BEVERLY 400ie ali ne Tourer

čitam vaša iskustva te vidim da nisam pogriješio.
Evo uživam u vožnji kod nas na moru ovih dana i nije mi dosadio.
Kupio sam ga od prvog vlasnika koji je redovito servisirao te sada ima 16 000 km.
koštao me je 21000 kn. sa reg. god. dana.
Kada ga budem slikao staviti ću slike.
Šta mi je za pripaziti na toj kilometraži, mislim dali treba nešto mijenjati jer vlasnik mi je rekao
da do 20000 km ne diram ništa nego da ga vozim do proljeća te da ga je on tako servisirao ili
jednom godišnje ili km.
pozdrav super tema pogotovo kada znam da nas ima jako malo.
 
Definitivno nisi pogrijesio :)
Odlican je to skuter i da nisam trebao jace sigurno bih ga vozio dok se ne bi raspao on ili ja :)
Napravio sam 41000km bez ijedne greske. Nista ne trebas mijenjati osim redovitih servisa mijenjanja ulja, filtera...
Remen sam mijenjao na svakih 10000km iako je uvijek bio jos dobar ali radije prije vremena nego da me ostavi negdje.
Nista osim tih potrosnih stvari nisam mijenjao u tih 41000km tako da imas jos puuno ugodne i bezbrizne voznje :)
Sretno
 
to mi je potvrdio i serviser u Puli HP- motori, pogledao ga je i isprobao
te definirao - VOZI.
Samo servisi i to je to, inače priviknuo sam se na njega te me žena malo
čudno gleda jer svaki tračak sunca iskoristim za otići se provozati.
bok ekipo
 
(y)
ljudi ovaj motor vapi za otvorenom cestom,
dosadno ga je patiti po gradu - čisto uništavanje.
kada sam u gradu vozim ga kao dizelaša , laganica. Šta se tiče brzine
sat leti bez beda do 150 dali je to istina čisto sumnjam ali pokazuje.... :misli:
Na njega sam stavio zaštitu od vjetra, ružno ali strašno praktićno te malo usporava, ali štiti za poludjeti.
E da pogledao sam ulje prema savjetima i falilo je malo, odem kod nas u HP motore po litru, ali
iznenađenje prodavač mi daje litru i kaže nalij koliko treba - platiti ne treba.
Super uslužna ekipa , ima me kao kupca 100%
pozz :D
 
bepipi said:
(y)
ljudi ovaj motor vapi za otvorenom cestom,
dosadno ga je patiti po gradu - čisto uništavanje.
kada sam u gradu vozim ga kao dizelaša , laganica. Šta se tiče brzine
sat leti bez beda do 150 dali je to istina čisto sumnjam ali pokazuje.... :misli:
Na njega sam stavio zaštitu od vjetra, ružno ali strašno praktićno te malo usporava, ali štiti za poludjeti.
E da pogledao sam ulje prema savjetima i falilo je malo, odem kod nas u HP motore po litru, ali
iznenađenje prodavač mi daje litru i kaže nalij koliko treba - platiti ne treba.
Super uslužna ekipa , ima me kao kupca 100%
pozz :D

zato sam se ja i odselio iz grada  :mrgreen:
 
bepipi said:
(y)
ljudi ovaj motor vapi za otvorenom cestom,
dosadno ga je patiti po gradu - čisto uništavanje.
kada sam u gradu vozim ga kao dizelaša , laganica. Šta se tiče brzine
sat leti bez beda do 150 dali je to istina čisto sumnjam ali pokazuje.... :misli:
Na njega sam stavio zaštitu od vjetra, ružno ali strašno praktićno te malo usporava, ali štiti za poludjeti.
E da pogledao sam ulje prema savjetima i falilo je malo, odem kod nas u HP motore po litru, ali
iznenađenje prodavač mi daje litru i kaže nalij koliko treba - platiti ne treba.
Super uslužna ekipa , ima me kao kupca 100%
pozz :D

He he zato sam i ja na njemu napravio 41000km u 2 godine :)
a sto se brzine tice - leti on ko lud ali ne pokazuje tocno jer sam ga ja natjerao do kraja pokazivao je 180 ali to je 163 :)
 
Svoj prodajes... :misli:....ako nije tajna zasto...i sta se kupuje ak svoj prodajes....jesam radoznao... (y)
 
Evo da napisem sta mi je frend odlucio...naime mislio se dal da uzme novi x-max 250 ili polovni t-max...i nakraju je reko da ce uzet novog beverliya 400 tourer ili ako u roku jedne godine izade novi beverly 400...samo radi mjesta pod sicem(stane jedna ful kaciga)... (y)