Gilera Nexus 300ie

pozdrav svima, novi sam ovdje. Evo da i ja napišem dojmove o nexusu300. Kupio sam ga u 6mj. prošle godine i prešao sam s njime malo više od 11000km i mogu vam reć da sam prezadovoljan. Vozim se s njime svaki dan i po kiši i po suncu i po buri. Nikakvih kvarova dosad nije bilo i pokazao se vrlo pouzdanim. Iz prve ruke mogu reć da je odličan (y)
 
Da ne ispadne sada da uspoređujem 300-tku i 500-tku, ali u mome slučaju kada sam vozio 500-tku nisam primjetio veliku razliku. Slažem se da je 500-tka jača i da ima drugi ovjes i sl., ali moguće je i da 500-tka koju sam ja vozio nije bila u nekom super stanju (mislim na samu mašinu, jer je skuter bio star manje od 2. god.), pa da eventualno zbog toga nisam dobio dojam velike razlike.
 
XUSNE said:
pozdrav svima, novi sam ovdje. Evo da i ja napišem dojmove o nexusu300. Kupio sam ga u 6mj. prošle godine i prešao sam s njime malo više od 11000km i mogu vam reć da sam prezadovoljan. Vozim se s njime svaki dan i po kiši i po suncu i po buri. Nikakvih kvarova dosad nije bilo i pokazao se vrlo pouzdanim. Iz prve ruke mogu reć da je odličan (y)


I usudim se reći jedan od najbržih vozača tog autobusa!  :mrgreen: (y)
 
Autobus iz milja.  :wink:
a i meni su autobusi svi maxi skuteri,bez obzira na njihove dobre performanse i voznost.
Gp800 je već tramvaj. :mrgreen:
max kp/h je nekih 140.... :misli:
 
Stršljen said:
Autobus iz milja.  :wink:
a i meni su autobusi svi maxi skuteri,bez obzira na njihove dobre performanse i voznost.
Gp800 je već tramvaj. :mrgreen:
max kp/h je nekih 140.... :misli:

:LOL: :LOL: :naklon: :jesus:
 
Da li vjetrobran na 300-ici bolje stiti od vjetra od ovoga na 250-ici? Vidim da je puno visi!!!!
 
Pa navodno stiti. Nisam bas puno vozio 250, al ovaj na 300 radi svoj posao. Moze se podesavat u 3 polozaja. Ja imam 1.90m, i vjetrobran na srednjem polozaju.
 
A na kojem drzis straznji amortizer, ja na drugom zubu, kada ga stavim na treci sa suvozacicom mi struze nesto!