Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
exfreerider said:
Kakva je ovo tablica na slikama :misli:

Okvir tablice za moped okrenut vodoravno i u njemu bijeli plexi s brojem (jebiga, onda bio wild west :mrgreen:)
 
biker4life said:
Joke, respect. (y) (y)

Serijala izvana (super izgleda), a pretpostavljam da su mehanicke dorade bile strava.

Steta da si ga prodao. Kad smo vec kod toga - je jos na zivotu?

Upravo suprotno, mehanika totalno original, osim red sponge u original filteru i dobro poštelanog karburatora. Ali zanimljivo, nitko nije bio brži  8)
 
Vjerovao ili ne, kupila ga jedna cura od mene  8), imala je i prometnu poslje, te je vilicu zamijenila originalnom,....
 
Sjećam se da smo ga mi u prodaji zvali "ubica"
Nažalost, nadimak je došao iz relnosti, i imali smo jedan slučaj pogibije, odmah po dolasku modela 180 2T, a imali smo i jednom slučaj da smo kupca upozoravali da mu taj model nije pametno kupiti kao 1. skuter za suprugu, a ista se toliko šokirala nakon 1. đira da je suprug molio da ga zamijeni za 50 ccm.
 
joke said:
Sjećam se da smo ga mi u prodaji zvali "ubica"
Nažalost, nadimak je došao iz relnosti, i imali smo jedan slučaj pogibije, odmah po dolasku modela 180 2T, a imali smo i jednom slučaj da smo kupca upozoravali da mu taj model nije pametno kupiti kao 1. skuter za suprugu, a ista se toliko šokirala nakon 1. đira da je suprug molio da ga zamijeni za 50 ccm.

Bilo je ako se ne varam i u Puli par slucaja, cak mislim da je jedan prijatelj i kupio primjerak na kojem su se ugasila dva mlada zivota. :(
Definitivno nije za prvi skuter.

yems said:
vxr-a bi uzeo samo radi zvuka  (y)

Nije bas neki argument. :mrgreen: (y)
 
malaguti said:
zasto? sta ti je lijep zvuk sa originalnim auspuhom i nebi stavljao neki drugi auspuh?

zato sto nisam ni mislio na orginal auspuh na vxr-u..

a ovo za ktm-a je kao neka fora ili ..vjerojatno me smatras balavcem nekim,al ok nema veze  :bored:
 
pa jel znas da se skuter sa full otvorenim auspuhom cuje jako slicno kao ktm ili neki drugi sm...sve je to 4t jedan cilindar,tako da mi nije jasno o cemu ti pricas...
 
po meni je vxr sa nekim spuhom puno ludi od sp-a

malo sam uredio da smirim strasti -dečki, pozitivno naprijed :wink:


 
alfist159 said:
Lik je malo tvrd...  :x Ne da ispod 4500 bez Lea... Da uzimam ili probam još malo ciganiti pa izvuči Lea za tu cijenu ili spustit cijenu bez Lea?  :oops:

previše traži
max 500 EUR
 
liberty said:
previše traži
max 500 EUR
Ma prošla baba s kolačima, ohladija sam se... Inače jedan tip mi je iz ZG nudija VXR koji je bija karambol, nova rama (triba ukucati brojeve šasije  :shock:), šteka vilica, skinut karburator, variomat (triba kao samo namontirati), skinute i ožuljane plastike za, pazi sad 900E!!! Rekoh, aj dam ti 500E i to je to, on kao nema šanse, prodat ću ga u dijelove, rekoh sretno i bog!
 
alfist159 said:
A znam (ko što i znam da ja to sredim za max 2-3tkn), jedino što me tu vuče je ALU cilindar i što su plastike prije karambola serijske (nije bila krama), sad nemam baš love na bacanje pa da uzimam sređenog, 4000 bi mu da ko iz pi*ke da oće al neće... Al realno gledajući da uzme 500E moga bi pivati jer će mu teško ko više ponuditi, ja sam mu ponudija 3800 kn, on je reka da ko ga jebe da neće za tu cijenu nek stoji u garaži (i stajat će za cijenu od 5tkn još sigurno)... Probat ću nagovoriti da da za cijenu od 4500 sa Leovince-m pa ako zafali love prodati Lea. Inače jedan tip mi je iz ZG nudija VXR koji je bija karambol, nova rama (triba ukucati brojeve šasije  :shock:), šteka vilica, skinut karburator, variomat (triba kao samo namontirati), skinute i ožuljane plastike za, pazi sad 900E!!! Rekoh, aj dam ti 500E i to je to, on kao nema šanse, prodat ću ga u dijelove, rekoh sretno i bog!

možda zato što sama rama dođe cca 500 EUR
mislim da je 4.000 kn za karambolirani VXR plafon
šta je ostalo osim mašine i auspuha :misli: