Sprej za podmazivanje lanca

nema možda veze sa temom, al nikidan kolegi iz Istre puka lanac, širi ruke, cijeli život na motoru, i nikad mu se desilo nije...
redovito brine, al eto desi se... i još na autoputu... kaže malo stali, lagano krene, 1-2-3-4 i čuje paaaf...
srića ima dobrih ljudi, sredilo mu novi lanac i lančanike, i u nedilju je moga nazad doma.
Nino jel?pa vidio sam ono na slici...
cudo!
Dobro je proslo sve..
 
Nemrem pronac nigdje sprej za lanac ali mali,tipa 200ml il manji,ovi od 400 i više zauzimaju puno mijesta...,koristim dr.wack bijeli,ali uzeo bi i od bilo kojeg drugog proizvođaca,za put da ga imam
 
Nemrem pronac nigdje sprej za lanac ali mali,tipa 200ml il manji,ovi od 400 i više zauzimaju puno mijesta...,koristim dr.wack bijeli,ali uzeo bi i od bilo kojeg drugog proizvođaca,za put da ga imam

R36B0ZPl.jpg


imaš od motula 100ml a i od ipone isto malo pakiranje
 
taj je dobar sprej,ali jednom u 2 miseca treba cistiti oko malog zupcanika katran...
 
Nemrem pronac nigdje sprej za lanac ali mali,tipa 200ml il manji,ovi od 400 i više zauzimaju puno mijesta...,koristim dr.wack bijeli,ali uzeo bi i od bilo kojeg drugog proizvođaca,za put da ga imam
ona mala bočica za doziranje ulja, hipenola u nju i mali pinel, u jednu kesu zamotaj i moš di oćeš i koliko oćeš.
 
  • Like
Reactions: JosipS
Ima i od S100 putni malo sprej kod Šepića i u onom Motoshopu na Ilici 406. Ili 420?
Inače nemojte bacati te male sprejeve kada ih potrošite, mogu se ponovno puniti iz velikog spreja.
 
Ja se vratio na motul 400ml 11e u moto Charlie. Prije imao Silkolene dry lube 500ml cca 70kn platio koliko se sjećam...
 
Ima i od S100 putni malo sprej kod Šepića i u onom Motoshopu na Ilici 406. Ili 420?
Inače nemojte bacati te male sprejeve kada ih potrošite, mogu se ponovno puniti iz velikog spreja.
Ponovno punjenje? Slamka u slamku ili sta? Nisam o tome razmisljo haha
 
Ima i od S100 putni malo sprej kod Šepića i u onom Motoshopu na Ilici 406. Ili 420?
Inače nemojte bacati te male sprejeve kada ih potrošite, mogu se ponovno puniti iz velikog spreja.
Je,ima šepic,sad zvao i rekao da se ti mali mogu punit sa velikim👌👍
 
Ma ne treba pretjerivat, ima sve svoj rok trajanja. Najbolje svakih 20ak tisuća promijenit ga. Na ovom mom vidim sitne tockice kao hrđe tak da mi izgleda ne gine i ranije. Probat cu dizel ili petrolej za pranje pa Motul namazat, … nemam pojma vise, na internetu svako drugacije savjetuje, posebno na Youtube. Imam kolegu eto samo obicni wd koristi za sve iako to nije mazivo al ne jebe i sluzi ga, pa ti budi pameta
Frende, tebi nešto opasno nauljuje gumu. Jest da ti je u području chickenstripesa ali pazi da se ne opružiš.
 

Attachments

  • InkedIMG_4228.jpg
    InkedIMG_4228.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Po mojoj matematici to podmazivanje i lickanje lanca je soljenje mora,kao produzuje se vijek trajanja a ja u skoro god dana skurio vec 40€ mozda i jace,ozbiljno razmisljam da ga prestanem lickat i kenjat jer ispadne na kraju skuplja pita od tepsije a lanac mi dodje nekih 100€ AFAM 525 XSR2.... Bas sam u nedoumici :mrgreen:
:ROFLMAO:
 
Podmazujen i cistim lanac jer lijepo izgleda a i ugodnije motor salta i lijepse se vozi kad je uredan i podmazan.. Ko novi motor bude :)


Lanac mi je trajao isto otprilike isto kao na drugon motoru iako sam ga jednom ocistio i 3 puta podmazao... Ne vjerujem u trajnost ali kvaliteta komfora je ogromna kad motor ne cuka i drka zbog lanca i stvarno bolje salta tj mekanije..
 
  • Like
Reactions: tegla and Dene