Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
ne znam jel to vozi, sumljam

sve je super samo lampice odozada umjesto zadnjeg stopa  :palacdolje:
 
koliko vidim naprijed ima mali vizir koji je oderzan i spojen sa plastikom volana-KATASTROFA
iza ima pokusaj izrade undertaila,koji nije mogao biti ravno sa plastikom nego stoji nakrivljeno-KATASTROFA

btw.undertail nije uz plastiku jer za razliku od vx/vxr-a sp ima posudu od ulja koja "strsi" van...
 
vidim da stavljate slikice runnera pa da i ja koju dodam ( srebrni je prodan zbog fazer,sivi je u garaži i nisam baš siguran da bi
ga samo tako prodao)

dotakli ste se i početaka SS-a pa me podsjetili na te dane kad smo se okupljali na parkiralištu preko puta groblja mirogoja i
onda ludirali po gradu :mrgreen: (to su bili dani)

srebrni runner je bio slikan za njihov nekakav test jer sam ja svog kupio baš kad je izašla prva vxr 200-totka
 
malaguti said:
jel ova prva slika je iznad plomina na vidikovcu?

točno (y)
ja i buraz zg-pu gotovo u komadu.jedan put su bila 2 stajanja(plomin,vrata jadrana), a drugi put samo jedno na vratima jadrana zbog dotakanja goriva.
 
Vupy said:
točno (y)
ja i buraz zg-pu gotovo u komadu.jedan put su bila 2 stajanja(plomin,vrata jadrana), a drugi put samo jedno na vratima jadrana zbog dotakanja goriva.
dobar dir (y) sta kazes na 4road u odnosu na serijski auspuh?
 
malaguti said:
dobar dir (y) sta kazes na 4road u odnosu na serijski auspuh?

zvuk je nebo i zemlja,doslovno. iz daljine kad dolaziš nitko ne može reći da to skuter pogotov kad pustiš gas,dok ne
dođeš pred njega :mrgreen:
inox je kompletan, ne hrđa ništa (y)

e sad mane:
veća potrošnja (buraz toći u opatiji 5 litara , ja točim 7 , iz smjera zagreba smo došli po staroj)
ako mu staviš rolice koje si dobio sa spuhom ima isti ili gotovo isti start u odnsu na serijski,ako ostanu orginalne slabije starta
manja krajnja brzina pogotovo ak ima lakše rolice (mislim da uz 4road idu 9.5 gr)

imao sam i malossi mutivar al on mi je ''jeo'' rolice i klizaće za doručak pa sam ga vrlo brzo izbacio van i zaključio da je
serijski vxr najbolje rješenje za bezbrižnu i dugu vožnju
 
Vupy said:
vidim da stavljate slikice runnera pa da i ja koju dodam ( srebrni je prodan zbog fazer,sivi je u garaži i nisam baš siguran da bi
ga samo tako prodao)

dotakli ste se i početaka SS-a pa me podsjetili na te dane kad smo se okupljali na parkiralištu preko puta groblja mirogoja i
onda ludirali po gradu :mrgreen: (to su bili dani)

srebrni runner je bio slikan za njihov nekakav test jer sam ja svog kupio baš kad je izašla prva vxr 200-totka

Lijep đir do Pule ste napravili. (y)
Kad smo se vec dotakli dionice Moscenicka draga - Brsec - Plomin - Vozilici, ista je renovirana i sad je zaista gust voziti se onuda.
A glede Runnera - ista situacija je i samnom - SPa nebi prodao za sve na svijetu. :)

P.S. Kad (koje godine) je slikana ova slika na vidikovcu Plomin? :misli: (y)
E da, i jos nesto - jel jos uvijek znas opaliti koju duzu turu sa Runnerom od kad vozis FZ6, ili sam među rijetkima koji bez obzira na motor, ponekad sa skuterom ode dalje?

