Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
mv_agusta said:
imao runnera50 kupljen u jesen 2006 vožen do jeseni 2007 nabacio 8000km i sve je bilo ok i tada je pumpa vode propišala, prodao sam ga tako haha
bio sam vrlo sretan sa njim iako sam 3 puta bio na podu i stavljao nove plastike, prekidaći su radili besprijekorno
vozio sam se oko 50/50% cesta otvorena bio bi više na otvorenoj da sam bio malo brži npr sa marmitom onda bi letio čovjeće 90+ po satovima je išao frendov

Koje boje je bio taj tvoj? Imas koju sliku?
 
banley said:
evo da i ja odgovorim na pusta tvoja pitanja
-ja sam za sad sa svojim runnerom zadovoljan nikad nikakvih problema  troši 4 litre kako god okreneš
-godišnje radim oko 10 000 km
-imam ga 1 god
Garažiran a sa prekidačima i strujom za sad nikakvih problema
imam prednju sava mc 28 a zadnju bridgestone molas i ne čini mi se baš najbolji izbor
evo par slika

snimo sam jedan video al njega neznam stavit na forum :(
ja mislim sada stavi molas straga po cemu ti nevalja,znam da mc 28 osrednja guma ali molas svi hvale
 
goga100 said:
ja mislim sada stavi molas straga po cemu ti nevalja,znam da mc 28 osrednja guma ali molas svi hvale
ja sam poslije dunlopa stavio savu mc29,zadovoljan sam,kosta 370kn,malo skuplja od dunlopa...
 
goga100 said:
mc 29 ili molas za zadju gumu se dvoumim
ja bi savu,meksa je i bolje drzi al se i brze trosi...ako ces nastavit o gumama onda ima tema za gume  :wink:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,140440.0.html
 
malaguti said:
ma kakvi smo mi,mogli bi doletit i do tebe :wink:

ako vas pukne slobodno se javite??

nego koliko ste presli kilometara najvise u komadu-mislim u danu ??
 
Zna netko cijene u HR, za SP 180, za sljedece dijelove:
- Malossi prednje vilice;
- Malossi oversize disk + distancer;
- Malossi MHR najmekse plocice?
:misli:

Evo okvirne cijene nekih dijelova koje ja znam (originalnih, u Piaggia):

- remen variomata: cca. 280 kn;
- rolice (ruline, utezi variomata): ovisi koji proizvođac (Piaggio, Malossi, Polini): 100 - 120 kn;
- mikroremen i zupcanik pumpe ulja: brijem da je oboje zajedno ispod 100 kn;
- plocice (zadnje): nisam siguran, 100-i-nesto kn ja mislim;
- zadnji disk: oko 220 kn;
- Malossi Red Sponge (panelni sportski filter zraka): 40-60 kn;

- set plastika (4 velike), neofarbane: 3.000,00 kn;
- elementi ofarbani u imitaciju karbona:
    - bocni usisi zraka: 195 kn komad, bez resetkica;
    - prednja maska: 400 kn;
    - blatobran: 700-800 kn;
- zadnji "spojler"/rukohvat, redizajn: 700 kn;
- protuoklopi (3 kom): sve skupa oko 250 kn;
- auspuh: navodno oko 1800 kn :misli: ;
- bocna nogara: oko 130 kn;
- itd...

Cijene su okvirne, tko ce to sve znati tocno... napamet naravno...
(y)
 
biker4life said:
Zna netko cijene u HR, za SP 180, za sljedece dijelove:
- Malossi prednje vilice;
- Malossi oversize disk + distancer;
- Malossi MHR najmekse plocice?
:misli:
moj savjet bi bio da odes po ovo u italiju...

ove se isplati uzeti u kompletu,490e vani  (y)
 
E da, zaboravio sam, cijena ulja, ful sintetike (koja se u skuter toci vec 32 t km, i funkcionira super), je 85 kn litra, s tim da od prodavaonice do prodavaonice varira 10 kn +/- (obicno plus, do sada nisam vidio ispod 85 kn za litru). Radi se o AGIP CITY HI-TECH 2 STROKE FUL SINTETIC ulju.
 
malaguti said:
sve imas,samo skines staro i zavidas sve ovo (y)

Jos pare skupit. :mrgreen:
---
Mada, zjb na salu, volio bih znati cijenu u HR, jer primjerice variomat sam dobio za ajmo reci prilicno povoljnih 1015,00 kn (Malossi Multivar + u kompletu dva seta rolica, 6kom 12,5g i 6kom 9g, te bijelu centralnu oprugu). Ako je razlika mala, ili srednje mala, jeftinije prođem da to kupim kod nas (benz, vinjeta, i tako :mrgreen: ). Zato me zanima cijena u HR ako netko zna.

(y)
 
E da, sijetio sam se jos par cijena (Runner, stari tip):
- zmigavac prednji, 50 kn komad (unutarnji i vanjski dio, bez instalacija);
- poklopac štop lampe: 20-50 kn komad (obzirom da se radi o starom modelu, cijena ovisi o vasim pregovarackim vjestinama, pogotovo ako imaju puno skladiste toga i slicnih "gluposti" :LOL: );
- cep antifriza: nekih 15ak kn;
- obican neofarbani prednji blatobran: 300 kn;
- poklopac prostora za svjecicu: 50 kn;
- originalna svjecica: 20 kn;
- itd itd.

--------------

I sad, obzirom da su cijene prilicno jefitine, pogotovo u usporedbi s novim modelom (neki dijelovi), a da ne govorimo o usporedbi sa nekim konkurentskim skuterima, meni nije jasno dali u ovoj zemlji jednostavno ima puno kleptomana, ili se nema ni kune ili su ljudi samo zlobni? (retoricko pitanje) :mrgreen:

Nego, nesto drugo sam htio reci, naime - cijene zaista mogu varirati, to je model koji se ne radi od 2005 godine, pa masu toga mozete dobiti na popustima i sl. (pogotovo manje plasticne dijelove, stare naljepnice ako ih imaju itd), dok isto ne vrijedi za dijelove mehanike, koji drze cijenu, te jos jedna napomena. Posto je model koji se radio od '97 pa do '05 prosao nekoliko redizajnova, naravno cijene stvari koje su razlicite mogu i ne moraju varirati, ovisi. Kako izgleda sta za "vase godiste" mozete provjeriti na prvoj strani, u mom presjeku kroz godine.

P.S. Ako sam negdje fulao koju cijenu, slobodno me ispravite. (y)
 
ova malossi vilica ti niej baš za naše ceste,(rupe mislim  :palacdolje: ) + prednji kraj je dosta spušten, pa je manje hladnog zraka hladi kiler i odmah je temp rashladne tekućine veća (znači nije za gradske gužve) ali da me pitaš nebih se bunio  :mrgreen:
 
evo da i ja prestavin svog trkača  8)
runner 07 nova linija
potrosnja je oko 4l
dosad me je zezalo paljenje, nekad bi me malo zezala elektronika (normalno bi se vozia i sve bi normalno radilo samo nebi radia tur celer) i bila mi je pukla jebena kurbla i 2 puta san stela karburator i čistija ga jednom.
sve u svemu san zadovoljan njime
radia san i do 150 km u danu sa njime i sad ima oko 15000 (y)

jedino san lega jednom sa njega i popucale su mi jebene plastike, a one su bezobrazno skupe :x a neman para za nove :( :(

evo i par slika :D
http://img132.imageshack.us/gal.php?g=05052009257.jpg