zip 4t kit?!

Biker686

New member
jel se ko sreo sa 4t zipacem s malossi kitom?!

zanima me kolko mu se podignu performanse pa ak neko zna..  :D
 
140.0202 POLINI KIT PIAGGIO ZIP 4T  1.590,00 kn, 6,5 ks pri 7500 rpm (y)
 
Koji sve kitovi uopće pašu na ovaj mlinac novi/rabljeni :misli:

Skoro mijenjao za 2t http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/showAdvert,272981,19,1.html  ali kad sam vidio naprijed bubanj ajd bok :jesus:
 
di se moze nabavit i montirat taj polini?!  :shock:

cuo za malossijev samo kaj je klip i bregasta s ugradnjom 3 kile kuna.. 

mater al kak to ide negdje sa 6,5 ks..  :D
 
tog sam svjestan..  sam kaj sad s laksim rolicama pratim recimo serijske 2t masine poput speedfighta i sl. slabijih.. naravno runner, nrg i sl ostave me odmah.. al da si podignem performanse tolko da mi skuter povuce 80 i da dobi na startnosti ja zadovoljan!

a i jos me zanima jel se da to svercat?!  mislim bez vozacke (mislim bez a,a1,a2) i na malu tablicu da se vozi.. kolka je mogucnost da me cajci na valjke posalju?!
 
liberty said:
i dalje sporije od 50 ccm 2T koji bez blokada gotovo da ima toliko ks
zavisi od kojeg...moj zip je standardan tuka neke tgb-ove i slične fenove,a sad mi sr50 samo stavi soli na rep :jesus:
 
Biker686 said:
tog sam svjestan..  sam kaj sad s laksim rolicama pratim recimo serijske 2t masine poput speedfighta i sl. slabijih.. naravno runner, nrg i sl ostave me odmah.. al da si podignem performanse tolko da mi skuter povuce 80 i da dobi na startnosti ja zadovoljan!

a i jos me zanima jel se da to svercat?!  mislim bez vozacke (mislim bez a,a1,a2) i na malu tablicu da se vozi.. kolka je mogucnost da me cajci na valjke posalju?!
šta se šverca,ne kužim :misli:
 
baldeks said:
šta se šverca,ne kužim :misli:

Pa covijek, ako sam dobro skuzio, pita dali onda to mora registrirati kao motocikl (A1), ili se moze pravit lud sa 80ccm i 50ccm tabelom i voziti vjerovatno samo s M vozackom koju je dobio s B-kat. - odgovor je - u Puli recimo nikad nisam vidio te valjcice, ali u nekim gradovima su relativno cesti. Ali gle, ugradi si el. blokadu na daljinski, pa na botun lijepo reguliras brzinu (aka 007) :mrgreen: (y)
 
misli da nece moc vozit sa b ili m(h) kategorijom kaed stavi kit :LOL:
 
malaguti said:
misli da nece moc vozit sa b ili m(h) kategorijom kaed stavi kit :LOL:
"bolje pitat nego skitat"...meštre nema to veze s ničim(ili elek. blokada ili samo matica za tehnički)...s tablicom nemoj izvodit gluposti jer ćeš tek onda panduriju navuć na sebe(bar je tako kod nas u šbk)...nemoj to radit ako ti se ne biži :mrgreen:...pusti "cajce i valjke" to su gluposti (y)
 
lol cek.. kupis 4t 50 cc i odna to ides dizat? a da jednostavno kupis odma 2t u startu? kakve gluposti...
 
rednyaW said:
lol cek.. kupis 4t 50 cc i odna to ides dizat? a da jednostavno kupis odma 2t u startu? kakve gluposti...

ah, di su svi oni 50,100 150 i 180 T :)
to su bili dani...
 
2t zip se da nadrkat do te granice da mu krajnja brzina ide do 120..   :mrgreen:

a poslije kit-a sam si brijo stavit full protocni spuh i gljivu pa da jos lakse dise.. to bi vozio kojih god dana i onda preso na nes vece..

sad samo da otkrijem ko u zgb-u dila kitovima ( :mrgreen:) bilo malossi ili neki drugi..