dvojba kawasaki ninja 250 ili yamaha t max

u zemljama eu svi se mogu kupit sa blokadama, a možda se može i kod nas prošetaj se do nekog salona pa pitaj
ili nazovi jer vrućina kome se da šetat

fjaka :mrgreen:
 
ma ima samo treba bit uporan, zvat salon i tražit šefa (ostali redovito nemaju pojma ili će ti odmah reći da to nepostoji jer nikad za to nisu čuli)
ja sam bio pitao na forumu za sportivu sa 25kw pa su me ljudi uvjeravali da to je to nemoguće nabavit.
nakon malo raspitivanja po salonima uvidio sma kawasaki nudi čak i zx6-r 2009 sa 25kW
 
Sportfighter said:
ma ima samo treba bit uporan, zvat salon i tražit šefa (ostali redovito nemaju pojma ili će ti odmah reći da to nepostoji jer nikad za to nisu čuli)
ja sam bio pitao na forumu za sportivu sa 25kw pa su me ljudi uvjeravali da to je to nemoguće nabavit.
nakon malo raspitivanja po salonima uvidio sma kawasaki nudi čak i zx6-r 2009 sa 25kW

U HR ili vani? :misli: Prelazis na 600ccm ili? :misli:
 
banley said:
Da li znate da li se može blokirati honda CBF 600, yamaha XJ6,Kawasaki er-6f na 33.5 kw tako da ulazi u A2 kategoriju?

Postoji mogučnost nabave blokiranog XJ6
 
eto banley javio ti se joke, sad kupi XJ6
manje para od t-maxa kad mu skineš blokadu brži hihi :D
 
Napominjem da je mogučnost nabave XJ6 izvjesna, jer znam da postoje u EU, a sve što postoji možemo dobavit, samo je pitanje vremena i novca.  :mrgreen:

http://londonbikers.com/news/11152/new-yamaha-restrictor-for-xj6-models

http://www.motosvet.com/yamaja-xj6-na-24-kw.html
 
biker4life said:
U HR ili vani? :misli: Prelazis na 600ccm ili? :misli:

u HR, dobiju ga homoloriranog na 25kw i obavezni su ugraditi kit za blokiranje prije nego ga izdaju iz dućana
ako bude sreće prelazim  :D
 
moram još nešto spomenuti kad je u pitanju t-max i njegova cijena, danas sam vidio beverlya 500 polovnog (nekih 2 god) za 20.000kn.
nije upitno da je t-max bolji ali dali je isplativ, to je pitanje
 
Sportfighter said:
moram još nešto spomenuti kad je u pitanju t-max i njegova cijena, danas sam vidio beverlya 500 polovnog (nekih 2 god) za 20.000kn.
nije upitno da je t-max bolji ali dali je isplativ, to je pitanje

:LOL: :LOL: :LOL:

A kao, 500 je oznaka na jednom i drugom, pa je to slično.
Imao sam klijenta čija je djevojka vozila Bev 500 i kad je probala novi TMax htjela je doslovno otiči u piaggia prosvjedovati zbog toga što su joj prilikom prodaje rekli da je to slično vozilo.
 
aurellie said:
hoćeš reć da je skuter motor?  :shock:

hoču reči da je taj "skuter" bolji od dosta motora, a više o tome imaš u usporednom testu Mane, GP-a i TMax-a u Motopulsu.

tmax_naked_01%20PS%20huge%20left_tcm71-227257.jpg
 
Nije ovo emisija "Po željama", kako sam rekao, blokada na 25 kW je realnost EU i nju bi mogli pribaviti, iako teško.
 
joke said:
Nije ovo emisija "Po željama", kako sam rekao, blokada na 25 kW je realnost EU i nju bi mogli pribaviti, iako teško.
ali možete li vi u servisu svog XJ6 iz dučana blokirat na 33.5 kw?
 
banley said:
ali možete li vi u servisu svog XJ6 iz dučana blokirat na 33.5 kw?

Možemo na koliko hočeš, ali proces pojedinačne homologacije takvog vozila je neisplativ s obzirom na cijenu vozila i samo jedan blokirani primjerak