Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
alfist159 said:
Što mislite o ovome? http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/oglas-526815/ Ok, znam i sam da je sic od novoga, prednja maska od novoga, vilice(jesu te godine bile već od vxr-a?). Išao bi u zamjenu za mog punta pa mi je zato nteresantan... Inače još sam kontaktira i jednog za zamjenu za vx-a 2008. pa ćekam i tu opciju...

Rađe gledaj skutere u barem priblizno serijskom stanju... :wink: evo ako su ovi jos na prodaju... :misli:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,154097.msg2487037.html#msg2487037
 
ne kuzim vas zasto tako bijezite od pofarbanih skutera :misli: pa sta ako je padano kad je sve dobro napravljeno,onaj crni sp izgleda opako dobro i super je cijena...
 
malaguti said:
ne kuzim vas zasto tako bijezite od pofarbanih skutera :misli: pa sta ako je padano kad je sve dobro napravljeno,onaj crni sp izgleda opako dobro i super je cijena...

(y), a ima ih i prebojanih bez pada, u svakom slučaju vlada mišljenje da je bojanje bauk :palacdolje:
 
joke said:
(y), a ima ih i prebojanih bez pada, u svakom slučaju vlada mišljenje da je bojanje bauk :palacdolje:
upravo tako,ne kuzim to bas,evo ja recimo vise volim kad mi skuter/motor nije u original boji kao svaki drugi...
 
e mislim da si me bio pitao gdje sam kupio ono cudo za pisanje po gumama,evo imas sad i u lavadu (y)
http://www.motori.hr/Tire_pen_u_Motoshopu_Lavado_3862.html
 
malaguti said:
upravo tako,ne kuzim to bas,evo ja recimo vise volim kad mi skuter/motor nije u original boji kao svaki drugi...

to je bila fora kad ih je bilo 13245566 tisuca komada  :wink:

a sad je prava rjetkost vidjeti runnera u orginal stanju - a ja to cjenim vise nego da je neznam koji malossi na njemu ili sta vec ..
 
yems said:
to je bila fora kad ih je bilo 13245566 tisuca komada  :wink:

a sad je prava rjetkost vidjeti runnera u orginal stanju - a ja to cjenim vise nego da je neznam koji malossi na njemu ili sta vec ..

Glas razuma. (y)

malaguti said:
e mislim da si me bio pitao gdje sam kupio ono cudo za pisanje po gumama,evo imas sad i u lavadu (y)
http://www.motori.hr/Tire_pen_u_Motoshopu_Lavado_3862.html

Thx. (y)

malaguti said:
ne kuzim vas zasto tako bijezite od pofarbanih skutera :misli: pa sta ako je padano kad je sve dobro napravljeno,onaj crni sp izgleda opako dobro i super je cijena...

Previse sam polupanih SP-a vidio, pusem i na hladno. :wink:
Mada ipak mislim da u ovom slucaju nije "hladno". :? :mrgreen:
 
alfist159 said:
Što mislite o ovome? http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/oglas-526815/ Ok, znam i sam da je sic od novoga, prednja maska od novoga, vilice(jesu te godine bile već od vxr-a?). Išao bi u zamjenu za mog punta pa mi je zato nteresantan... Inače još sam kontaktira i jednog za zamjenu za vx-a 2008. pa ćekam i tu opciju...

Vidim da ti nitko nije odg - uglavnom, bar vilice su odgovarajuce za to godiste.

Sto se ostalog tice, osim ovoga sto si nabrojao:
> prednji zmigavci su ti sa novijeg modela;
> ova naljepnica na "bubregu" je cini se neka kucna izvedba (originalne nisu nikada bile tako ruzne);
> fali brava od prostora pod sicem, sto bi znacilo ili jaci pad (al' ono, muški) ili je provaljeno pod isti (mnogo vjerovatnije);
> lagano odvojene plastike kod vozaceve podnice, znaci, ljubio se asfalt (vrlo vjerovatno), ili su plastike lose sklopljene (manje vjerovatno);
> felge su farbane;
> blatobran također;
> kraćen je zadnji blatobran;
> fali gumica na kurbli;
> i za kraj, neukusno lakirani protuoklopi. :mrgreen:

To je ono, cisto sa jedne dostupne slike.
Mogu ja i dalje ako treba, samo daj sliku od ispred, iza i s drugog boka (auspuh me zanima posebice, auspuh vam dobru pricu moze ispricati).
Malaguti i ostali pobornici "farbanja" (u prenesenom i doslovnom znacenju) - jel ovo bilo puhanje na hladno, ili!? :wink: (y)
Kad su SP-i u pitanju, Biker vec na prvi pogled zna sta valja... :wink:

E da, kilometrazu treba provjeriti ako si bas zapeo, ako ima manje od 20 t km, onda vrijedi tih 1.000,00 €, cisto zbog papira i dijelova koji jos imaju mnogo za ponuditi. Znaci, tada bi se isplatilo to "slagati" izvana, inace ne preporucam.

