dvojba kawasaki ninja 250 ili yamaha t max

banley

New member
Pozdrav svima, evo nakon 8 miseci skutera runner 200 , nakon prilično dugo razgledavanja i raspitivanja osta sam na ova dva i sad me zanima što vi mislite koji je bolje uzet skuter vrhunskih performansi t max ili ninju 250?

ja imam A2 kategoriju i ne mogu ništa jače od ovo dvoje

i jedan i drugi imaju relativno dobru zaštitu od vjetra i istu krajnu brzinu što je meni najbitnije
 
Naveo si dva prometala koja nemaju jedan sa drugim nikakve veze pa je nemoguće komentirati. :misli:
 
Hm...vozio si skuter. Što će ti ponovo? Ja bi Ninju jer mi više odgovara taj tip motora, mada ne bi ni Ninju već nešt jače no od ta dva radije ninja.
 
ak si dvometraš i imaš 100 kila uzmi t max......

u protivnom ninja
 
kawasaki  :cheer:  (y)  (y)
 
merlin68 said:
Naveo si dva prometala koja nemaju jedan sa drugim nikakve veze pa je nemoguće komentirati. :misli:
pa baš zato sam i naveo oba  sam vozio svaki mi se sviđa na svoj način
ali meni je najbitnije zaštita od vjetra i krajnja što oni imaju podjednako
 
banley said:
pa baš zato sam i naveo oba  sam vozio svaki mi se sviđa na svoj način
ali meni je najbitnije zaštita od vjetra i krajnja što oni imaju podjednako

šta ti nije ninja mala s obziron na visinu od 190. možda malo koljena su u zubima ha?  :mrgreen:  :LOL:
 
vozil je ninju frend možda još malo viši od tebe i izgleda smiješno... :)
koji t-max uopće? kolko ccm to ima?
 
Poh said:
vozil je ninju frend možda još malo viši od tebe i izgleda smiješno... :)
koji t-max uopće? kolko ccm to ima?
500ccm! Uzmi T-Maxa, kada prodje ogranicenje na vozackoj kupi jaci motor!
 
banley said:
pa baš zato sam i naveo oba  sam vozio svaki mi se sviđa na svoj način
ali meni je najbitnije zaštita od vjetra i krajnja što oni imaju podjednako
Za tvoju visinu od 190 cm je skuter.
 
Ma skroz drugi razlozi ti trebaju biti izmedu izbora ta dva "vozila". Zelis li voziti motor ili skuter, dakle ninja je motor i ukljucuje saltanje i nacin voznje koji je ipak bitno razlicit nego na skuteru pa i tmaxu...

Osobno bez ikakve dvojbe ninja. No ako ti treba i prtljaznog prostora i prakticnosti onda tmax.
 
gorank said:
500ccm! Uzmi T-Maxa, kada prodje ogranicenje na vozackoj kupi jaci motor!


reko si da te zanima krajnja, znači da te valjda i ubrzanje zanima. pogledal sam malo na youtube-u ubrzanje i krajnju, jedno i drugo je na strani t-max-a.

sad jedino kaj oćeš motor ili skuter...
 
Moja preporuka - T Max.
Nekako mi je 250ccm 4T preslabo za brzine. Stalno si na mjenjacu.
Nisam vozio Ninju, ali jesam CBF 250 (OK, nije ni slicno koncepcijom, ali po ccm su otprilike tu negdje). Dosada samo takva. Da je bar cvajo. :shakefist:
T Maxa sam dobrano testirao, evo vam link na moj opsezan text:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,88831.msg2290771.html#msg2290771 (y)
Ukratko, slazem se - totalno razlicite koncepcije, i sam trebas odluciti sto zelis, klasican motor, ili motor sa automatskim mjenjacem (T Max).
Kazem, Ninja 250 je super motorcic, ali i nije neki skok po pitanju performansi nakon Runnera 200, osim sto ces se uciti mjenjati brzine i voziti nesto sasvim drukcije. Kako ces, odluci sto zelis vise, i sto te vise vuce, i neces pogrijesiti koji got uzmes. Osobno, vise volim motore (sa rucnim mjenjacem :mrgreen: ), ali ovdje bih odabrao Yamahu...

Napominjem, moje misljenje.

(y)
 
biker4life said:
Moja preporuka - T Max.
Nekako mi je 250ccm 4T preslabo za brzine. Stalno si na mjenjacu.
Nisam vozio Ninju, ali jesam CBF 250 (OK, nije ni slicno koncepcijom, ali po ccm su otprilike tu negdje). Dosada samo takva. Da je bar cvajo. :shakefist:
T Maxa sam dobrano testirao, evo vam link na moj opsezan text:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,88831.msg2290771.html#msg2290771 (y)
Ukratko, slazem se - totalno razlicite koncepcije, i sam trebas odluciti sto zelis, klasican motor, ili motor sa automatskim mjenjacem (T Max).
Kazem, Ninja 250 je super motorcic, ali i nije neki skok po pitanju performansi nakon Runnera 200, osim sto ces se uciti mjenjati brzine i voziti nesto sasvim drukcije. Kako ces, odluci sto zelis vise, i sto te vise vuce, i neces pogrijesiti koji got uzmes. Osobno, vise volim motore (sa rucnim mjenjacem :mrgreen: ), ali ovdje bih odabrao Yamahu...

Napominjem, moje misljenje.

(y)


vozio ga u autoškoli... jednostavno nemjerljivo...cbf je meni užasno uzak, mali mi je cijeli, al je agilan, skačeš sim tam kak hoćeš. al u odnosu na ninju, nemre se mjeriti s njim.
možda si ga ti drugačije doživio.
samo komentiram da nebu opet s čije strane kaj doletjelo, jebate, nemreš komentirati niš a da te neko ne napuca...kaj je ovo, same tenzije na forumu u nekim temama. ljudi...polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako.