Gilera Nexus 300ie

baldeks said:
otiđi po gratalicu na tehnički
...

Za skidati naljepnicu sa lakirane plastike? :shock: :misli:


Future47 said:
pahaha, ma negdje sam čitao benzin ili tako nešta, a opet bi se upucao da ga izgrebem zbog fakin naljepcine ;D ma zaljepiti ću leovince naljepnicu koju sam dobio uz spuh preko nje i nakeljiti novu ;P

Sumnjam da ce ti na STP samo tako dati novu naljepnicu, obzirom da istu vec godinama lijepe oni na licu mjesta, jer je tako utvrđeno pravilnikom.

Ako ovu staru krenes skidati sa benzinom, vise je ne naljepis nigdje jer ce benzin nagristi ljepilo.


Shepa said:
S aluminijskog tuba vilice se puno lakše (i s manje straha) skida nego s lakirane plastike.  :wink:

Upravo to. (y)
 
Nova naljepnica košta 8 kuna.

Senf from my Hot Dog X
 
biker4life said:
OK, krivo sam se izrazio - sumnjam da ce ti na STP samo tako dopustiti da novu (kupljenu) naljepnicu nalijepiš gdje te je volja.

U vecini slucajeva ti dozvole da napustiš zgradu i bez naljepljene naljepnice pa ju mozes naljepiti vani  :mrgreen:
A morija tolerira na viljama, provjereno.
 
Ako si vješt sa gratalicom skineš bez ikakvih oštećenja, ja sam skidao sa vjetrobrana i na runneru i na nexusu i apsolutno nikakvog oštećenja nije bilo

naravno ako nema ruku za to, bolje da ne radi

kad sam svoga registrirao, prvo što me zaposlenik pitao je : "rođo di ćeš da je zalipin?"  :LOL:
 
bah,mislim da neću skidati db sve dok ne položim za 2-3 tjedna..iovako je užasno bučan lv pa baš ne želim da me murija zaustavi zbog buke a ja ju iznenadim ne imanjem položene A :)
 
Uzmeš fen za kosu l, dobro zagriješ naljepnicu i skineš bez ikakvih oštećenja, kasnije ljepilo obrišeš sa mekanom krpicom natopljenom u benzin.....a novu nalju možeš zaljepiti na bilo koje vidljivo mjesto
 
Ustvari sam navratil pitat (da ne čitam svih 39 stranica) koja je to razlika između 250 i 300 da vrijedi veće cijene osiguranja

hvala

Imal sam ovo ljeto 250 i bil mi je OK za do dućana i na kavu ali mi je falilo snage za nekaj više i zanima me koliko je ovaj 300 jači u stvarnosti ako uopće je
 
gigi said:
Ustvari sam navratil pitat (da ne čitam svih 39 stranica) koja je to razlika između 250 i 300 da vrijedi veće cijene osiguranja

hvala

Imal sam ovo ljeto 250 i bil mi je OK za do dućana i na kavu ali mi je falilo snage za nekaj više i zanima me koliko je ovaj 300 jači u stvarnosti ako uopće je

Moj bev 250 je brži od novog bev-a 300  :wink:

Bev 350 je vec druga pjesma
 
gigi said:
Ustvari sam navratil pitat (da ne čitam svih 39 stranica) koja je to razlika između 250 i 300 da vrijedi veće cijene osiguranja

hvala

Imal sam ovo ljeto 250 i bil mi je OK za do dućana i na kavu ali mi je falilo snage za nekaj više i zanima me koliko je ovaj 300 jači u stvarnosti ako uopće je
Razlika je minimalna, možda malo u dvoje ali skoro pa neosjetno

jedino što 250ica najmlađa ima 5, skoro 6 godina  :wink:
 
Pozdrav! Pripremam Nexusa za sezonu  :D ,pa bih mu promijenio ulje i ostale gluposti..Pa me zanima svako koliko se remen mijenja,ja sam ga promijenio prije 8500km..pa ne znam ima li potrebe da ga sada mijenjam?
 
svakih 15000 km ti se mijenja remen, čak bi još 10000 najmanje izdržao, znam da je remen bio kao novi kada sam ga ja mijenjao na 15000km....
 
po manualu je svakih 15 000 ako se ne varam
ja sam mijenjao na 10 000