GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

bimba said:
Pretpostavljam da ti zadnja radi " problem" :misli:

Zadnje gume sta sam vozio na dukcu je bio K1 i Sc1 i 0 od supercorse i sjecam se da sam drzao iste tlakove al sam se bolje vozio i gume su mi se cinile mekse...temperature su bile slicne.

K3 na 11-14 stupnjeva mi se cini tvrd i gume rade tj zaivaju pogotovo na naglim prebacivanjima...kad je motor u nagibu onda je ok al isto ne osjecam da je grip pravi...
Danas na 16 stupnjeva osjetno bolje drze...pretpostavljam jos 3 4 stupnja pa ce mi bit ok...
Btw frend na zx10r sa Gp racerom 211 E kaze da se vozi iza mene prateci m9j tempo i njemu gume drzi super
 
bimba said:
Zato šta je guma jeftina, set cca 1400,00 kn, zato šta je po svojim karakteristikama taman za ono što ti treba ( otvorena cesta ) i navikao si na takve gume, a radis malo km. Zasto bi za skoro istu stvar davao 2500,00 kn.

Brza vozna u par djireva Dbk-Istra, Peljesac-Korcula, Dbk-Trebinje-Niksic. Ostatak guslanje do kafane i nazad jednom u dva mj (4km sveukupno). Ovo ljeto cu u Keca u skolu s njim.
Super!
- Zovnem onda u butigu koji tjedan prije nego krenem put Grobnika.
Samo je pitanje ima li rennsport u 190/55/17 mjeri?
Ne mogu bas surfat na brodu, net spor :s

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
s2r said:
Uh a vidi sad ovo :)
Ducati streetfighter s,
Godisnje oko 2000km.
Brza vozna u par djireva Dbk-Istra, Peljesac-Korcula, Dbk-Trebinje-Niksic. Ostatak guslanje do kafane i nazad jednom u dva mj (4km sveukupno). Ovo ljeto cu u Keca u skolu s njim.
Sad su supercorse bsb na njemu, sa gp racerom bio dosta ljen na prebacivanjima.
Supercorse idu ca prije voznje oo Grobniku. Imate li kakvu preporuku? Na putu za Grobnik bi doso do butige.
Thnx in advance :)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Šta fali Supercorsama za ovo što si naveo (osim možda cijene)?
 
biker4life said:
Šta fali Supercorsama za ovo što si naveo (osim možda cijene)?
Drago mi da si pito. Problem je sto mi je u par navrata kad bi iso u brzi djir nekih 10-tak km van grada prosklizala prednja u nagibu.
Znajuci da je kod nas cesta prema Neumu zavoj na zavoju, vanka je bilo oko 27-28 stupnjeva a ja jos nisam vozio ko manijak.. Plus tlakovi provjereni i nastimani prema stranici od Pirellia. Inace guma 5plus.
Primjerenija motoru nego gp racer, s njom se s prednjim krajem hrvam kao da xjr vozim :D
Moguce da je i stara vec. 2g je na njemu, 3 da je kupljena.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
 
s2r said:
Drago mi da si pito. Problem je sto mi je u par navrata kad bi iso u brzi djir nekih 10-tak km van grada prosklizala prednja u nagibu.
Znajuci da je kod nas cesta prema Neumu zavoj na zavoju, vanka je bilo oko 27-28 stupnjeva a ja jos nisam vozio ko manijak.. Plus tlakovi provjereni i nastimani prema stranici od Pirellia. Inace guma 5plus.
Primjerenija motoru nego gp racer, s njom se s prednjim krajem hrvam kao da xjr vozim :D
Moguce da je i stara vec. 2g je na njemu, 3 da je kupljena.

Pitam jer sam imao te gume, i to baš tu smjesu (BSB), bio sam jako zadovoljan. Jedna od boljih guma na kojima sam vozio.
 
s2r said:
Primjerenija motoru nego gp racer, s njom se s prednjim krajem hrvam kao da xjr vozim :D

vozio sam SF na GP Raceru i po cesti i po Grobniku i ništa od ovog što pišeš nit sam primjetio nit mogu reć da je u mom slučaju bila istina :?

