S Njom u nastavcima...

Super fotke..bas sam se uzivio (y)..NA-STA-VAK :mrgreen:..
 
(y)  (y)

Idemo dalje...  :mrgreen:
Koliko si do km sad napravija sa T63? I tvoja procjena koliko će još?
 
ivan_m said:
(y)  (y)

Idemo dalje...  :mrgreen:
Koliko si do km sad napravija sa T63? I tvoja procjena koliko će još?

Gotove su one jos od Alpa. Zadnja nema onih srednjih cepova odavno. Bilo mi ih zao minjat pa sam jos ovo odvozija. Ne znam tocno ali jako malo km. Al to su sve krive Alpe tako ovo nije mjerilo.
 
Durmitor - Mostar - Doma

Budjenje. Dorucak. Navlacenje svega na sebe. Teska je sljiva na planini. Ali se isplatilo proci onu kisu jucer.
Definitivno najljepsi dio puta. Zabljak - Scepan Polje. Durmitor. Jednom rjecju, prekrasno.

2ilk2l0.jpg


2hibh9v.jpg


2zqbuc9.jpg


sol2fo.jpg


10z8wf4.jpg


25zrzb7.jpg


aevczq.jpg


senghd.jpg


2ebct2s.jpg


6dze3p.jpg


308b88x.jpg


jg4dhh.jpg



Druga strana planine...
scx1c1.jpg


xm7c4o.jpg


ejvtip.jpg



Spustanje....
10yqbza.jpg


2jwllg.jpg


hwk9si.jpg


w7zh3q.jpg



Dalje, kroz ko zna koliko tunela, kanjonom rijeke. Ulazak u BiH, tj. Republiku Srpsku, u Scepan Polju. Opet kisa.
Skrecemo za Tjentiste i Gacko.


Tjentiste...
34985u9.jpg


Preko planina, mokri, stizemo u Gacko. Par vozaca, u kratkom vremenu, vozi mojom stranom. Ne kuzim sta se dogadja.
Valjda je to IN u okolici Gackog. Ili svi bas mjenjaju stanicu na radiju kad ja naletim.

2z3tq4y.jpg


2w3tm5k.jpg



Kisa ne staje. U Mostaru rucak. Pokusavamo osusit nesto od opreme. Naravno, bezuspjesno. Al je zato rucak bogovski. Muckalica.
2qks5tl.jpg


2ymhv1i.jpg


2hq9mo9.jpg


nvsb2t.jpg


2962a0z.jpg


293h99t.jpg



U Posusju sunce. A nama vruuuuuce. Zadnje stajanje, pumpa u Dugopolju. Zatezanje lanca te kupovina Fifi puzzli i djecjih zvaka. Mito i korupcija u svrhu sljedeceg djira.

Sto reci za kraj? Prekrasne zemlje, Durmitor iznad svega, srdacni ljudi, dobra papica i jos bolje cijene. I po koja kap kise da razbije monotomiju.  
Evo nekakve mape:

2n6x34x.jpg


Toliko...za sad.

 
Sviđa mi je jako ovaj đir!  (y)

Kako se snalaziš kroz Albaniju i Kosovo - GPS ili karte?
Da li si možda tankao u Al. i koliko dođe gorivo? Kako je sa komunikacijom, da li razumiju HR, ENG...?
 
Street Illegal said:
Sviđa mi je jako ovaj đir!  (y)

Kako se snalaziš kroz Albaniju i Kosovo - GPS ili karte?
Da li si možda tankao u Al. i koliko dođe gorivo? Kako je sa komunikacijom, da li razumiju HR, ENG...?

Ne nosim GPS, a ni kartu ovaj put. Ja to onako od oka. :mrgreen: Stanem i pitam. Ljudi su dolje iznimno srdacni i nastoje pomoci.
Tankao sam u Elbasanu i ono sto znam, nakon lupkanja po digitronu, je da sam platio 13 eura. To mi je zvucalo OK. Nisam znao koliki je tecaj, a nismo se bas sporazumjeli. Starija zena koja je radila na toj pumpi, mislim da nije znala ni Albanski. :mrgreen:
Inace sam primjetio da u Tirani mladji pricaju engleski, a sa starijima je najbolje nabadati talijanski. I naravno, univerzalni jezik ruku, nogu i ostalih djelova tijela. :mrgreen: 
 
Jako lijepo Picoda  (y) (y), za Rubriku - "Upoznaj domovinu da bi je vise volio " ili "Putevima Revolucije.

Jedan tjedan u Alpama, drugi oko Sar planine, tko ti moze stati na kraj?

Iz koje zemlje su najjaci dojmovi i sto je sljedece na programu?

Zivia
 
Nomade said:
Jako lijepo Picoda  (y) (y), za Rubriku - "Upoznaj domovinu da bi je vise volio " ili "Putevima Revolucije.

Jedan tjedan u Alpama, drugi oko Sar planine, tko ti moze stati na kraj?

Moze, moze, jedna mala zvjerka od dvi i po godine.  :wink:

Nomade said:
Iz koje zemlje su najjaci dojmovi i sto je sljedece na programu?

Iz Juzne Afrike definitivno najjaci dojmovi, sto se tice voznje motorom. Od drugih vrsta putovanja bilo je tu svega interesantnog. Al to je za neki drugi forum. 
Ovakvih malih turica ce bit jos puno, a sta se tice nekog veceg puta, jedan sa puno off roada smo odgodili za posli sezone. O tome cemo na PP.


Gasho said:
Majstore... (y)
I za zenu... (y)

E, da ne zaboravim. Vidio sam na Durmitoru puno zanimljivih puteljaka. Doslo mi je par puta da skrenem. Vracam se sigurno na par dana. Trazi se vodic. Gasho?
 
Želja mi je u skoroj budućnosti obići Kosovo i Crnu Goru a ovakvi kratki putopisi su odlični za sakupljanje informacija.  (y)
Odličan izlet, svaka čast. Još da ste imali bolje vrijeme..
 
picoda said:
...a sta ima lipse od voznje po kisi... :mrgreen:

Ako ti je gušt vožnja po kiši možemo se zamjeniti za kuće na mjesec dana. Na kontinentu svaki dan pada kiša pa vozi i juri za oblacima, a ja odoh malo da se pržim na plaži.  :mrgreen:

Ma mene je lani prala kiša na putu u Makedoniju tako da ni kišno nije pomoglo.  :x
Dosta mi je vožnje po kiši za cijeli život.
 
©rni said:
vožnja po snijegu  :jesus:

Jel to ono bijelo? Pa to nam je najdraze... :mrgreen:
3svup.jpg


mrgud_sk said:
Ako ti je gušt vožnja po kiši možemo se zamjeniti za kuće na mjesec dana. Na kontinentu svaki dan pada kiša pa vozi i juri za oblacima, a ja odoh malo da se pržim na plaži.  :mrgreen:

nebi fala... :mrgreen:
 
mrgud_sk said:
Ako ti je gušt vožnja po kiši možemo se zamjeniti za kuće na mjesec dana. Na kontinentu svaki dan pada kiša pa vozi i juri za oblacima, a ja odoh malo da se pržim na plaži.  :mrgreen:

Ma mene je lani prala kiša na putu u Makedoniju tako da ni kišno nije pomoglo.  :x
Dosta mi je vožnje po kiši za cijeli život.
za uttjehu ti ni ovde nije ništa bolje
 
Jako lijepo  (y)

Predobar đir (za mene ovo spada u putovanje, a ne đir), i naravno slike. Samo tako nastavi; inspiriraš me  (y)