Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
malaguti said:
sigurno niti jedan nije ocuvan kao tvoj (y)

:oops: (y) Thx. (y) Ali na stranu to, u talijanskim se oglasnicima da naci zaista vrlo dobrih primjeraka, po cijenama u rangu 1.200,00 - 1.500,00 €, bar se moglo kada sam ja gledao, pred jedno godinu dana. Ono, imaju koju manu, ali su 95% vrlo dobri. Kod nas se za te novce obicno moze dobiti samo kRRš, nazalost. :?
 
biker4life said:
:oops: (y) Thx. (y) Ali na stranu to, u talijanskim se oglasnicima da naci zaista vrlo dobrih primjeraka, po cijenama u rangu 1.200,00 - 1.500,00 €, bar se moglo kada sam ja gledao, pred jedno godinu dana. Ono, imaju koju manu, ali su 95% vrlo dobri. Kod nas se za te novce obicno moze dobiti samo kRRš, nazalost. :?
btw.ova tvoja je boja odlicna,da imam sp-a,a tko ce znati mozda ga jednom i kupim onda ako ga nebi mogao naci u ocuvan u toj boji onda bi ga pofarbao u tu boju i onakve felge i normalno poskidao bi retrovizore,vizir i nosac tablice :wink:
 
biker4life said:
Gledao sam mu to, nisam siguran, ali moze biti da je samo nakupina prljavstine, obzirom na poziciju.
A i ako slini, slini toliko malo da se ne treba zamarati.
ako se radi o cadi onda je dobro ali ako je ulje onda nije dobro,meni ni prije nije bilo ulje niti ima sad od kad sam ga slozio 8)
 
malaguti said:
btw.oba tvoja je boja odlicna,da imam sp-a,a tko ce znati mozda ga jednom i kupim onda ako ga nebi mogao naci u ocuvan u toj boji onda bi ga pofarbao u tu boju i onakve felge i normalno poskidao bi retrovizore,vizir i nosac tablice :wink:

Thx. Btw, takav kao moj, znaci tamnosivi (Piaggio mat siva 121) je i u originalu dolazio sa crvenim felgama.
Prilazem sliku potpunih serijala!
I da, da se pohvalim, neki dan sam isao u Cikli (ovlasteni servis) kupiti ulje, pa su mi pohvalili SPjca. :inlove:
(y)
 
znam da ima takve original felge,upravo je zato fora jer su plastike tamne a felge bljeste kad se full ciste (y)
 
e to je to,inace volim svjetlije i zive boje ali ta boja mi je super jer matirana pa ima taj odsjaj i lakse je odrzavati takvu boje nego lakiranu...
 
da,prva voznja na krk,vidi nosac tablice,unisteni deak i fale mrezice tamo za zrak :mrgreen:
 
ova slika mi je fora,prepoznat ces gdje je slikano :wink:  da sam vas malo duze cekao bacio bi drift po kruznom toku :D
 
malaguti said:
ova slika mi je fora,prepoznat ces gdje je slikano :wink:  da sam vas malo duze cekao bacio bi drift po kruznom toku :D

Je, Pula, PH Skuteri/Supermoto, svibanj ove godine.
Stvarno smo svugdje bili sa Runnerima.
Taj put sam te ja cekao u M. dragi.
Kad si vec stavio tu sliku, evo nedavno su nam renovirali taj kruzni tok.

Nego, volio bih da se javi jos clanova koji tako putuju sa svojim Runnerima, pa da to podijele s nama.
(y)
 
biker4life said:
Ipak najvjerovatnije ima neka caka. :? :(
Sretno u svakom slucaju! (y)

Sutra idem pogledati, danas razgovara sa čovikom, mat sivi, original naljepnice, kupljen nedavno od 1. vlasnice sa 5tkm  :shock:, cijena je ta jer je HITNO. Pokušat ću kinezića utopiti... :mrgreen:
 
Što mislite o ovome? http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/oglas-526815/ Ok, znam i sam da je sic od novoga, prednja maska od novoga, vilice(jesu te godine bile već od vxr-a?). Išao bi u zamjenu za mog punta pa mi je zato nteresantan... Inače još sam kontaktira i jednog za zamjenu za vx-a 2008. pa ćekam i tu opciju...