GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Tom80 said:
nemam previse iskustva ali od nedavno imam rosso 2 i dobra mi je. Nekoliko iskusnih ljudi su je hvalili. Koliko kuzim ona je sastrane kao corsa a po sredini je tvrda da duze traje
Nisam pitao za rosso 2 nego nešto drugo rosso corsa 2
 
mve said:
Malo glupo pitanje ali kaj ne piše na svakom motoru na koliko se pumpaju gume??

Na mom ne pise, skinuo naljepnicu kad sam ga kupio  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Na mom ne pise, skinuo naljepnicu kad sam ga kupio  :mrgreen:

E jbg sad  :D :D

Samo mislim da delamo nauku od obične stvari ( što se normalne vožnje po cesti tiče - brijem da na stazi vrijede skroz drukčiji postulati i postavke )... Vjerojatno sam u krivu .
 
Pitanje u vezi trosenja guma, sport vs sport touring. Sport krace traju. Ali sta ako je voznja brza pa touring guma bude vozena blizu granice a sport gumi je to tek recimo 70%. Dali ce u tom slucaju trajanje guma biti podjednako?
 
Tom80 said:
Pitanje u vezi trosenja guma, sport vs sport touring. Sport krace traju. Ali sta ako je voznja brza pa touring guma bude vozena blizu granice a sport gumi je to tek recimo 70%. Dali ce u tom slucaju trajanje guma biti podjednako?

I kod stalne voznje na granici, sport touring guma ce ti trajati barem duplo duze nego sport. To je barem iz mog iskustva
I tesko ces ove nove ST gume natjerati preko granice na obicnim cestama. Mislim mozes, ali moras biti opasno brz i agresivan vozac...Pod brzim i agresivnim mislim da po magistrali vozis kao na stazi