Blokade na skuterima

abc

New member
ok ja neznam da li se ovo već spominjalo i dali se o ovome uopće smije raspravljati na forumu pa prije nego se izblamiram mi javite,a mene zanima kako se to skida....ispričavam se ako je ovo TABU tema....
 
Odvedes u servisi i skinu ti .Nema smisla gubit garanciju radi ustede par kunica Pitanje ti je malo preopcenito jer nisu svi skuteri isto blikirani tako da je i jako tesko odgovorit
 
sta ti je fly 4 t ? Imas isto kao i na zipu 4 t.....Uglavnom...sajba na varijatoru....elektronika..i veca dizna... :wink:
 
bmw m 5 said:
sta ti je fly 4 t ? Imas isto kao i na zipu 4 t.....Uglavnom...sajba na varijatoru....elektronika..i veca dizna... :wink:
ja san na svom samo šajbu minja...stavi se veća dizna,malossi red sponge,a za elektroniku neznam,rezanje cdi-a?
 
baldeks said:
ja san na svom samo šajbu minja...stavi se veća dizna,malossi red sponge,a za elektroniku neznam,rezanje cdi-a?
da ....rezanje cdi-a....KO ima muda zapiliti u bobinu.... :LOL:
 
vickodu said:
Odvedes u servisi i skinu ti .Nema smisla gubit garanciju radi ustede par kunica Pitanje ti je malo preopcenito jer nisu svi skuteri isto blikirani tako da je i jako tesko odgovorit
ne gubi se garancija ak sam skineš... meni u piaggiu rekli da mogu sam skinut :)
 
A kaj ja mogu skinut na x9 250 jel neko zna?
 
khlm said:
A kaj ja mogu skinut na x9 250 jel neko zna?
mozes skinuti sta hoces i kotace ako hoces :mrgreen: a nista sta se tice blokade jer ju nemas...
 
Šteta, da mi je koji konj više!
Ma da 23+1, pa imam jednog više!!!!!!!!!!!!
 
Kako mi na živce :mrgreen: ide svaki hebeni put za proć tehnički stavljat blokadu. Pa mislim to nema nigdi. Moran otić do mehaničara montirat je...iza toga mimohod 40 km/h do stanice, proć i onda nazad do garaže skidat je. Opće poznato je da nitko ne vozi s blokadom, no ipak na tehničkom je zahtjevaju. Neki imaju veze pa prođu onako, neki je ovako ka ja stave skinu, no činjenica je da je to takva glupost kakve nema nigdi....pa eto čisto sam naglas bijesna :x
 
kazes "glupost kakve nema nigdje" :misli:

svugdje su 50ice blokirane na 50kmh,samo mi imamo tu prednost jer se kod nas ne kontroliraju blokade na cesti nego samo na tehnickom,dok recimo u italiji ili njemackoj je to puno stroze i kontrolira se prilikom redovnog zaustavljanja,imaju valjcice u auto i tako kontroliraju brzinu,pred nekoliko godina se to pocelo raditi i kod nas za takozvanom spravom koji su nazvali "thade" ali brzo se od toga odustalo....a ako te zivcira stalno skidanje i stavljanje blokade onda si ugradi el. blokadu koji palis/gasis kad zelis...
 
malaguti said:
kazes "glupost kakve nema nigdje" :misli:

svugdje su 50ice blokirane na 50kmh,samo mi imamo tu prednost jer se kod nas ne kontroliraju blokade na cesti nego samo na tehnickom,dok recimo u italiji ili njemackoj je to puno stroze i kontrolira se prilikom redovnog zaustavljanja,imaju valjcice u auto i tako kontroliraju brzinu,pred nekoliko godina se to pocelo raditi i kod nas za takozvanom spravom koji su nazvali "thade" ali brzo se od toga odustalo....a ako te zivcira stalno skidanje i stavljanje blokade onda si ugradi el. blokadu koji palis/gasis kad zelis...


U pravu si. No i dalje se ne mogu otet dojmu da se osjećam ko debilka davat 150 kn za totalno nepotrebnu stvar.
Aj sad vi meni nešto objasnite. Koliko znam (a to je pitanje koliko znam  :?) zašto postoji blokada postoji samo za 50 ccm?
 
brza said:
U pravu si. No i dalje se ne mogu otet dojmu da se osjećam ko debilka davat 150 kn za totalno nepotrebnu stvar.
Aj sad vi meni nešto objasnite. Koliko znam (a to je pitanje koliko znam  :?) zašto postoji blokada postoji samo za 50 ccm?

zato jer plaćaš porez da bi išla 50 kmh
zato jer s B kategorijom možeš vozit moped, dovoljno je poznavanje znakova

e i nepiše se gillera nego gilera  :jesus:  :wink:
 
malaguti said:
kazes "glupost kakve nema nigdje" :misli:

svugdje su 50ice blokirane na 50kmh,samo mi imamo tu prednost jer se kod nas ne kontroliraju blokade na cesti nego samo na tehnickom,dok recimo u italiji ili njemackoj je to puno stroze i kontrolira se prilikom redovnog zaustavljanja,imaju valjcice u auto i tako kontroliraju brzinu,pred nekoliko godina se to pocelo raditi i kod nas za takozvanom spravom koji su nazvali "thade" ali brzo se od toga odustalo....a ako te zivcira stalno skidanje i stavljanje blokade onda si ugradi el. blokadu koji palis/gasis kad zelis...
U Njemačkoj je dobro to što 50ice voziš na tehnički pregled samo jednom, a onda svake godine plaćaš samo osiguranje i mijenjaš tablicu. Osiguravajuće društvo je dužno obezbijediti tablice koje su svake godine druge boje, tako da se odmah vidi jesi li regularan ili ne. Čitao sam negdje po njemačkim forumima da tamo policija čak prećutno toleriše ako voziš do 60kmh, malo čudno za Njemce, vjerojatno zavisi i tamo na koga naletiš. :troll:
 
brza said:
U pravu si. No i dalje se ne mogu otet dojmu da se osjećam ko debilka davat 150 kn za totalno nepotrebnu stvar.
Aj sad vi meni nešto objasnite. Koliko znam (a to je pitanje koliko znam  :?) zašto postoji blokada postoji samo za 50 ccm?
e onda moras upoznati nekog skuterasa koji se kuzi u skutere da ti besplatno stavlja/skida blokadu...