(y)
 
Evo vam nekoliko slika određenih dijelova prijenosa na SP 180, mozda nekog zanima. :mrgreen:

1. Malossijevi utezi 9.0g dobiveni sa Multivarom;
2. Polini 13.2g utezi za originalni ili Polini variomat - ovaj na slici ima cca. 10 000 km;
3. Isto, samo iz drugog kuta - iako nisu prilicno istroseni, kilometri su ih poceli stizati - na par mjesta jasno je vidljivo da bas i nisu idealno zaobljeni;
4. Polini 15.7g utezi za originalni ili Polini variomat;
5. Originalna Piaggio centralna susta nakon 31 000 km - iako jos u vrlo dobrom stanju, vrhovi su joj se pomalo izbrusili;
6. Originalan variomat u kombinaciji sa Polini utezima - variomat ima 31 000 km, a utezi oko 10 t km.
 
E, i jos jedan zanimljivi podatak. (y)

Naime, u dimenzijama 20x17 (za SP 180) od zamijenskih utega (Malossi/Polini) ovakva je situacija:
- Polinijevi utezi su u pravilu nesto jeftiniji, a usput su se pokazali kao prilicno "heavy-duty" sposobni (dugo traju);
- s Malossi utezima tek cu skupljati iskustvo glede dugotrajnosti - to javim nakon 5-10 t km;
- Malossi utezi od 12.5g kostaju oko 120 kn;
- Polinijevi su između 80 i 100 kn;
- mislim da su originalni najdugotrajniji, ali ipak preteski (15.2g ako se ne varam).

Trenutni "set-up" (naveo sam ga ranije) je za every-day upotrebu i povremene ganjaze van grada, kao i poneki sprint, odlican!
Zadovoljan sam.
 
biker4life said:
Lijep đir do Pule ste napravili. (y)
Kad smo se vec dotakli dionice Moscenicka draga - Brsec - Plomin - Vozilici, ista je renovirana i sad je zaista gust voziti se onuda.
A glede Runnera - ista situacija je i samnom - SPa nebi prodao za sve na svijetu. :)

P.S. Kad (koje godine) je slikana ova slika na vidikovcu Plomin? :misli: (y)
E da, i jos nesto - jel jos uvijek znas opaliti koju duzu turu sa Runnerom od kad vozis FZ6, ili sam među rijetkima koji bez obzira na motor, ponekad sa skuterom ode dalje?

(y)

znam za dionicu da je renovirana jer sam je još odvozio kad su zadnje metre presvlačili.
dan je bio poprilično vruč,a asvalt crn i nov bez imalo prašine pa sam malo fazera izvozio kroz te zavoje, bez imalo straha
od pada (guma je bila crna od ruba do ruba, ne znam kad ću to uskoro ponovit :misli:)

gle,za mene je runner institucija od skutera(y),nadam se da ti dalje ne moram objašnjavat,sve sam ti rekao :mrgreen:

vidikovac je mislim 2006 ili 2007 nisam siguran.

što se tiče duže ture znam opalit  80-tak kilometara u jednom smijeru nije često al znam...
runner-a najviše koristim za grad jer je rođen za provlačenje između auta, ide i sa fazerom ali ne s tolikom lakoćom
 
Vupy said:
znam za dionicu da renovirana jer sam je još odvozio kad su zadnje metre presvlačili.
dan je bio poprilično vruč,a asvalt crn i nov bez imalo prašine pa sam malo fazera izvozio kroz te zavoje, bez imalo straha
od pada (guma je bila crna od ruba do ruba, ne znam kad ću to uskoro ponovit :misli:)

gle,za mene je runner institucija od skutera(y),nadam se da ti dalje ne moram objašnjavat,sve sam ti rekao :mrgreen:

vidikovac je mislim 2006 ili 2007 nisam siguran.

što se tiče duže ture znam opalit  80-tak kilometara u jednom smijeru nije često al znam...
runner-a najviše koristim za grad jer je rođen za provlačenje između auta, ide i sa fazerom ali ne s tolikom lakoćom

:naklon: Tako je. (y) I hvala na opseznom odgovoru. Usput, i ja sam imao priliku proci onuda kad su stavljali novi asfalt, uf al je bilo ljepljivo!
 
th_29691_DSC01968_122_541lo.JPG
[/URL]
 
malaguti said:
josko imas sad serijski auspuh :misli:

da ,imam onaj  sa širom granom. prodao sam Serdarevića prijatelju jer me nagovarao, pa sam trebao uzesti Deaka, ali nakraju ništa. prije ću skupiti pare pa uzeti novi sbk, jer kad imam homologanciju  :mrgreen: nemogu mi ništa.