Skuteri - servis anketa

full88 said:
Nike daj to malo obrazlozi  (y)

BobaCH veli da bi po knjizici trebal bi oko 800 kn, mozda ti znas nekaj kaj mi neznamo  :wink:
Pa opet će promjenit remen, a kad mjenjaš remen, promjenit ćeš i utege variomata. Zatim ulje i filter. Najvjerojatnije opet svjećice, pločice itd itd + ruke opet bar 600 kuna
 
full88 said:
Nike daj to malo obrazlozi  (y)

BobaCH veli da bi po knjizici trebal bi oko 800 kn, mozda ti znas nekaj kaj mi neznamo  :wink:

šta u knjižici pišu cijene servisa ili samo što se treba na servisu napraviti

ja se isto bojim da bi opet toliko ili više moglo koštati

ali ako novac nije prepreka zadovoljstvu - sve 5
 
Nike said:
Pa opet će promjenit remen, a kad mjenjaš remen, promjenit ćeš i utege variomata. Zatim ulje i filter. Najvjerojatnije opet pločice itd itd + ruke opet bar 600 kuna

'bemu, Nike!

Pa ako opet mijenjaju remen na 10tk, o.k., to mi je 800 kn više, istina. Ali ostalo kaj si nabrojao je u cijeni koju sam naveo.  :wink:

-----------------
Nego, da mi se netko nebu' sjetio roknuti  :bann:. Tema nije servis GP-800  :misli:
 
liberty said:
šta u knjižici pišu cijene servisa ili samo što se treba na servisu napraviti
ja se isto bojim da bi opet toliko ili više moglo koštati
ali ako novac nije prepreka zadovoljstvu - sve 5

Pise ti u maloj knjizici "upute za uporabu " koje dobivas pri kupnji novog motora, a kod polovnog bi ti je trebao proslijediti onaj ko ti motor prodaje  :wink:

Tamo pise sto se treba raditi i na kojem servisu :wink:

Ali do sada u praksi bar na mom motoru se nije previse radilo ono sto pise u knjizici, nego ono sto je trebalo s obzirom da sam se žustrije vozio i radio dosta km, pa su mi potrosni dijelovi prije odlazili  :wink:
 
BobaCH said:
Zakaj ponovo rolice nakon 5tk? :misli: I, kakav ti je bio remen na 10tk na servisu? Jesi gledao?
eto tako,jer je remen bia dobar a role nisu pa ću opet role kad bude remen bez obzira kakve budu jer nije neka lova šta se tiče rolica
 
BobaCH said:
Da, kužim te ja, ali...
U servisnom manualu stoji "provjera remena" na 10tk. Dakle, ako je za zamjenu, mijenja se. Ako je dobar, mijenja se na 20tk. U slučaju da rikne prije 20tk a pri pregledu na 10tk je bio o.k., onda bi to išlo pod reklamaciju u garantnom roku.
Ali, kako sam i rekao. Ne želim razmišljati! Mijenjaj ako treba i ako su na kontroli ustanovili da je najbolje ako ga se sada zamijeni.
u stvari odlučija sam minjat remen svako 15000, mozda i manje sve zavisi koliko će imat u 4 misecu jer želim čist motor za lito znači najvjerojatnije jednput godišnje
 
full88 said:
Da tu je to sve negdje ugrubo brijem, ovisi opet o kojem motoru govorimo jer yamaha ima servisne intervale na 10 000  :wink:

To vrijedi samo za europu, Yamaha ima servisni interval u .hr svakih 5k kilometara, a remen se mjenja svakih 20k.
Iako sam vidio par t-maxova kojima je remen na 20k km bio apsolutno jednak novom, jos su se slova vidjela procitat :)

Marko
 
prisa san dosad 16 000 km na sr-u jos radi ka sat i sve ok nije bilo nikakvih kvarova redovni servisi odradeni u piaggo servis split (ja mislin Global Servis se to sad zove neman pojma. "kraj jokera")pa prosjek servisa 500 kn to je prosjek bilo je skupljih i jeftinijihsvako nekad san zna svako 3500 km na servis a nekad 2500 i tako
 
Bok ekipa,

gilera nexus 300, redovan servis...di ici? kod ovlastenog jer ne zelim garanciju gubiti...ali gdje? nekako ne vjerujem piaggio hrvatska

i koliko bi to bilo otprilike love ? :)

Hvala
 
anketni odgovor:
piaggio X8 400ie
CIKLI d.o.o. Pula
redoviti servisi prema servisnoj knjižici, cijene umjerene,
dugogodišnji sam klijent i vrlo sam zadovoljan svim segmentima usluge :)
 
Đakan said:
Bok ekipa,

gilera nexus 300, redovan servis...di ici? kod ovlastenog jer ne zelim garanciju gubiti...ali gdje? nekako ne vjerujem piaggio hrvatska

i koliko bi to bilo otprilike love ? :)

Hvala

Neznam kakva je situacija u ZG, ali znam da je bilo govora o Piaggiovim servisima u ZG i okolici, samo neznam u kojoj temi. Potrazi sa trazilicom malo. (y)
 
Đakan said:
Bok ekipa,

gilera nexus 300, redovan servis...di ici? kod ovlastenog jer ne zelim garanciju gubiti...ali gdje? nekako ne vjerujem piaggio hrvatska

i koliko bi to bilo otprilike love ? :)

Hvala

isto brijem da imas sad u nazad mj. dana o servisu nexusa..

ja ti servisiram u skuter motu na staroj pescenici.. decki obave posel kak spada i do sad u 3 godine nisu nis zahebali!  (y) 

a kolko love ovisi na kolko je km servis?!
 
dani83 said:
runner 50
Ivandija, Osijek
1000km i skidanje blokade oko 300kn
5000km 264kn
10000km 429kn
15000km 400kn-kod drugog majstora
ok, samo mi je naplatio 2 radna sata za servis na 10 000km a radio ga nekih 45min

ako nije tajna ko je zadnji servis radio???
 
1. Beverly 250
2. Moto Horvat, Zagreb
3. 18000 km
4. 890 kn
5. usluga i odnos skroz OK  (y), još da je jeftinije... 8)