GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Zog said:
Nije je probilo?

Poslano sa mob

Izgleda da sam u četvrtak to pokupio, nisam odmah primjetio (napravio sam 5-6 km od servisa do doma, gdje smo osim ulja i filtera provjerili i gume, tj. tlak u gumama, itd. uglavnom tamo toga nije bilo). Motor mi nije trebao do jutros, uđem u garažu, spustim ga sa centralne, a on ukopan. Prednja ne potpuno prazna ali na dobrom putu. E sada kako ima 5.000 km ni sam neznam. Skinuo bih je i dao "vulkanizirati" (hladna vulkanizacija?) ali radije bi je držao "u rezervi" nego se tako vozio, a novu namontirao i gas.

Čepove imam doma i mogu to riješiti i sam, ali nisam baš uvjeren u taj način krpanja, pogotovo na kravi od gotovo 300 kg.

Nisam pametan. :neznam: :misli: :mrgreen:
 
Ovaj šeraf bez problema riješiš sa crvom i vozi dalje. Nema smisla mijenjati gumu.
 
Sredju said:
ovo ti je neko namjerno zavrnuo u gumu.

Teško, nisam se odvajao od motora dok je bio izvan garaže, a garaža je privatna i nitko nema ključeve osim mene. :jesus:

Realnost je ta da se u našem gradu ovo dešava pod normalno, samo ove sezone znam za 4-5 takvih slučajeva od kolega/poznanika iz đira. Svega ima po cesti. :?
 
smile 77 said:
miko jesi u subotu bio u skradinu,viden motor na mitasicama isti tvoj :mrgreen:
Idući motor mi je GS jer ovo više stvarno nema smisla 🤣🤣

Jel' gore kod muzeja ili dolje kod igrališta?
 
mitaker said:
A koje si dimezije tia stavit .... na MK1 RS250 su dimenzije 110/70 zr 17 & 150/60 zr 17 a na MK2 120/60 ZR 17 & 150/60 ZR 17 ? ili si mislia stavit 120/70 17 & 160/60 17 !?

Mk2 je, ali kaze bimba da u velicini 120/60 nema nista od ovih streetlegal slikova, jedino 120/70. Na sm-u vozim Rennsport (prethodnik raceteka), i prednja je vrh, ali zadnja se jednostavno nemre adekvatno zagrijati, jedino 7./8. mjesec kada asfalt gori i kada ga bas tlacis...pa se ne bi htio opet zajebati jer su to dosta lagani motori. Ciljam na iza sto meksi streetlegal slick, a nisam bas u giru sa gumama?
 
suvenir :D
 

Attachments

  • IMG_0635_resize.jpg
    IMG_0635_resize.jpg
    210.9 KB · Views: 197
trebo si samo vijak namazat ljepilom i zavrnut nazad :mrgreen:..po potrebi provjeravat pritisak svakih 7 dana..ti cepovi drze nema problema samo nemoj preko 200km/h :mrgreen: