Gilera Nexus 300ie

ajmo ovako reći: isti vozač koji pređe s 250 na 300 neće doživjeti ushičenje
do bi bilo moguće tek kad bi prešao na hondinu mašinu 300 koja daje 28 ks :)
 
isto je ime mašine.da,bilo bi nice kad bi mali nexi imao sve ko 500.škrti talijani. :jesus:
 
marekvz2 said:
isto je ime mašine.da,bilo bi nice kad bi mali nexi imao sve ko 500.škrti talijani. :jesus:

a čuj, negdje mora biti razlika u cijeni od 2200 EUR ili koliko je već
 
Ja ću čekat dok izmisle nexija 1100 ili 1300,s full opremom.dotle ću gurat ovog siromašnog.  :LOL: :LOL:
 
marekvz2 said:
Ja ću čekat dok izmisle nexija 1100 ili 1300,s full opremom.dotle ću gurat ovog siromašnog.  :LOL: :LOL:

pa imaš GP 800, taj bi trebao zadovoljiti svačije apetite :mrgreen:
 
evo link kako mogu stati 1 integralna i 1 jet kaciga plus ima mjesta
http://www.motoblog.it/galleria/big/gilera-nexus-125-e-250-2007/9

btw ovo je slika s neta,ja budem sutra stavio svoju (y)
 
gravity said:
evo link kako mogu stati 1 integralna i 1 jet kaciga plus ima mjesta
http://www.motoblog.it/galleria/big/gilera-nexus-125-e-250-2007/9

btw ovo je slika s neta,ja budem sutra stavio svoju (y)

Zahvaljujem. (y)
BTW, kad budes stavljao svoju, napisi samo koje su velicine te kacige, zanima me dali dvije "M-size" stanu ("integralna" i jet). (y)
 
kad bi mi stavili tako kacige još bi nam stao i onaj špeceraj od 200kn nutra.
 
mrcina said:
kad bi mi stavili tako kacige još bi nam stao i onaj špeceraj od 200kn nutra.

blago vama (y) :mrgreen:,znaci u nexus stane 2 kagice i jos nesto,u x9 stane mrtvac u komadima  :LOL: :LOL: :jesus:
 
gravity said:
blago vama (y) :mrgreen:,znaci u nexus stane 2 kagice i jos nesto,u x9 stane mrtvac u komadima  :LOL: :LOL: :jesus:
u X9 mi stane Vemar XL integralna kaciga i piaggio jet kaciga bez vitira (ali ide preko ušiju) i još stvari pored toga - npr. bubrežnjaci i sitnice za skuter (ulje, voda i sl),
u kofer mi stanu dvije integralke - jedna XL druga M
 
čuj ti sagradi most za italiju a mi bumo se preko njega vozili po dijelove.
 
Meni osobno vjetrobran na 300-ici nikak ne prolazi, a ovo ostalo mi je sve isto!!! Sic mi se ne cini udoban za suvozaca, a dobro je to sto su povecali promjer kotaca!!!!  (y)
 
Imam nexus 300 pola godine, prešao sam do sada oko 1000 km (nisam još bio na prvom servisu), j... me vremenski uvjeti za višu kilometražu (a i dva nova auta u garaži osim skutera) i za sada sam vrlo zadovoljan. Nisam prelazio brzinu od 100 km/h i pokušavam ne prelaziti 5000 obrtaja dok ne postigne radnu temperaturu dok ne napravim taj prvi servis. Na moju visinu od skoro 2m i 120 kg, full mi je udoban i nemam nikakvih zamjerki. Što se tiče veličine bunkera, stavim unutra normalnu xxl kacigu, jednu malu ljetnu (šljem), bubrežnjak, rukavice, alat koji je u kompletu motora i "pederušu" za osobne stvari. Sve u svemu, dosta sam zadovoljan. U nekim od ranijih postova sam napisao i da ne primjetim neku veliku razliku od 500-tke, osim eventualno u ubrzanju (ali zanemarivo) i naravno krajnjoj brzini, ali kada budem htio ići sa skuterom/motorom brže od 150 km/h, kupiti ču si neku jurilicu (vjerovatno nikada). Kako isključivo vozim po gradu, nije mi niti neki veći problem probijati se kroz gužvu-ranije sam imao jet-forca koji je manji, ali ni sa ovim nema problema.
 
