Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
malaguti said:
pa normalno kad je novi model bolji,veci kotaci i zbog toga je definitivno bolji za zavoje,imao sam stari runner i vozio sam brdo starih runnera tako da znam o cemu je rijec,sa novim modelom se moras puno vise nagnuti da bi pocelo strugati sve zivo...

Nexus wanabe, tko kaže suprotno, laže.
Ja osobno nebi oba ni nazvao istim imenom.
 
liberty said:
Joke
kako to da preporučuješ Molas a ne Battlax
kako ti se čini sava mc29 sporty

Hvala na odgovoru (y)

Molas je sa više brazda i samim time bolje drži po lošoj (čitaj HR) cesti.
Batlax je u idealnim uvjetima (možda) bolji.

Savu nisam analizirao, ni probao, imam averziju prema ex YU proizvodima :mrgreen:
 
joke said:
Nexus wanabe, tko kaže suprotno, laže.
Ja osobno nebi oba ni nazvao istim imenom.
pa je nexus wanabe,to je ocito u svakom pogledu i nevidim tu nista lose,jer ipak je nexus po dizajnu najljepsi maksi skuter,a veci kotaci su prednost novog runnera u odnosu na stari model,dok su recimo kod novog modela sje*** rezervar u koji sada stane 8l a ne 12 :(
 
prosvjetlite me

šta battlax postoji u dimenzijama za runnera?? znam da ima 14" za prednji kotač
 
aha vidiš BT30 je battlax, nisam imao pojma :mrgreen:
 
joke said:
Molas je sa više brazda i samim time bolje drži po lošoj (čitaj HR) cesti.
Batlax je u idealnim uvjetima (možda) bolji.

Savu nisam analizirao, ni probao, imam averziju prema ex YU proizvodima :mrgreen:

Ista stvar samnom, dok na preporuku servisera nisam (vrlo skepticno) uzeo tu MC29.
Nakon parsto km ni ne zelim nista drugo, u toj klasi. :shock:

Naravno, da postoji Battlax u "mojim" dimenzijama, probao bih ga, a onda bih probao i tu Molas, da usporedim, ali kako sada stvari stoje, zadovoljan sam sa Savom, koja je usput receno prilicno povoljna.

(y)
 
sto se tice guma na runneru,ja sam zadovoljan sa dunlopom i  mc29,odlicne gume,to je sto se tice zadnje gume,naprijed imam veci kotac/gumu pa se tu pojavljuje problem jer je kotac 14 cola(do sad sam na svim skuterima imao 12 ili 13) sad je naprijed metzeler i nemam zamjerke,za preko zime cu ju promijeniti jer je vrijeme za promjenu,mozda uzmem istu iako bi volio neku drugu cisto zbog sari,ne volim kad guma ima crtu po sredini,ne svida mi se izgled takvih guma :mrgreen:
 
Što kažete na ovu?
Gilera runner vxr200, 02g, odlicno stanje 9800km jako malo vožena, 9500kn
Ja bi je uzima ako bi on uzeja moga kosookog pod račun, zva sam sad al mu se javila žena pa će me nazvati kasnije...  8)  
 
alfist159 said:
Ja bi je uzima ako bi on uzeja moga kosookog pod račun, zva sam sad al mu se javila žena pa će me nazvati kasnije...  8) 
a sad bi ti :mrgreen:

cudna je tako mala cijena ako je u odlicnom stanju i tako malo km  :misli:
 
Zašto ne probati uvaliti malog kinezića...  :LOL: Nije tu ništa čudno, možda je stvarno malo vožen i držan u garaži, možda je tip pomorac, triban poći viditi pa da znam, ja sam ima tu godinu... Ili je srebrna ili zelena ili mat siva ako je ta godina... A ako je sve točno što piše onda je prilika...
 
malaguti said:
ti to mene zaje*** :x :x

odgovori rađe jel problem ono slinjenje oko auspuha
i kako to da teže pali na hladno nakon 3-4 dana stajanja:
- jel zato jel malo dam gasa ili j svječica dala svoje. acu je pun i puni se
 
liberty said:
odgovori rađe jel problem ono slinjenje oko auspuha
i kako to da teže pali na hladno nakon 3-4 dana stajanja:
- jel zato jel malo dam gasa ili j svječica dala svoje. acu je pun i puni se
cuj nebi smjelo sliniti,a cudno je da teze pali kad je hladan,obicno na hladno kresnu odmah a kad su zagrijani nije da bas upale na sam dodir,svjecica se mijenja na serijskim runneru po user manualu na 12 000km tako da bi ju trebalo zamijeniti...
 
malaguti said:
cuj nebi smjelo sliniti,a cudno je da teze pali kad je hladan,obicno na hladno kresnu odmah a kad su zagrijani nije da bas upale na sam dodir,svjecica se mijenja na serijskim runneru po user manualu na 12 000km tako da bi ju trebalo zamijeniti...
ne bi rekao da slini nego vlaži na dnu doljnje brtve (isto na x9 bilo) - vjerovatno sam predetaljan i do mene je a ne do skutera

mislim da je sviječica u klincu (y)
 
http://cgi.ebay.it/_Moto-e-Scooter__Gilera-Runner-180-2T_W0QQitemZ140351420910QQadiZ8062QQadnZMotoQ20eQ20ScooterQQcmdZViewItemQQptZMoto_e_Scooter?hash=item20ad98b9ee&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.it/_Moto-e-Scooter__runner-180_W0QQitemZ130335376013QQadiZ8062QQadnZMotoQ20eQ20ScooterQQcmdZViewItemQQptZMoto_e_Scooter?hash=item1e5898028d&_trksid=p3286.c0.m14