Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
liberty said:
možda zato što sama rama dođe cca 500 EUR
mislim da je 4.000 kn za karambolirani VXR plafon
šta je ostalo osim mašine i auspuha :misli:
Od ovog kojeg planiram uzimati, ispravna makina, rama, komplet instalacija, sic, rukohvat, felge blabla... Triba minjati vilice, blatobran, srednju masku, lijeve bočne plastike, sve skupa piturati... cca 2-3 tkn (sve radim sam pa možda i manje, računam do 2).  :bonk:
 
ja mislim da če ove koje slijede biti najbolje  :mrgreen:

Dakle, Malossi šator kojim smo se služili prilikom utrkivanja sa Runnerom180

Grobnik(nema još oznaka)


Mugello(tu su sad i oznake Gilera Racing Croatia, naravno ja sam designer loga, i na to sam još uvjek ponosan  8))


SpaFrankochamps
 
Prijevoz na Grobnik (ne treba zaboraviti i na pobjedu u klasi "do 500")


Zagrebački, ovi sa Ducatijima smetaju  :mrgreen:
 
Moj Runner70 kojeg sam posudio Šibenčanima kad je u jednoj utrci Piaggio Kupa bilo malo prijavljenih trkača.

 
Joke, na kojim gumama ste vozili na 180ki? :misli: :misli:
Rade li se te gume jos i danas?
Ako ne, koja guma im je ajmo reci najslicnija, tj. s kojom u maximalni nagib najsigurnije?

Ja trenutno vozim na Savi MC29 i idem do ruba, ali ako ima nesto bolje, pucaj! (y)
Evo slika moje, nakon ganjaze na dionici Buzet - Cerovlje (tamo se vozi brdo za PH).
 
biker4life said:
A vidi ga Megane na zadnjoj slici... :)

Nego - sta reci nego svaka cast! (y) Sigurno je bilo lijepo to proziviti i voziti doticno prvenstvo i skutere. Moram priznati da ti zavidim. (y)

Da ne bude zabune, skutere vozio jesam, ali sam u Runner180Kup-u bio "samo" voditelj teama, vozač je bio Stipe Ringwald
 
biker4life said:
Joke, na kojim gumama ste vozili na 180ki? :misli: :misli:
Rade li se te gume jos i danas?
Ako ne, koja guma im je ajmo reci najslicnija, tj. s kojom u maximalni nagib najsigurnije?

Ja trenutno vozim na Savi MC29 i idem do ruba, ali ako ima nesto bolje, pucaj! (y)
Evo slika moje, nakon ganjaze na dionici Buzet - Cerovlje (tamo se vozi brdo za PH).

Da ti budem iskren nisam ni vidio ovaj tvoj post, do tvoje napomene za pitanje :misli:

Vozili smo Grobnik na Dunlopu, a imam čak i slike gume nakon utrke


Inače, koliko se sječam, Michelin je bio sponzor Kupa i bio je Booper "must have", a njega sam i zapalio  :mrgreen:



Ja bi, kao i uvjek, za naše uvjete i ceste preporučio Bridgestone Molas ML50
 
malaguti said:
grana i nogara ne dopuste vece naginjanje :(

Pa kad imaš "krivi" model.
Meni osobno taj novi nije ni sjena 1. modelu.
Prvi je bio revolucija, a drugi nije njegova evolucija nego Nexus wanabee  :palacdolje:
 
Joke
kako to da preporučuješ Molas a ne Battlax
kako ti se čini sava mc29 sporty

Hvala na odgovoru (y)
 
joke said:
Pa kad imaš "krivi" model.
Meni osobno taj novi nije ni sjena 1. modelu.
Prvi je bio revolucija, a drugi nije njegova evolucija nego Nexus wanabee  :palacdolje:
pa normalno kad je novi model bolji,veci kotaci i zbog toga je definitivno bolji za zavoje,imao sam stari runner i vozio sam brdo starih runnera tako da znam o cemu je rijec,sa novim modelom se moras puno vise nagnuti da bi pocelo strugati sve zivo...