Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
pula52 said:
mene najvise buni to da si prvo napisao ¨kupio sam...¨ ,a kasnije ¨koliko se isplati uzeti ...¨ ? :misli: biker ti je napisao smjernice sta gledat ali ima jako puno smeca ja sam se uvjerio a svi kazu da je skuter full ocuvan!vidim da si iz zg u ranijim postovima sam stavio sliku plavo crnog kojeg bi tip dao za 7500kn pa ga potrazi u oglasu pa pogledaj!

a gle s tipom sam vec sve sredio i prakticki je kupljen, ali posto ja njemu novce jos nisam dao, sutra namjeravam prijenos napravit a preksutra motor dofurat doma i dat mu novce, tak da mogu ja odustat jos uvijek, sad kuzis?  :mrgreen:
ovaj je bas crni full, crno tamno sivi.. i za 1200€

biker, krivo si shvatio ovo sto se kurble tice.. rekoh pali on na kurblu al na taj kako ti kazes, elektrostarter ne. al sad je tip to slozio tak da i to radi ;)
onda mi reci broj šasije, to je to? nije li? :mrgreen:
 
Nisam sebe, a nisam ni tebe, sam si se :jesus:

hvala jos jednom, javim se kad isprobam po drugi put i kad provjerim te stvari, pa cu javit hocu li ju uzet il ne  :mrgreen:
 
Runner_180 said:
Nisam sebe, a nisam ni tebe, sam si se :jesus:

hvala jos jednom, javim se kad isprobam po drugi put i kad provjerim te stvari, pa cu javit hocu li ju uzet il ne  :mrgreen:

..o jesi, sebe si  ...nisi mislio na fergazer nego na anlaser  :mrgreen:

Uz preporučene provjere...da jednostavno i uslikaš skut pa da vidiš stručne procjene od dotičnih...primjetit će i najmanji šarafić koji nedostaje i ukazuje na neke zahvate koji su se možda odvijali na skutu  :mrgreen:

@biker4life....ak si siguran da nemože biti to godište i ta boja...u čem je onda fora?? ...zato te zanima broj šasije  :misli:
 
bozoou said:
..o jesi, sebe si  ...nisi mislio na fergazer nego na anlaser   :mrgreen:

Uz preporučene provjere...da jednostavno i uslikaš skut pa da vidiš stručne procjene od dotičnih...primjetit će i najmanji šarafić koji nedostaje i ukazuje na neke zahvate koji su se možda odvijali na skutu  :mrgreen:

@biker4life....ak si siguran da nemože biti to godište i ta boja...u čem je onda fora?? ...zato te zanima broj šasije  :misli:

Neznam koje je skuter boje, posto je slika neceg sasvim drugog, a doticni je rekao da i nije bas takav nego "slican", sto god to znacilo.
VIN broj me ne zanima i mislim da ga nije potrebno javno pisati po forumu, dovoljno da on provjeri ono sto sam ranije napisao.
 
Da se ne zaboravi, evo sad me slika podsjetila  :mrgreen:

2 "mušice" Runnera;
- čep rashladne tekučine i curenje antifreezea iz istog :?
- naljepnice na usisnicima zraka, odljepljivanje garantirano kroz par tjedana. :?
 
curenje antifriza samo kod starog runnera pa je tako i na mom 2003 curilo,ali da se i to rijesit,ali na novom modelu ne curi...
 
joke said:
Da se ne zaboravi, evo sad me slika podsjetila  :mrgreen:

2 "mušice" Runnera;
- čep rashladne tekučine i curenje antifreezea iz istog :?
- naljepnice na usisnicima zraka, odljepljivanje garantirano kroz par tjedana. :?

O problemu sa curenjem rashladne tekucine pisao sam u rubrici "Sam Svoj Majstor". Problem se rjesava jednostavno, umetanjem malo "magicne krpe" (tj. bilo kakve spuzvaste krpe koja ima nesto vecu apsorciju vode) u navoj čepa rashladne tekucine. Znaci, krpu narezati tanko i duguljasto (cca. 3-4 mm širine i 3-4 cm duljine), te ju namotati u vec spomenuti navoj. Paziti na dvije stvari. Da se ne radi o necemu sto ce se izmirviti u posudu rashladne tekucine (zato je bitno da ju dobro smotate u navoj cepa), i drugo - cep nemojte stisnuti kao sivonja, vec ajmo reci normalno - do kraja ali ne konjski jako.
(y)

Ovo drugo - istina. Lijepiti naljepnice koje ionako imaju relativno lose ljepilo na hrapavu (!?) plastiku - doslovno fuš ideja. Sramota za tvornicu.



Slazem se za pritezanje. (y) To je ono sta sam napisao ranije u svom postu.

exfreerider said:
super slika još samo da ima pleteni lajtung  8)

Sliku sam preuzeo na bikepics.com, malo ju retuširao i stavio okvir.
Inace, radi se o svijetlo sivom VXR-u ALU.
 
meni curi čep rashladne - i baš volim da curi. to mi je dio štiha runnera
naljepnice su mi postojane za popizdit

viva el runner

:D
 
biker4life said:
Liberty, koliko trenutno kilometara ima skuter?
Koliko si napravio unazad par mjeseci?
:misli: (y)

13.12. će biti 2 mj da ga imam
nisam ga vozio 9 dana
sad ima 12.000 km
dakle napravio sam cca 1.900 km za 1 i pol mjesec koloko sam ga vozio (y)
 
malaguti said:
curenje antifriza samo kod starog runnera pa je tako i na mom 2003 curilo,ali da se i to rijesit,ali na novom modelu ne curi...
meni je curilo na 50 cc i na vxr (oba su nova linija)  po ljeti i na velikim vručinama i znalo par puta po zimi malo  tako da ta tvoja ne drži vodu  (y)
 
banley said:
meni je curilo na 50 cc i na vxr (oba su nova linija)  po ljeti i na velikim vručinama i znalo par puta po zimi malo  tako da ta tvoja ne drži vodu  (y)
gle tebi toce 2 litre ulja tako da nemoj o tome sta drzi vodu a sta ne :mrgreen: meni ne curi i znam brdo novih modela i niti jednom ne curi,ne kazem da nije moguce jer sve je moguce,ali eto niti na jednom novom runneru kojeg sam ja vidio nije curilo a na starom modelu je na svakom...a nebi se cudio da ste ti ili tvoj "majstor" unistili cep :?