Gilera Nexus 300ie

ma najbolje je sve držati na nekoj sredini. vjetrobran držim na sredini a amortizer na 2.
također kad stavim na 3 ili 4 nešto mi struže preko rupa
 
da,moj je isto na dvojki.probaval sam razne kombinacije,al 2 je  (y) jebate ja sam i amortizere mijenjal pod garancijom  :shock: :shock:
 
meni je vizir na najnižoj poziciji, izgleda još bolje :wink:
 
Stršljen said:
zašto?
jel radi ovog struganja što gore spominju ili ?  :misli:

ne,radi vibracija,a moglo bi se reći da je postrugnulo nešto kod prolaske preko grabe.zamijenili mi i bilo isto.svi su amortizeri takvi.rješenje je guma među oprugama. (y)
 
da,pročitao sam to negdje (ovo za gumu između opruga)
nego jesu li vibrirali nakon zamjene?
 
jesu,pa sam malo tražio po netu i našao post od nekog ko je stavio gumu.pa sam ja probao,izrezao zračnicu od bica,nagurao unutra i to je to.nema više onih sranja.

znači mijenjali su mi bez veze,al ko bi znal.
 
hm nisam čuo dosad za vibriranje,samo za struganje(koje se riješavalo tom gumom)..
ma ajde,zaboli te,dobio si nove amort.  (y)
 
da.pa gle,oni stružu zbog vibriranja,znam da zvuči glupo ali tak je.može se provjerit dok je skut na centralnoj nogari,i na odr.broju okretaja.
 
gorank said:
Ima cak i slika u temi o 250-ici, pa sce je isto ne znam cemu tema o 300!!! Isti vrag!!!

to sam ja davmo rekao.isti je .urac.
 
marin.kekac said:
moze li mi netko rec kolika je cijena nexusa 300 2008 godiste, naime ,dobijem ga + nadoplatu za t maxa a cjeni ga 26000 kn...kako ga trebam odmat prodat zanima me moze li ic za 26000 ili ga treba stavit  nize da bi se proda...Hvala

čuj
ako se mijenja, onda se nexus procijenjuje za niže nego u oglasnicima
po meni bi takav u oglasnicima mogao biti za 30 tkn
obzirom je novi ako ga plačaš u kešu nekih 37 tkn, mislim da je cijena od 26 tkn ok, nek ti povrh te cije još nadoplati 29 tkn i to bi bio dobar posao

 
marin.kekac said:
moze li mi netko rec kolika je cijena nexusa 300 2008 godiste, naime ,dobijem ga + nadoplatu za t maxa a cjeni ga 26000 kn...kako ga trebam odmat prodat zanima me moze li ic za 26000 ili ga treba stavit  nize da bi se proda...Hvala

Ja osobno ne bi.....do prije cca 3 tjedna sam prodavao beverlyja 250, 2008. (koji je sigurno lakše prodati od nexa) i gotovo me nitko nije zvao....primio sam par poziva ljudi koji su većinom zainteresirani za nekakve zamjene....ali nitko konkretno sa lovom....čak nitko nije niti došao pogledati motor...

Danas je loše vrijeme za prodaju bilo čega, pa vjerujem ako ti treba lova da ćeš se dosta dugo izj***** dok ne prodaš nexa i to za manju cijenu od 26000 kn....
 
marin.kekac said:
moze li mi netko rec kolika je cijena nexusa 300 2008 godiste, naime ,dobijem ga + nadoplatu za t maxa a cjeni ga 26000 kn...kako ga trebam odmat prodat zanima me moze li ic za 26000 ili ga treba stavit  nize da bi se proda...Hvala

pogledaj malo na oglasima,na auti.hr ili njuškalu,imaš ih kolko očeš. (y)