nexus 300 said:
Imam nexus 300 pola godine, prešao sam do sada oko 1000 km (nisam još bio na prvom servisu), j... me vremenski uvjeti za višu kilometražu (a i dva nova auta u garaži osim skutera) i za sada sam vrlo zadovoljan. Nisam prelazio brzinu od 100 km/h i pokušavam ne prelaziti 5000 obrtaja dok ne postigne radnu temperaturu dok ne napravim taj prvi servis. Na moju visinu od skoro 2m i 120 kg, full mi je udoban i nemam nikakvih zamjerki. Što se tiče veličine bunkera, stavim unutra normalnu xxl kacigu, jednu malu ljetnu (šljem), bubrežnjak, rukavice, alat koji je u kompletu motora i "pederušu" za osobne stvari. Sve u svemu, dosta sam zadovoljan. U nekim od ranijih postova sam napisao i da ne primjetim neku veliku razliku od 500-tke, osim eventualno u ubrzanju (ali zanemarivo) i naravno krajnjoj brzini, ali kada budem htio ići sa skuterom/motorom brže od 150 km/h, kupiti ču si neku jurilicu (vjerovatno nikada). Kako isključivo vozim po gradu, nije mi niti neki veći problem probijati se kroz gužvu-ranije sam imao jet-forca koji je manji, ali ni sa ovim nema problema.

(y) (y)
 
nexus 300 said:
Imam nexus 300 pola godine, prešao sam do sada oko 1000 km (nisam još bio na prvom servisu), j... me vremenski uvjeti za višu kilometražu (a i dva nova auta u garaži osim skutera) i za sada sam vrlo zadovoljan. Nisam prelazio brzinu od 100 km/h i pokušavam ne prelaziti 5000 obrtaja dok ne postigne radnu temperaturu dok ne napravim taj prvi servis. Na moju visinu od skoro 2m i 120 kg, full mi je udoban i nemam nikakvih zamjerki. Što se tiče veličine bunkera, stavim unutra normalnu xxl kacigu, jednu malu ljetnu (šljem), bubrežnjak, rukavice, alat koji je u kompletu motora i "pederušu" za osobne stvari. Sve u svemu, dosta sam zadovoljan. U nekim od ranijih postova sam napisao i da ne primjetim neku veliku razliku od 500-tke, osim eventualno u ubrzanju (ali zanemarivo) i naravno krajnjoj brzini, ali kada budem htio ići sa skuterom/motorom brže od 150 km/h, kupiti ču si neku jurilicu (vjerovatno nikada). Kako isključivo vozim po gradu, nije mi niti neki veći problem probijati se kroz gužvu-ranije sam imao jet-forca koji je manji, ali ni sa ovim nema problema.

Svaka cast na postu.
Drago mi je procitati dojmove od nekog "iz prve ruke". (y)
 
sve je super,samo di je nexus 500 od tog 300 ohoho 500ica je skoro duplo jaca tako da bas nije mala razlika u ubrzanju...
 
nexus 300 said:
Imam nexus 300 pola godine, prešao sam do sada oko 1000 km (nisam još bio na prvom servisu), j... me vremenski uvjeti za višu kilometražu (a i dva nova auta u garaži osim skutera) i za sada sam vrlo zadovoljan. Nisam prelazio brzinu od 100 km/h i pokušavam ne prelaziti 5000 obrtaja dok ne postigne radnu temperaturu dok ne napravim taj prvi servis. Na moju visinu od skoro 2m i 120 kg, full mi je udoban i nemam nikakvih zamjerki. Što se tiče veličine bunkera, stavim unutra normalnu xxl kacigu, jednu malu ljetnu (šljem), bubrežnjak, rukavice, alat koji je u kompletu motora i "pederušu" za osobne stvari. Sve u svemu, dosta sam zadovoljan. U nekim od ranijih postova sam napisao i da ne primjetim neku veliku razliku od 500-tke, osim eventualno u ubrzanju (ali zanemarivo) i naravno krajnjoj brzini, ali kada budem htio ići sa skuterom/motorom brže od 150 km/h, kupiti ču si neku jurilicu (vjerovatno nikada). Kako isključivo vozim po gradu, nije mi niti neki veći problem probijati se kroz gužvu-ranije sam imao jet-forca koji je manji, ali ni sa ovim nema problema.
E, hvala na dojmovima.
 
malaguti said:
sve je super,samo di je nexus 500 od tog 300 ohoho 500ica je skoro duplo jaca tako da bas nije mala razlika u ubrzanju...

do 100km/h nije viruj mi (y)