, bit ce jedan R kao drugi bajk (moze i polovni, taj drugi) i zdravo, a do onda se kontrljam na izvrsnom allrounderu.
(y)

Pa to me najviše ždere.....naradije bi zamijenio moj za isti takav 500...a da je novi  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:....
A gle....otići ću pogledati nexa....pa ću onda odlučiti....moj je stvarno u odlučnom stanju....sad je i mashina A+ (nakon polugeneralke)...pa mi je naravno to teško nekome dati za nešto starije....ali kaj ćeš kad srce hoće nešto jače, a nema se para za novo...

btw....meni je isto jedan čovjek prije par dana ponudio zamjenu za 636 iz 2003., bev i soma eura...ponuda još stoji, samo kaj trenutno nemam soma eura...a i ne bi nekog R-a.....putujem stalno sa djevojkom i znam da bi joj na R-u bilo smrt za doći do mora....te je to jedan od razloga zašto želim jači skuter...udobnost i komfor....  :wink:
 
BaDly said:
Pa to me najviše ždere.....naradije bi zamijenio moj za isti takav 500...a da je novi  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:....
A gle....otići ću pogledati nexa....pa ću onda odlučiti....moj je stvarno u odlučnom stanju....sad je i mashina A+ (nakon polugeneralke)...pa mi je naravno to teško nekome dati za nešto starije....ali kaj ćeš kad srce hoće nešto jače, a nema se para za novo...

btw....meni je isto jedan čovjek prije par dana ponudio zamjenu za 636 iz 2003., bev i soma eura...ponuda još stoji, samo kaj trenutno nemam soma eura...a i ne bi nekog R-a.....putujem stalno sa djevojkom i znam da bi joj na R-u bilo smrt za doći do mora....te je to jedan od razloga zašto želim jači skuter...udobnost i komfor....  :wink:
bez puno filozofije....ako je nexy u redu samo "glava za glavu ". Nikakva nadoplata sa tvoje strane ne dolazi u obzir.....jer kao i kod svakog vozila tako i kod skutera bitna je godina proizvodnje. I to je jedino sto se gleda pri kupnji/prodaji polovnog...to i diktira cijenu....na koju se naravno jos moze nesto malo dodati ako skuter/motor ima malo km..i ako je uscuvan...ostale fore(kao npr dodatna oprema..ovo...ono...) ne pali... 8)
 
ako tip daje nexusa500 za beverly 250 bez nadoplate onda tu nesto nestima,ja da imam tog nexusa i da je sve ok pa nebi ga dao za novog beverlya 250 ili neku drugu 250icu...500 je 500 i ako je ok boli me briga za godiste...
 
nisu svi ti.....Ima tu puno fakotra...Prevelik je to skuter za gradsku voznju....Potrosnja...odrzavanje skuplje...Svatko ima svoj razlog....I da...uvijek ce lakse prodati bev 250 star godinu dana nego nexus 500 star pet puta vise.Nexus 500 ima svoje specificne kupce....jer je i specifican skuter...kao i gilera gp 800..Mozes ih na prste jedne ruke nabrojati u hrvatskoj... :wink:
 
a brat bratu....nema ih ni puno....Govorimo o 500 ticama...Bas bi me zanimalo koliko ih ima ? Mozda netko zna otprilike. Ja racunam da u istri ima mozda 15-tak nexusa 500. To nije puno.... :( Eto npr...u Rovinju nema niti jedan. Ima samo jedan 250..... :wink:
 
istina nema ih puno,malo tko se odluci dat tolika para za skuter novo/polovno,vecina poslje 125/250 prijede na motore,tako da opcenito svih skutera 500ccm nema bas puno...
 
malaguti said:
pa nije bas da tako malo ima nexusa 500 kod nas :misli:

Ma i da ih ima puno, siguran sam da beverlya 250 ima barem 50 puta više.....a mislim da sam malo i napisao !  :wink:

malaguti said:
istina nema ih puno,malo tko se odluci dat tolika para za skuter novo/polovno,vecina poslje 125/250 prijede na motore,tako da opcenito svih skutera 500ccm nema bas puno...

Točno, ovo si u pravu. Jedan jaaaako mali postotak ljudi želi skuter od 500 ccm jer je on jako specifičan i mislim da takve skutere ljudi ne kupuju iz potrebe već iz gušta, a takvih je malo, dok je sa manjom kubikažom skutera druga priča, večinom se kupuju iz potrebe....naravno postoje iznimke. Kao što si napisao većina prelazi na motore.....Ja bi isto prešao na motor da se vozim većinom sam, ali kako se većinom vozim u dvoje sa boljom polovicom, moram misliti na to da je njoj to putovanje udobno i da može uživati u njemu.....a kad bi povukao paralelu sa motorima.... kao što uživa na maksi skuterima, jedino bi mogla uživati na nekim velikim motorima tipa gold winga i sl. Svi ostali 'manji' motori su sigurno za suvozača manje udobni od većine maxi skutera !
 
malaguti said:
istina nema ih puno,malo tko se odluci dat tolika para za skuter novo/polovno,vecina poslje 125/250 prijede na motore,tako da opcenito svih skutera 500ccm nema bas puno...
za cijenu novog nexusa 500 nabaviš kawasaki z 750 pa sad biraj da li ti je draži nexus sa 48 ks ili Kawasaki s 100 ks  (y)

ja  :misli: da sam jedan od rjetkih koji bi za 8000 eura prije uzeo t max nego motor
 
banley said:
za cijenu novog nexusa 500 nabaviš kawasaki z 750 pa sad biraj da li ti je draži nexus sa 48 ks ili Kawasaki s 100 ks  (y)

ja  :misli: da sam jedan od rjetkih koji bi za 8000 eura prije uzeo t max nego motor
nexus 40hp,a z750 106 novi model a 110 stari model  :wink: ...
i to dvoje nema smisla uporedivati tj. nema smisla usporedivati skuter i motor,svatko kupuje ono sta mu odgovara...
 
malaguti said:
nexus 40hp,a z750 106 novi model a 110 stari model  :wink: ...
i to dvoje nema smisla uporedivati tj. nema smisla usporedivati skuter i motor...
znam, ali ljudima kad kažeš da za te novce mogu kupit zvjer koja ide 230 km ljudi izabiru motor prije nego skuter
 
ali ne zeli svatko motor,neki dan sam napisao i napisat cu opet-onaj tko dode u podforum o SKUTERIM pitati koji SKUTER da kupi onda ga ocito ne zanimaju motori i nema smisla pisati "za taj novac kupis motor od 100hp i ides 230kmh"
 
malaguti said:
pa nije bas da tako malo ima nexusa 500 kod nas :misli:
malaguti said:
istina nema ih puno,malo tko se odluci dat tolika para za skuter novo/polovno,vecina poslje 125/250 prijede na motore,tako da opcenito svih skutera 500ccm nema bas puno...
ajme majko 2 posta 2različita mišljenja ko t u prdi :misli: :misli: :misli: :misli:

mv_agusta said:
aj ne prdi, šta sad voziš baš me zanima, i koliko godina imaš me isto zanima jer z pravilima piše da profil mora biti uredno popunjen
sta tebe kompa boli sta ja vozim i koliko godina imam(to je moja osobna stvar a i da me poznas iznenadio bi se vjeruj :wink:) daj lječi svoje komplexe kod ovlaštenog distributera :wink: (y) i omani malo