zip 4t kit?!

rednyaW said:
lol cek.. kupis 4t 50 cc i odna to ides dizat? a da jednostavno kupis odma 2t u startu? kakve gluposti...

mozda zato kaj sam htio novo a novi 2 t je kojih 17k kn a tolko u tom trenu nisam imo.. jebat ga..  
 
Biker686 said:
2t zip se da nadrkat do te granice da mu krajnja brzina ide do 120..   :mrgreen:

a poslije kit-a sam si brijo stavit full protocni spuh i gljivu pa da jos lakse dise.. to bi vozio kojih god dana i onda preso na nes vece..

sad samo da otkrijem ko u zgb-u dila kitovima ( :mrgreen:) bilo malossi ili neki drugi..
neznam baš za tu brzinu :misli:
 
Biker686 said:
2t zip se da nadrkat do te granice da mu krajnja brzina ide do 120..   :mrgreen:

a poslije kit-a sam si brijo stavit full protocni spuh i gljivu pa da jos lakse dise.. to bi vozio kojih god dana i onda preso na nes vece..

sad samo da otkrijem ko u zgb-u dila kitovima ( :mrgreen:) bilo malossi ili neki drugi..

Kad smo vec kod protocnih spuha na 4T 50ccm, ja sam danas vidio Baota s nekom home-made cijevi. Kakva nesnosna buka. :shock: :shock: :shock: :LOL:
---
On topic, mislim da je jeftinije uzeti sada 50 2T ili 125 2T/4T (tipa FX, SP 125, VX...), nego ulagati mnogo love u ovo... :wink: (y)
 
Biker686 said:
siguran!   :wink:  gle oni za trke iz 70ccm izvlace 18 ks pa si misli ti..   :)
 :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: njegova krajnja granica konja i maksimalne brzine je puno veca od ovog sta ti govoris
 
rednyaW said:
lol cek.. kupis 4t 50 cc i odna to ides dizat? a da jednostavno kupis odma 2t u startu? kakve gluposti...
zašto nisan kupija je moja stvar prijatelju (y)
 
malaguti said:
 :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: njegova krajnja granica konja i maksimalne brzine je puno veca od ovog sta ti govoris

sve znam to al kad ti katem da taj zip s tolko konja moze povuc 100+..

ak serijska aprilia 50ccm ide 92..

a kaj se tice protocnog spuha nece stvarat tolku buku ko sama cijev..  :wink:

a kaj se jeftinoce ili neceg tice u ovo kanim utuc max 3k kn i za to fakat nemrem dobit nis kaj valja..  :?  cak i da ovog prodam..
 
Biker686 said:
sve znam to al kad ti katem da taj zip s tolko konja moze povuc 100+..

ak serijska aprilia 50ccm ide 92..

a kaj se tice protocnog spuha nece stvarat tolku buku ko sama cijev..  :wink:

a kaj se jeftinoce ili neceg tice u ovo kanim utuc max 3k kn i za to fakat nemrem dobit nis kaj valja..   :?  cak i da ovog prodam..
a ja ti kazem da taj zip moze doc i do 27 konja i 150kmh
 
Biker686 said:
sve znam to al kad ti katem da taj zip s tolko konja moze povuc 100+..

ak serijska aprilia 50ccm ide 92..

a kaj se tice protocnog spuha nece stvarat tolku buku ko sama cijev..  :wink:

a kaj se jeftinoce ili neceg tice u ovo kanim utuc max 3k kn i za to fakat nemrem dobit nis kaj valja..   :?  cak i da ovog prodam..
zadovolji se tim šta dobiješ i to je to..a dobit ćeš pristojnu brzinu za grad,zip za išta više nije namjenjen :palacdolje:
 
kad bi ti reko da sam ovo ljeto iso sa serijskim od zg-a do trakoscana..  :mrgreen:  cca 90km u jenom smjeru..

negdje 2 sata jahanja do tam!  :LOL:

a za grad mi fakat ne treba vise od tog..  bitno da mi ostane uvijek malo gasa da mogu pretec ekipu koja se vozi 60 i ja sretan! 
 
Biker686 said:
kad bi ti reko da sam ovo ljeto iso sa serijskim od zg-a do trakoscana..   :mrgreen:  cca 90km u jenom smjeru..

negdje 2 sata jahanja do tam!   :LOL:

a za grad mi fakat ne treba vise od tog..  bitno da mi ostane uvijek malo gasa da mogu pretec ekipu koja se vozi 60 i ja sretan! 
normalno..meni po šbk i na plažu (y)
 
evo zvao skuter moto..  imaju kit 70ccm i kosta 1450 kn..  sad se jos dogovorit s bankom (citaj: starci  :mrgreen: )
pa bumo vidli.. 
 
baldeks said:
zašto nisan kupija je moja stvar prijatelju (y)

sve 5....  ali ako ja zelim street race auto gradit... za bazu cu uzet nesto sto ima ptencijala bas za ubrzanje i samu snagu masine... signrno necu biti konkuretnan na osnovnoj yugo masini....


tako da ako recimo u vrijeme kupnje nisi imao para ili sta vec.. i sada si stvorio neki profit...  radje bi za 2500 kn kupio 180 2t masinu i tako sa samo 2500 ulozenih kuna dobio 20 konja....  i to 20 konja stabilnih..lako odrzavanih.. a ne nadrkavat kosilicu da ide ko pola ovoga a kosta 3x vise...



ne.. pripasivanje vece masine nije nikakav problem. osobno sam ih napravio nekoliko
 
Biker686 said:
kad bi ti reko da sam ovo ljeto iso sa serijskim od zg-a do trakoscana..   :mrgreen:  cca 90km u jenom smjeru..

negdje 2 sata jahanja do tam!   :LOL:

a za grad mi fakat ne treba vise od tog..  bitno da mi ostane uvijek malo gasa da mogu pretec ekipu koja se vozi 60 i ja sretan! 


serijska aprilia minareli 50.... u 3 dana  zg  dubrovnik i nazad zg... ha!