dvojba kawasaki ninja 250 ili yamaha t max

Poh said:
vozio ga u autoškoli... jednostavno nemjerljivo...cbf je meni užasno uzak, mali mi je cijeli, al je agilan, skačeš sim tam kak hoćeš. al u odnosu na ninju, nemre se mjeriti s njim.
možda si ga ti drugačije doživio.
samo komentiram da nebu opet s čije strane kaj doletjelo, jebate, nemreš komentirati niš a da te neko ne napuca...kaj je ovo, same tenzije na forumu u nekim temama. ljudi...polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako.

:shock: Pa nisam nista rekao, samo svoje misljenje, take it easy. (y) :mrgreen:
Nemojte krivo shvatiti, Ninja 250 je po mom sudu bolji motor od CBFke, odlican u mnogim segmentima, ali iz vise razloga ga nebih usporedivao sa T Maxom. S druge strane, T Max, iako je "skuter", strasno je vozan, ciklistika, kocnice uzasno nisko teziste, "skuter" je zaista strasan.
 
biker4life said:
:shock: Pa nisam nista rekao, samo svoje misljenje, take it easy. (y) :mrgreen:
Nemojte krivo shvatiti, Ninja 250 je po mom sudu bolji motor od CBFke, odlican u mnogim segmentima, ali iz vise razloga ga nebih usporedivao sa T Maxom. S druge strane, T Max, iako je "skuter", strasno je vozan, ciklistika, kocnice uzasno nisko teziste, "skuter" je zaista strasan.

znam da nisi, al samo velim kak je negdi u temama.  :wink:



za tvoje potrebe, više t-max izgleda ko bolje kupnja.
 
banley said:
pa baš zato sam i naveo oba  sam vozio svaki mi se sviđa na svoj način
ali meni je najbitnije zaštita od vjetra i krajnja što oni imaju podjednako

Vozio si T Maxa, sta da ti pricam. (y)
Vozis se kao u autu. Meni nakon (soft)motarda je bilo :shock: "A di je vjetar!?".
Iako imam PUIGov vizir na XTX-u.
OK, tebi bi trebao onaj najvisi vjetrobran, zbog turbulencija na kacigi (visok si) i onda si na miru.
Ili onaj najmanji, iako nisam probao, mislim da bi rezultat bio OK (tuklo bi u prsa, glava bi bila na miru).
Evo ovaj najmanji: http://www.yamaha-motor-europe.com/accessories/acc_overview.jsp#M02/XP500///4B5-W0717-00-00/2009
Opcenito, puno si zasticeniji na svakom maxiskuteru, nego na vecini motora, jer se nalazis unutar skutera, gledano sa svih strana.
 
Poh said:
znam da nisi, al samo velim kak je negdi u temama.  :wink:



za tvoje potrebe, više t-max izgleda ko bolje kupnja.

To se slazem. :mrgreen: (y)

-----

Jos nesto, za vecinu motorista, koji nisu toliko upoznati sa T Maxom, a komentirati ce u temi, imajte na umu:
- T Max ima dva cilindra (dobar broj drugih maxia su singlovi);
- masina je fixirana, kao na motoru, za razliku od velikog broja konkurentskih prometala;
- prednji kocioni sklop je sa serija FZ6/TDM;
- itd.
I ja sam ostao :shock: kad sam prvi put cuo/vidio ovo.
 
Razmisli dali ti je ovaj motor za sljedečih neznam ni ja koliko godina ili samo prelazna stepenica. Ukoliko planiraš kad dobiješ "pravu" A kategoriju kopiti si i "pravi" motor, onda glas ide za ninju, ukoliko ti je ovo motor da ga imaš dok ne crkne kupi yamahu.
 
Glasam za T-Maxa..
Meni osobno je predivan za razliku od Ninje 250 koja izgleda kao kineska kopija šestice.
Definitivno nikada ne bi kupio Ninju250..odvratna je.
Sjedio sam na oba, zemska planira uzeti sebi t-maxa..a ninju 250 imam na moju zalost svakodnevno prilike gledati po gradu, i svaki put se užasavam.
 
Ako misliš putovati ili voziti malo veće đireve, onda T max ima prednost ne samo zbog zaštite od vjetra nego zato što je i mašina dvostruko veća i lakše će podnijeti brze ceste i velike udaljenosti i moće ćeš držati veću putnu brzinu.  (y)
 
http://www.mivv.it/public/foto_marmitte/T-Max08_gp_a.jpg

pa to je space shuttle stari moj... :shock:
 
Ako si u mogucnosti definitivno t-max,odlican motor tj skuter.I prije ce ti dosadit kawasaki nego t-max,kawasaki ce ti skoro postat slab i mali a t-max ce te kak ga dulje imas sve vise odusevljavat  (y).Ali opet odluka je tvoja.Sretno.
 
Poh said:
http://www.mivv.it/public/foto_marmitte/T-Max08_gp_a.jpg

pa to je space shuttle stari moj... :shock:
Jesi to mislio u pozitivnom ili negativnom smislu  :misli:
 
Bez imalo razmišljanja -Tmax.
I uz razmišljanje -Tmax.

 
Za lovu koliko košta T max ( više nego duplo od 250 ninje) možeš dobiti i drugu kombinaciju...npr. kupi ninju i kupi X maxa 250 i ostat će ti još za dobru opremu, tako češ imati i motor (klasičan) i dobar skuter. :mrgreen:
 
crni konjanik said:
Za lovu koliko košta T max ( više nego duplo od 250 ninje) možeš dobiti i drugu kombinaciju...npr. kupi ninju i kupi X maxa 250 i ostat će ti još za dobru opremu, tako češ imati i motor (klasičan) i dobar skuter. :mrgreen:
ajd nesto pametno od tebe (y)
 
crni konjanik said:
Za lovu koliko košta T max ( više nego duplo od 250 ninje) možeš dobiti i drugu kombinaciju...npr. kupi ninju i kupi X maxa 250 i ostat će ti još za dobru opremu, tako češ imati i motor (klasičan) i dobar skuter. :mrgreen:

A i to je istina  :wink: