Honda silver wing 600

o je*emu sve,pa koji peh :palacdolje:  ...ajde jos je i " dobro" proslo  ako se to moze tako reci...
kuzim skroz odluku tvoje zene :?,i nadam se da ces sudski ganjat ovog idiota :palacdolje:
 
***iga
žal mi je šta da ti rečen, nikad neznaš di te čeka koja p*****ja
davno a poslin saobračajne ...seo san sa štakon na isti motor i krenija dalje...život ide
a ti vidi kako se osječaš pa tako i napravi
 
A sta da kazem mogo sam ostat invalid i pod zemljom....fala bogu nisam i vise se ne vozim sa suprugom,dovoljan je razlog da dijete ne ostane bez oba roditelja....a hondu sam uzeo,prvenstveno za soping i udobost za dvoje naravno i kvaliteta,tako kad uzmem nesto bit ce samo za mene....i naravno opet honda....vjerovatno NC 750 X DCT.. (y)
Da ganjat cu ga naravno,i uzet ce koliko kod mogu,imam dobrog i poznatog odvjetnika.....da me bar nazvo ovaj sto sam ga lupio i pito kako smo,ja bi,ali neko nebi...njemu na dusu...
 
Glave su na ramenima, to je najvažnije (također iz iskustva govorim), a motora/skutera će već biti....no opreza očito nikad dovoljno!
 
hvala decki na potpori,vasa potpora mi znaci puno,nebi vjeerovali....nekako smo na neki nacin povezani a to je lijepo...javim pojedinosti...tj napisem (y) (y) (y) (y)
 
Evo da javim...prodo sam ga....o cijeni necu,jel neko ce reci malo je drugi pak da sam dobro dobio...zato necu da se oko toga prica...uglavnom sam zadovoljan....zao mi je..jel nisam od onih sto kupuje i prodaje,stvarno sam ga mislio do penzije ganjat...izdrzo bi honda je.... :wink:  opet cu hondu kupit..do tad se oporavljam..supruga vise nece na motor... :(..... (y)
 
I ja ti želim brz oporavak, a žena če možda nakon nekog vremena opet poč s tobom  (y)

P.S. dobičeš drugu Hondu  :wink:
 
Tmax said:
I ja ti želim brz oporavak, a žena če možda nakon nekog vremena opet poč s tobom  (y)

P.S. dobičeš drugu Hondu  :wink:
Nece vjeruj mi...izgubila je slezenu...a i zbog nase klinke....da dite ne ostane bez oba roditelja...naj veci razlog..dobro razmislja...ali j....a u meni je motor,to stvarno volim...molim boga i zahvaljujem da smo zivi...i za buduce da dozivim starost... (y)
 
o jebemti corluka!!!  :( :( :(
Pa koji bed luck, ne mogu vjerovati, bas sam danas tamo prolazio!!!
Koje sranje ne mogu vjerovati-
Zao mi je.
:(
 
Uskoro u Splitu salon Hondinih motora,ali pravi,nadam se. Kovačić na sirobuji,servis,prodaja,sve auta i motori.
 
Da,ostaje I Audi. Ako znaš di je bija prije Audi,na sirobuji tu dolazi Honda,malo zavučeno.Servis su već pribacili,a salon uskoro.
 
Badave je to.....dok Ruting kroji politiku Honde u Hrvatskoj, što cijenom, što nemogućnošću isporuke u par dana... prodaja ostaje gdje je , na dnu.
 
Decki moj bivsi skuter to jest Honda sw t600 je na njuskalu....ako je ko zainteresiran nek vidi....preporucam za kupnju ak ko nesto takvo zeli i naravno plastiku slagat i kupovat.....sretno.... (y)