Prednosti i mane Runner 180 SP (General Topic)

pucaju radilice na 20t, trose 10l i idu 160  :mrgreen:

ali ruku na srce u nazad par godina, najuredniji (i rijetki) spovi su u puli
 
ja nisam napisao da je to istina, ni meni nije jasno kad mi netko kaže da pukne na 20tkm

zato me i zanima kad netko kaže da mu je pukla, jel ima luft na ležajevima, konkretno na strani variomata

to robi
uzmi aftermarket  (y)
ako uzmes ovu kao sto je uzeo pajo treba ce ti pola grama lakše roline

igor.sb said:
pucaju radilice na 20t, trose 10l i idu 160  :mrgreen:

ali ruku na srce u nazad par godina, najuredniji (i rijetki) spovi su u puli

u nazad par godina, ono sto sam ja vidio 3-4 sahranjena
 
Pozdrav,

Zanima me jedna informacija: koliko okvirno mogu traziti za sp-a, u stanju je da masinu treba slagat na novo, dobila je radilica skupa s cilindrom i klipom, i registracija istjece za mjesec dana.
Ostalo je u redu. Hvala unaprijed  (y)

acwhsm.jpg
 
Evo za koji dan na cesti,  na kraju sam odlucio sve na novo raditi (klip, cilindar, radilica, uljna, vodena, indikator temperature koji mi nije radio itd..) Zao mi je samo sto nisu imali original klip i cilindar, pa sam uzeo malossi..
Tvoj redovno vidim  (y)
 
Robi_PU said:
Evo za koji dan na cesti,  na kraju sam odlucio sve na novo raditi (klip, cilindar, radilica, uljna, vodena, indikator temperature koji mi nije radio itd..) Zao mi je samo sto nisu imali original klip i cilindar, pa sam uzeo malossi..
Tvoj redovno vidim  (y)

tko ti je slagao i koliko te to sveukupno koštalo
thnx na odgovoru (y)

evo, nadam se da sam i ja brzo opet na 2 kotača
 
liberty said:
tko ti je slagao i koliko te to sveukupno koštalo
thnx na odgovoru (y)

evo, nadam se da sam i ja brzo opet na 2 kotača

bilo je krajnje vrijeme...
zašto ne motor??
 
mv_agusta said:
bilo je krajnje vrijeme...
zašto ne motor??

prije svega nedostatak vremena
+ nisam vozio 2 kotača 2 godine (50 ccm) odnosno 3 godine (više od 50 ccm)
treba mi malo vremena da se ufuram
+ treba mi prije svega prijevozno sredstvo za po gradu

:)
 
Sve skupa me doslo cca. 5000 kn.. S tim da sam i prednju gumu kupio ( Michelin Power Pure SC - 44€ )
To sam sve u Trstu - Moto Charlie kupio.. Povrat ive sam dobio cca 100 eura, moram jos prodat svoj orginal cilindar koji je odlican i klip koji je u malo losijem stanju i suste kvacila malossi, iskoristio zelene, vidjet cemo kako ce se sve to uklopit.

Rastavljenu masinu sam dao u cikle, skupa s dijelovima, za ruke su mi 280 kn uzeli.

Liberty bilo je i vrijme da se vratis na 2 kotaca  :wink:  (y)
 
Robi_PU said:
Sve skupa me doslo cca. 5000 kn.. S tim da sam i prednju gumu kupio ( Michelin Power Pure SC - 44€ )
To sam sve u Trstu - Moto Charlie kupio.. Povrat ive sam dobio cca 100 eura, moram jos prodat svoj orginal cilindar koji je odlican i klip koji je u malo losijem stanju i suste kvacila malossi, iskoristio zelene, vidjet cemo kako ce se sve to uklopit.

Rastavljenu masinu sam dao u cikle, skupa s dijelovima, za ruke su mi 280 kn uzeli.

Liberty bilo je i vrijme da se vratis na 2 kotaca  :wink:  (y)

sad si siguran da je s mašinom sve za 5 i da je složena
svi dijelovi su novi....super (y)
nije jeftin sport, ali opet čini mi se da mnogo manje košta nego kad ode 4T mašina
 
liberty said:
sad si siguran da je s mašinom sve za 5 i da je složena
svi dijelovi su novi....super (y)
nije jeftin sport, ali opet čini mi se da mnogo manje košta nego kad ode 4T mašina

manje djelova :D
 
Robi_PU said:
Evo za koji dan na cesti,  na kraju sam odlucio sve na novo raditi (klip, cilindar, radilica, uljna, vodena, indikator temperature koji mi nije radio itd..) Zao mi je samo sto nisu imali original klip i cilindar, pa sam uzeo malossi..
Tvoj redovno vidim  (y)
dobro si napravio.moram jedan dan vidit sp-a kad ga napraviš (y)