P.S. Provjeriti luft kotaca na zadnjoj osovini svakako (vise od 4 mm lijevo-desno ne smije imati lufta), kao i geometriju opcenito.
Glede brave, jos nesto - ima dosta ekipe sto to rastavi pred farbanje, pa kasnije nezna sloziti, bilo je dosta i takvih primjeraka.
Za kraj, provjeriti performanse.
Mada moj savjet - nesto u za pocetak vizualno boljem (originalnom) stanju, samim time veca sansa da je mehanicki OK.
 
ma daj pretjerujes,onaj sp izgleda jako dobro...skuter sa kojeg je padnuto,koji je farban,kojem su felge farbane,kojem je blatobran kracen ne valja?
 
nisi nabrojao nikakve nedostatke,ali ok,po tebi nevalja pola skutera koji se vozi ukljucujuci i moj i od libertyja i ostale skutere na forumu,ok idemo dalje (y)
 
malaguti said:
nisi nabrojao nikakve nedostatke,ali ok,po tebi nevalja pola skutera koji se vozi ukljucujuci i moj i od libertyja i ostale skutere na forumu,ok idemo dalje (y)

Ne, to nije istina. Libertyju sam njegov VXR toplo preporucio, i nisam fulao, sto mi je i on priznao neki dan, a i sam je bio rekao da ne zeli kupiti Runner koji ja ne probam, valjda to govori nesto. (y)

Tvoj je isto OK. Vidi, nema veze ako je skuter sređen/farban/dorađen, ali lako se prepozna skuter kojeg vlasnik ipak nije volio kao mi nase primjerke.

I da, ne pola, nego 80% SP-a sta se voze po cesti je za na otpad povesti, to ce ti reci svi koji su duze vremena vozili SP-e...

I da, obzirom na jednu sliku, obzirom da skuter nisam ni vidio u zivo, a kamoli probao, mislim da realno vise ne mogu reci. Mozda bih se ugodno iznenadio kada bih ga probao, ali vizualno, moje standarde nije prosao, sto ne znaci da necije tuđe nece.

Također, i dalje tvrdim da 1.000,00 € vrijedi, mozda i koju stoticu vise, ali da je top primjerak, nije.

(y)
 
biker4life said:
Ne, to nije istina. Libertyju sam njegov VXR toplo preporucio, i nisam fulao, sto mi je i on priznao neki dan, a i sam je bio rekao da ne zeli kupiti Runner koji ja ne probam, valjda to govori nesto. (y)

Tvoj je isto OK. Vidi, nema veze ako je skuter sređen/farban/dorađen, ali lako se prepozna skuter kojeg vlasnik ipak nije volio kao mi nase primjerke.
neznam onaj tvoj prosli post govori drugacije,moj skuter je farban cijeli i poskidano je dosta toga i stavljeno drugo,od libertyja runner su farbane felge,kracen blatobran,nosac tablice....kazem ti onaj sp izgleda jako dobro na slici i nema tu neke ozbiljne zamjerke...
 
biker4life said:
Rađe gledaj skutere u barem priblizno serijskom stanju... :wink: evo ako su ovi jos na prodaju... :misli:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,154097.msg2487037.html#msg2487037
Biker hvala na savjetima, ali skuter mi se čini ok, te finese nisu bitne, evo još stariji oglas imaa 2 slike... http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-runner-180-cm3-oglas-630449 pa prokomentirajte... Inaće kad smo kod serijale pazite sad ovo, moj bivši SP prije i poslije... Pa ti kaži nešto...  :mrgreen:

PRIJE...


POSLIJE... :mrgreen:



Serijala luk...  :LOL:

Moram napomenuti da je motor osim loših plastika bija vrhunski, nigdi kriv, vilice savršene, makina neotvarana sa 26tkm, mallossi amortizer, jedino je selene na nosačima tribalo prominiti, za onakvo stanje i 2003. godinu da sam 6900kn, uložija još oko 1500 (plastike sam lakira, nisam minja) sa prijepisom...
 
kako ti se ponasao po zavojima sa malossi amortizerom u odnosu na serijski? ja sam vozio sp-a sa bitubo amortizerom pa me zanima kakav je malossi,treba bi biti dosta bolji...
 
malaguti said:
kako ti se ponasao po zavojima sa malossi amortizerom u odnosu na serijski? ja sam vozio sp-a sa bitubo amortizerom pa me zanima kakav je malossi,treba bi biti dosta bolji...
Teško za ocijeniti radi zadnje gume, pogledaj na slici odozada...  :mrgreen:

biker4life said:
Nije mi jasno zasto si ga uopce prodavao... :wink:

Sila prilika, znaš kako to ide... Jebiga, ža mi ko pasu, samo hoću reći da izgled nije najvažniji, na kraju je ispalo da je ona krama sa prvih slika jedan od boljih sp-a na našim prostorima, otiša je u Bjelovar pa je dobija tamo Rossi replica plastike...
 
biker4life said:
Rossi Replika - ako je onaj bijelo/plavi, znam na kojeg mislis. Solidno je ono bilo urađeno, sudeci po slikama, ali mislim da je prodan dalje (bio je u oglasniku dva puta u tim bojama). (y)

Taj je, ljetos se prodava, već ga je drugi vlasnik prodava iz Karlovca, onaj kome sam ga ja proda ga je sredija pa proda dalje, inaće ja sam ga proda Dinku Tuliću, vozija je skuter utrke, tako da je to što je on napravija bilo vrhunski odrađeno... (y)