Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
malaguti said:
gle tebi toce 2 litre ulja tako da nemoj o tome sta drzi vodu a sta ne :mrgreen: meni ne curi i znam brdo novih modela i niti jednom ne curi,ne kazem da nije moguce jer sve je moguce,ali eto niti na jednom novom runneru kojeg sam ja vidio nije curilo a na starom modelu je na svakom...a nebi se cudio da ste ti ili tvoj "majstor" unistili cep :?
na vxr nikad nije bio otvaran čep od vode  (y) i to sam primjetio par puta ljeti dok je skuter ima oko 10 000 km da je curilo par kapljica  a na 50 cc otvaran je i znalo je pocurit al to je zanemarivo jel da iscuri cijela tekučina u 1 god trošak je  :misli: niti 50 kn a kamo li da par kapljica iscuri  :wink:

moj runner osim ovog problema sa uljem i gumom  koji nije bio nema nikakvog problema al ga vozim  i zimi i ljeti za razliku od večine skuteraša koji ga od 1.11 do 1.4 drže u garaži  :wink:
 
ja svoga vozim preko cijele godine i tu je godisnje preko 10 000km,vozim ga i po gradu i na duze voznje i nikad nije bilo problema (y)
 
malaguti said:
ja svoga vozim preko cijele godine i tu je godisnje preko 10 000km,vozim ga i po gradu i na duze voznje i nikad nije bilo problema (y)
ni meni nije bilo problema
samo što sam davao budali kojem su ruke bile 90 kn/H a piaggio servisu 180kn/H htio sam uštedit 90 kn a popušio sam skoro 400 kn  :palacdolje:

Ovo mi je škola i drugi puta ču pametnije sam mjenjati filter i ulje  (y)
 
tako je to,nekad kad mislimo da prolazimo jeftinije a na kraju ispadne skuplje...
 
da ne stezete cep od vode ko sivonje,mozda van i ne bi curilo.. znaci ne smi bit visak vode u posudi i "pravilno" stegnit cep i nema sanse da ce curit
 
ista stvar je sa cepom od ulja na vx/vxr,ja kad sam kupio runnera jedva sam odvidao tu vidu koliko je bivsi vlasnik stisnuo :?
 
imao isti problem sa čepom rashladne tekučina na runneru 2002(prodan)
kupio novi čep nakon godinu od kupnje skutera(popi.... sam od smrada antifirza po hlačama  :x),
inače mi u servisu govorili da će isto biti i sa novim pa ga nikad nisu promjenili  :palacdolje: :palacdolje:
nova verzija čepa je bila koja je radila savršeno  (y) (y)
50 kn cca košta riješenje muka

 
ovaj prvi je dobar ali drugi je  :povraca: polirane felge i onda stavi trakice,cak mu ni boja ne odgovara :?
 
Evo i jedne zanimljivosti. (y)

Runner je naime imao i filmsku karijeru. :shock: :mrgreen:

U filmu Sparrow (Man jeuk), iz 2008. godine, glavni lik vozi VXR-a 180.

Evo i par slika kao dokaz:
> http://www.imcdb.org/vehicle_191500-Gilera-Runner.html
> http://www.imcdb.org/vehicle.php?id=191501

Inace, to vam je Hong-Kong-oški film, koliko sam skuzio, u produkciji Johnnie-ja To.

Radnja prati glavne likove od kojih kako sam i rekao, jedan vozi VXR-a. Usput receno, ti glavni likovi su đepari i film se vise-manje vrti oko toga.

---

Pitanje za vas - znate li za jos poneki film u kojem se među glavnim prometalima namece i Runner? :misli:
 
uh ja sam danas rijesio getribu i nakon vise od mjesec dana napravio dir,vozio sam do jednog velikog parkiralista i onda sam po njemu vozio,okolo auti i po sredini po dva dugacka reda auta,gas izmedu redova i onda na kraju noga na pod i gas i onda opet gas pa tako natrag i tako sam napravio par krugova,osmjeh od uha do uha :D :D

zivio nabrijani jedan cilindar a posebno skuteri...jos kad auspuh dode :D
 
malaguti said:
uh ja sam danas rijesio getribu i nakon vise od mjesec dana napravio dir,vozio sam do jednog velikog parkiralista i onda sam po njemu vozio,okolo auti i po sredini po dva dugacka reda auta,gas izmedu redova i onda na kraju noga na pod i gas i onda opet gas pa tako natrag i tako sam napravio par krugova,osmjeh od uha do uha :D :D

zivio nabrijani jedan cilindar a posebno skuteri...jos kad auspuh dode :D

Drago mi je da si konacno na cesti! (y)
Zasluzio si, nakon svih problema sa dijelovima. (y)
 
Lijepo biker, skuter je stvarno za svaku pohvalu i nek prijeđe jos toliko kilometara!
btw. Premanturska cesta  :jesus:  (y)  8)
 
koliko bi trebao km napravit sa rezervarom na vxr-u!nekako mi se cini da dosta trosi ,do 90km mi pokazuje pun rezervar i onda  u 10km ode pola rezervara :misli:!?!to me malo zbunjuje!po onom kako vidim da drugi pisu potrosnja je nekih 4.5l na 100km pa bi po tome trebalo bar  250 km napraviti sa rezervarom ali po ovom ja ne napravim toliko !!!
 
Ja napravim obično između 260-300 km s punim tankom. Prvih 130-140km kazaljka koja pokazuje količinu benge ne pada(pokazuje da je pun),tek kad prođem tu kilometražu se počne spuštati.  :shock:
 
+marek+ said:
Ja napravim obično između 260-300 km s punim tankom. Prvih 130-140km kazaljka koja pokazuje količinu benge ne pada(pokazuje da je pun),tek kad prođem tu kilometražu se počne spuštati.  :shock:
meni na 90 padne,znaci tu nestu ne stima