Prednosti i mane Runner 180 SP (General Topic)

vx/r-klip,cilindar,getriba,glava komplet,frga radilica variomat i jos sitnica  (y)
 
VypeRS said:
Zar nisi otkrija sarkazam u toj mojoj izjavi :misli:

Nisan nikog vriđa, nadan se da ne govoriš o sebi u ovon boldiranon djelu :mrgreen:

Vratimo se na temu, koja je razlika između rame 180ice i 50ice :misli: ??

A koja je razlika od VX(R)a (znan da on ima 2 amrotizera zada).
ma sve pet kad budes stariji 6-7 god onda ces razmisljati drugacije a i stariji i zreliji sam od tebe unatoc nekim mojim turbo djecjim izjavama :LOL: :wink:....
 
Mr J said:
ne prevelika ako je 172ac! Imas i 172LC koji ide i na sp-a, to je vec osjetna razlika... imas kombinacija sa tom termo grupom ili sa serijskom uz upotrebu stroker radilice pa onda trebas stavljati al dihtung ispod cilindra ali time dobivas vecu kubikazu :)

nadalje imas i 210 ccm fabrizzija... itd...

Imas gro opcija...


lol


sr 172 + dellorto 25 vs sp 172 + dellorto 25


sr osjetno poteze pored njega... cak postoji i snimka iz 2002 ili 2003 di ja imam drag race sa nekim takvim spom... ne sječam se ko...

zakaj?

pa ista  je masina u saraf onda.... srka daleko lakse.. daleko aerodinamičnija, ne opterečuje pumpa od vode radilicu.. i tak...

konj sim konj tam i mustang pobjegne =)
 
VypeRS said:
2T smrdi - to mi je najjaca baza iz cilog komentara :LOL:

Ljudi imaju prelosa misljenja o 2T mašinama, sve same playstation generacije :mrgreen:
meni taj smrad paše... (y)smrade 8)
 
VypeRS said:
Zar nisi otkrija sarkazam u toj mojoj izjavi :misli:

Nisan nikog vriđa, nadan se da ne govoriš o sebi u ovon boldiranon djelu :mrgreen:

Vratimo se na temu, koja je razlika između rame 180ice i 50ice :misli: ??

A koja je razlika od VX(R)a (znan da on ima 2 amrotizera zada).

Koliko ja znam, razlike u samoj rami nema.  :misli: Vidio sam puno "golih" rama od starih Runnera, i, iako ih nikad nisam u detalje proucavano, 99% sam siguran da su rame identicne. Mehanicki dijelovi su normalno razliciti. Znaci, klip, cilindar, glava, vario, prednje vilice, itd... Estetski gledano, 50ccm ima samo manji vizir. I nosac tablice je isti. Samo 4T braca imaju mrvicu drukciji nosac tablice. Njihov ima kockaste donje rubove, dok cvajtakt ima zaobljene. Kontrolna ploca je drukcija na 50ccm. Ima manji raspon brzine, da se tako izrazim. Ima tu kombinacija tipa stavljanja 50ccm satova i sajle na 180ccm, pa lijepse izgleda kako kazaljka radi skoro puni krug. 50ccm mislim da nema utege volana. Ali uz sve to, ima tu masu dijelova koji pasu na "velikog brata". Sve plastike recimo (4 velike, poklopac svijecice, bubrezi, prednja maska... ma sve...), pa retrovizori, sic, drzaci nogu/ruku suvozaca, zmigavci, svijetla, lampice, podnice, satovi, felge i brdo mehanickih dijelova koji ne trpe toliko opterecenje na 180ccm.

P.S. I ja volim miris cvajtakt...  8) :)
 
ma meni su 2T zakon
a ih je ar više i večih kubikaža

ovi 4T skuteri mi stalno koče kad otpuštam gas -živcira me to

kad ja lijepo upalim 2T, pa se malo zadimi,pa se on zagrije, pa krene s mjesta ko da ima 250 4T
pa nema glupih izmjena ulja i filtera, već samo peri-deri

pa kad mu zamjeniš lonac - to ima smisla, a ne na ovim trubilo skuterima 4T

:mrgreen:
 
rama sa 50 i 180 runnera nije ista-nosaci masine i jos neke sitnice al to neka objasni neko ko bolje zna sp (y)
 
bmwlik said:
rama sa 50 i 180 runnera nije ista-nosaci masine i jos neke sitnice al to neka objasni neko ko bolje zna sp (y)

nema potrebe objasnjavati...  (y)
 
biker4life said:
Jedno pitanje - znaci, pase li felga sa VXR-a '04 (zadnja) na SP-a '03?  :misli:

ne znam dimenzije felge od vxr-a
 
nepase sigurno jer je na vxr 12cola a na sp 13 a prednje su iste (y)
 
decki moje misljenje je da je cvaja cvaja, a sve drugo su samo motori =) kad ti njoj das gasa pa cujes onaj zvuk motora od 2 takta tktktktktktktktktktktktktktktkt odma ti adrenalin skoci barem meni, a da ne govorim kad joj gasa dades =) do onih max 125-130 km/h cupa i ore sve pred sobom dok vxr od 200 ne cupa al ima jacu kraju vxr je motor za laganu voznju i uzivanje =) dok je cvaja za nas ''mulce'' do 20 god :D to je moje misljenje.
 
ajd majstore oces dodat msn [email protected] vidim da se odlicno razumis u motore imam par pitanja... pa ako ti nije problem dodaj odma cu te prihvatit