Cijena redovnih servisa

Djusi said:
Kao jahač BMW-a, nisam sretan sa ne mogućnosti raditi servis negdje drugdje, osim Tomića. Jesu, jesu ovlašteni servis ali su preskupi i nisam oduševljen sa svime. Drugih mogućnosti nemamo u Slavoniji, na žalost.  Nije jednostavno niti odlaziti do Zgb kod Igora, za kojeg sam čuo da je sasvim ok. Barem sa radom i uslugom, cijenu ne znam. Imam neke nedostatke, koje bi morao odkloniti, a nemam opciju osim Tomića. Da, znam .garancije je tu, međutim nije sve u garanciji.
Vuko
Slav Brod
 
U manualu mi stoji da se svjećice mijenjaju na 12000, pošto su na njemu iridiumke na koliko bi se one trebale mijenjati. Na autu sam ih mijenjao na 80000 i bile su još ok, jeli isto vrijedi i za motor?
 
geronimo43 said:
U manualu mi stoji da se svjećice mijenjaju na 12000, pošto su na njemu iridiumke na koliko bi se one trebale mijenjati. Na autu sam ih mijenjao na 80000 i bile su još ok, jeli isto vrijedi i za motor?
50 000.....
bar na hondi....
 
Hornetasi spavaju pa da probam tu :D .Hornet 600 2008..trebam par savjeta..filter ulja/zraka.neke preporuke?ulje Motul polusintetika 10w 40 5100?prednje pločice koje?kasnije bi trebalo još lanac i lančanike pa može preporuka i za to.cijene okvirno?.unaprijed hvala
 
Pozz zna netko u istri dobrog nekog majstora za veliki servis na r6 a da nije preskup?znaci fazni lanac,svjecice,stelanje karburatora
 
LukaSokol said:
Pro Bike Čakovec
Yamaha R3
2. redovni servis na 6000 km
Zamjena ulja, filtera, provjera svječica, provjera svega zivoga, od akumulatora, rashladne tekucine, kocione tekucine, pritisak u gumama, ugl sve zivo
Cijena 550 kn, s tim da sam imao pravo biti u radioni kraj motora kad se sve to radilo, free kava i jos se zgodna teta sece u minjaku  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Meni u u zg traze cca 450kn samo za izmjenu ulja
Inace za  opoziv na mt 03 rashladnih crijeva i opruge u mjenjacu ne obuhvaca i novo ulje vec vracaju staro :mrgreen:
 
servis na svom motoru ukoliko ga dobro poznajete možete napraviti sami bez ikakvog problema,ja sve sam radim,a šta je servis redovni-promina ulja i filtera,ja na svojoj Integri za 40 minuta prominim ulje,i dva filtera i tek onda sam siguran da je u motoru novo ulje i novi filteri,originalni,zamjena rashladne tekućine je isto jedna banalna stvar koju može napravit svako ko se iti malo razuni u motore,kočnice prominit,kakva je to filozofija,2 šarafa i ubacit pločice,sve sam radim,ima servisna knjiga uputstva za rad i to je to,ili pogledaj na youtub i imaš sve
 
LS Moto
2019 Yamaha R3
1. servis na 1000km
670kn
Promjena ulja, filtera, kontrola cijelog motocikla, zategnuli mi lanac...

Cijena sama po sebi mi nije problematična, pripremio sam se na to da će servis biti između 500 i 800kn. Ono što me malo zbunilo su cijene pojedinačnih stavki:
Yamalube 2L - 280kn
Filter ulja - 140kn
1h rad - 250kn

Na cijenu rada se neću buniti. Nekome je možda puno, nekome je možda malo, ali ljudi su procijenili da njihov rad toliko vrijedi. Motor je bio gotov za čas. Ostavio sam ga vrućeg od puta nešto prije 10h i otišao obaviti još nešto što sam imao, već prije 12h su me zvali da je gotovo. Sa time kako je posao odrađen sam također zadovoljan.

S druge strane, malo mi se cijene ulja i filtera čine prevelike. Al eto, original Yamaha djelovi, jamstvo i sl.... pa eto potrpit ćemo bar dok traje jamstvo.


Inače, sa momcima iz LS Moto sam za dosadašnje suradnje zadovoljan. Naručio motor kod njih, zvali me nakon nekog vremena da ga u HR neće biti ove godine, al ostavio sam bio dio novaca pa se potrudili ljudi nabaviti mi ga, a od loše vijesti do "motor je kod nas, možeš po njega" prošlo je manje od mjesec dana. Servis isto, nazvao i dogovorio kad ću doć, došao, oni obavili, platio, malo popričali i pojasnili mi još neke detalje i sve 5
 
lesli eldridž said:
cbf1000f

EVERY 25,600 km (16,000 mi) I, EVERY 51,200 km (32,000 mi) R

to je svakih 25000 a ne 50000 (y)
 
Lijepo piše provjera na 25000km (I) zamjena na 50000km (R)

tako je i na 600RR i na 1000RR

i većinom na svakom motoru koji ima iridium
 
  je.... sad sam išel gledat u MANUAL na 24000 je kontrola na 48000 je izmjena  (y)
 
Jel može neki info za neku stranicu di narucujete OEM servisne dijelove, filtere ulja, filtere zraka i td.?
Općenito neka pouzdana stranica za dijelove?
Hvala unaprijed i svima sretna Nova!


Sent using Tapatalk
 
zrakoplovac said:
Jel može neki info za neku stranicu di narucujete OEM servisne dijelove, filtere ulja, filtere zraka i td.?
Općenito neka pouzdana stranica za dijelove?
Hvala unaprijed i svima sretna Nova!


Sent using Tapatalk
https://www.motorcyclespareparts.eu/en