Racer se na tom motoru ponaša ko i na svakom drugom ...

da nebi bilo zabune, nit radim za Dunlop nit me za njihov prodajni rezultat i promociju boli briga :jesus:
 
Pozdrav!
Vozim Kawasaki ZR7. Vozim pola grad pola magistrala, a po magistrali malo življe.
Gledam Metzeler Roadtec Z6, Pirelli Angel ST ili možda neka druga preporuka.
Hvala!
 
tibor_zg said:
vozio sam SF na GP Raceru i po cesti i po Grobniku i ništa od ovog što pišeš nit sam primjetio nit mogu reć da je u mom slučaju bila istina :?

Racer se na tom motoru ponaša ko i na svakom drugom ...

da nebi bilo zabune, nit radim za Dunlop nit me za njihov prodajni rezultat i promociju boli briga :jesus:
Meni je bio poprilicno trom, oliti trebo sam se poprilicno potrudit naspram monstera, koji je jedno 20kg tezi. Sad sa supercorsama je dosta zivlji naspram kad je imo gp racer.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
Sasa10 said:
Zadnje gume sta sam vozio na dukcu je bio K1 i Sc1 i 0 od supercorse i sjecam se da sam drzao iste tlakove al sam se bolje vozio i gume su mi se cinile mekse...temperature su bile slicne.

K3 na 11-14 stupnjeva mi se cini tvrd i gume rade tj zaivaju pogotovo na naglim prebacivanjima...kad je motor u nagibu onda je ok al isto ne osjecam da je grip pravi...
Danas na 16 stupnjeva osjetno bolje drze...pretpostavljam jos 3 4 stupnja pa ce mi bit ok...
Btw frend na zx10r sa Gp racerom 211 E kaze da se vozi iza mene prateci m9j tempo i njemu gume drzi super

digni prednju na 2,3 a zadnju na 2,6 i bit će puno bolje. Po napisanom, meni se čini da nije problem u držanju nego da ti guma nema oslonac kako treba, lagano mijesi  (y)
 
teo2 said:
Pozdrav!
Vozim Kawasaki ZR7. Vozim pola grad pola magistrala, a po magistrali malo življe.
Gledam Metzeler Roadtec Z6, Pirelli Angel ST ili možda neka druga preporuka.
Hvala!

Ako ideš na sport-touring gumu onda Angel ST. 

Ako ideš na sportsku onda M7RR od Metzelera ako ti cijena nije visoka (y)
 
s2r said:
Super!
- Zovnem onda u butigu koji tjedan prije nego krenem put Grobnika.
Samo je pitanje ima li rennsport u 190/55/17 mjeri?
Ne mogu bas surfat na brodu, net spor :s

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Nema , dostupan je u :

120/70-17
160/60-17
180/55-17
190/50-17
 
bimba said:
digni prednju na 2,3 a zadnju na 2,6 i bit će puno bolje. Po napisanom, meni se čini da nije problem u držanju nego da ti guma nema oslonac kako treba, lagano mijesi  (y)

Probam sutra  (y)
Hvala  :)
 
karadolo46 said:
Do sad na 10-ki peta godina samo na 211 raceru vozio,  al evo sad su obe za mjenjat pa malo gledam dal bi mozda nesto drugo probao...  :?


I da jedan set sportsmarta pobrusio...

Do birtije možeš i na felgama  :jesus:  :wink:
 
bimba said:
Nema , dostupan je u :

120/70-17
160/60-17
180/55-17
190/50-17
A nista onda.
Hvala svakako, brz oporavak i cujemo se na ljeto koji dan prije polaska u vezi seta za sfs.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
(y)
 
bimba said:
digni prednju na 2,3 a zadnju na 2,6 i bit će puno bolje. Po napisanom, meni se čini da nije problem u držanju nego da ti guma nema oslonac kako treba, lagano mijesi  (y)


Puuuno bolje danas  (y)
 
.
 

Attachments

  • FB_IMG_1494014363131.jpg
    FB_IMG_1494014363131.jpg
    31.8 KB · Views: 191