Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
exfreerider said:
Je li padano sa skutera? Ako je postoji mogućnost da je probušen rezervar ali onda bi cijelo vrijeme curilo :misli:
nije padano bar koliko ja znam jer ima orginal plastike a nije nista krpano
 
@Exfreerider - jesi ti stavljao nešto na hladnjak da smanjiš dotok hladnog zraka na isti zimi
ako jesi, imaš koju sliku toga.
thanks (y)
 
evo nakon 600 km od servisa mi se pomiješalo ulje i benzina nemam pojma zbog čega
Sad me zanima dal to ulazi u garanciju?
http://www.imagesforme.com/show.php/810071_241120096132.jpg
 
Serviser Promoto u Trogiru svojevremeno je govorio da je "rješio" taj problem.
Probaj ga kontaktirati i odnjeti mu motor na popravak.
 
banley said:
evo nakon 600 km od servisa mi se pomiješalo ulje i benzina nemam pojma zbog čega
Sad me zanima dal to ulazi u garanciju?
http://www.imagesforme.com/show.php/810071_241120096132.jpg

to ti je max 1 dcl viška
ajde probaj ovako
zagrij skuter na mjestu, odvozi polako 5 km, zaista polako, i onda ga jedno 15 km vozi što se kaže do daske s jakim ubrzanjima i visokom brzinom (naravno pazi na sebe)
i izmjeri nakon toga
mislim da će ti biti unutar tolerancije

javi rezultat (y)
 
Da nije tragično, bilo bi jako, jako smješno. :shock:
Pa pobogu liberty, što misliš da če "dobit" s ovim naputkom  :misli:
 
joke said:
Da nije tragično, bilo bi jako, jako smješno. :shock:
Pa pobogu liberty, što misliš da če "dobit" s ovim naputkom  :misli:

doči će mu napokon na primjerenu radnu temperaturu skuter
bez stani-kreni i isparit će najvjerovatnije tako mali višak benzina iz kartera :)
 
Promijenit ulje odmah je puno sigurnije i jeftinije.
Ukoliko je 1dl benzina unutra, viskozitet je smanjen i bilo kakvo forsiranje agregata nije preporučljivo.
 
kako znaš da ti je pomiješao benz i ulje?? jel smrdi po benzu jako? ako da mijenjaj ulje odmah
ako se jedva osjeti onda možda nije ništa :misli:
možda ti je serviser stavio previše ulja unutra pa je zato preko crte
 
liberty said:
@Exfreerider - jesi ti stavljao nešto na hladnjak da smanjiš dotok hladnog zraka na isti zimi
ako jesi, imaš koju sliku toga.
thanks (y)

Da stavljao sam jer se inaće nikad nebi zagrijao

imam samo ovu sliku
http://img70.imageshack.us/i/slika0114ph0.jpg/

tu se nevidi ali kasnije sam je sa šarafcigerom izbušio i onda je bilo idealno i služilo tako sve do proljeća :wink:
 
exfreerider said:
Da stavljao sam jer se inaće nikad nebi zagrijao

imam samo ovu sliku
http://img70.imageshack.us/i/slika0114ph0.jpg/

tu se nevidi ali kasnije sam je sa šarafcigerom izbušio i onda je bilo idealno i služilo tako sve do proljeća :wink:

thanks (y)
slično sam i ja stavio :wink:
jesi razmišljao da promijeniš termostat.misliš li da bi to pomoglo :misli:

(y)
 
exfreerider said:
Je li padano sa skutera? Ako je postoji mogućnost da je probušen rezervar ali onda bi cijelo vrijeme curilo :misli:

Znam na koju vidi mislis. (y)

Ukoliko su koristene originalne vide cak i ako je bio rastavljan (mada sumnjam, na slikama je 5/5), originalne duzine, te na to mjesto NIJE stavljena samonarezna vida, to je ipak nemoguce. Izdrzljivi su ti tankovi na Runnerima.

joke said:
Vjerovali ili ne, mislim da je onaj sa slika iz MP-a upravo moj poslje bio  8)

Koji tvoj? Jer onaj je bio originalni plavo-crni. Sta onaj drugi za trke, ili si imao vise "cestovnih"? :misli: :misli:
Ajde bas me zanima! (y)


Dali ulje osjetno smrdi po benzinu?
 
liberty said:
thanks (y)
slično sam i ja stavio :wink:
jesi razmišljao da promijeniš termostat.misliš li da bi to pomoglo :misli:

(y)

hehe....još uvijek me zanima...jel termostat, kad bi dobro radio, jel bi trebao imati mogućnost skroz prekinut cirkulaciju vode??
 
biker4life said:
Radi on dobro, to je takav termostat (na Leaderu).

:mrgreen: ...nisam rekao da ne radi dobro..dapače mislim da radi dobro jer je svima jednako...ali i dalje stoji pitanje:
Kad radi dobro, jel ima tu mogućnost??  :mrgreen:
 
:LOL: ...ciljam na totalno drugu stvar...nikakvo prčkanje  :) ....ali odgovor mi cijelo vrijeme izostaje...

...jel zna netko uopće kojim principom regulira cirkulaciju vode u rashladnom sistemu?? Možda kratko spoji pumpu  :misli: