Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
kad je pocela prica o novom vx/vxr onda sam mislio da ce od 2006 god. biti masina quasar ali izgleda da jos dugo nista od toga,quasar je normalno jaci od leadera ali leader ima vecu mogucnost dorade....
 
malaguti said:
kad je pocela prica o novom vx/vxr onda sam mislio da ce od 2006 god. biti masina quasar ali izgleda da jos dugo nista od toga,quasar je normalno jaci od leadera ali leader ima vecu mogucnost dorade....
pa zato i nestavljaju qusar mašinu na runner jer tvoj runner nabrijani ide oko 140 km stvarnih a qusar 300 jedva 130 km/h stvarnih i koliko mu vremena treba da dođe do krajnje  :wink:
 
joke said:
Pa dajte moderatori, ako več brišete "ko ludi" bar se potrudite da ostane smisao topica neprekinuta.
Malaguti odgovara na nešto, a sve je o tome izbrisao :misli:
Pa nije valjda da nekog peče naziv Mini-Nexus toliko da mu treba trag izbrisati.
Ajmo malo demokracije i tolerancije jer ću stvarno morat Sašu obavijestit o ovim privatiziranjima u podforumu.
Meni su moderatorske ovlasti ukinute zbog puno manje brisanja.

Nego vratimo se mi na topic.
Evo na nešto ovako sam mislio (naravno ne znate što, jer je izbrisano) kad sam mislio da Runner zaslužuje evoluciju.

original_139583_vL4RRrcsA_RlbbFmO__w158fk.jpg

pa da ljudi počnu pričat kako gilera počinje kopirat derbija.... :palacdolje: :palacdolje:
i ja ne kuzin po čemu ti joke si zaključija da novi runner raden kao mini nexus, a kad malo bolje pogledas sve je dosta slično starom runeru
prednje svitlo je zadrzalo svoj oblik jedino je povećano
zadnji kraj je stanjen i on ima najvise promjena
sve je dosta slično kao i na starom runneru  :misli:
 
sto se tice onog runnera,ono je photoshop i o njemu smo daaaavno pricali i izgleda uzas,kao neki kineski skuter...
a novi runner je cista kopija nexusa,pogledaj ga sa boka i sve ce ti biti jasno,ja imam novog runnera i to mi ne smeta cak mi je i drago jer izgleda kao najljepsi maxi skuter (y)
 
Očigledno je da me oboje niste razumjeli što sam htio pokazati s gore navedenom slikom  :?
 
kupljen vxr200(plan je bio sp180) 2003god 30000km (servisna uredna,ima i racune od servisa) regan god dana par ogrebotinica na njemu sve u svemu ja zadovoljan :)
 
pula52 said:
kupljen vxr200(plan je bio sp180) 2003god 30000km (servisna uredna,ima i racune od servisa) regan god dana par ogrebotinica na njemu sve u svemu ja zadovoljan :)

Djeluje vrlo ocuvano, u originalnom stanju, cak su i naljke tu - super. Puno sretnih km zelim, dobar je to skuter! Svaka cast.

Usput receno, taj tvoj je ALU-cilindar, a to mozes zakljuciti po godistu (2003) i zavrsetku auspuha (04/05 "giza-cil" imali su aluminijski prsten na samom kraju auspuha).

Znaci, ubo si najbolju mogucu kombinaciju! (y)

I da, ako smijem pitati, koliko $$$ si dao?

Thx, pozz! (y)
 
biker4life said:
Djeluje vrlo ocuvano, u originalnom stanju, cak su i naljke tu - super. Puno sretnih km zelim, dobar je to skuter! Svaka cast.

Usput receno, taj tvoj je ALU-cilindar, a to mozes zakljuciti po godistu (2003) i zavrsetku auspuha (04/05 "giza-cil" imali su aluminijski prsten na samom kraju auspuha).

Znaci, ubo si najbolju mogucu kombinaciju! (y)

I da, ako smijem pitati, koliko $$$ si dao?

Thx, pozz! (y)
12 500kn ma ovo je totalno slucajno uletilo!
 
nisi prosao bas najbolje jer ipak ima dosta km,izgleda dobro i vozit ce jos duuugo ali mogao si naci i sa manje km...
 
pula52 said:
12 500kn ma ovo je totalno slucajno uletilo!

Cijena je korektna, pogotovo ako ima, kako kazes, servisnu i sve. (y) Znaci, to-je-to.

Eventualno ako rega istice uskoro i ako su gume za izmjenu tada osobno nebih dao preko 10.500, ali ako je regan jos bar 7-8 mjeseci, i ako su gume vise-manje OK, tada i cijena moze proci. Ipak je sve manje ocuvanih VXR-a!
 
malaguti said:
nisi prosao bas najbolje jer ipak ima dosta km,izgleda dobro i vozit ce jos duuugo ali mogao si naci i sa manje km...
vjeruj mi cega sam se nagledao ovih dana ovo je best buy!nevjerojatno sta ljudi prodaju i po kojoj cijeni!
 
pula52 said:
vjeruj mi cega sam se nagledao ovih dana ovo je best buy!nevjerojatno sta ljudi prodaju i po kojoj cijeni!
znam,ali moze se naci http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-482954/
 
biker4life said:
Cijena je korektna, pogotovo ako ima, kako kazes, servisnu i sve. (y) Znaci, to-je-to.
sve sam dobio servisnu ,2 kljuca cak i ona uputstva sto dobijes kad uzmes novi skuter!
 
malaguti said:
znam,ali moze se naci http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-482954/
ma to stoji ali zg mi je malo daleko a nemogu stalno nekog gnjavit da mi ide gledat!ja sam trazio sp180 tako da je ovo uletilo totalno slucajno i neplanirano!nisam niti gledao vxr tako da sam mozda i prenaglio ali....sta je tu je!
 
pula52 said:
vjeruj mi cega sam se nagledao ovih dana ovo je best buy!nevjerojatno sta ljudi prodaju i po kojoj cijeni!

Sve znam. :? Dobar Runner (zakljucno sa '05) je tesko naci, i onda ako se vlasnik i zainati radi 500tinjak kn, ako je skuter uredan, das mu tih 500 kn i to je to, jer ako ides traziti dalje, pitanje je kada ces i sta naci. Inace i ne popustam lagano kod kupovine/prodaje polovnih (jedan poznanik je meni i Libertyju rekao da smo i gori od ovih iz osiguranja :LOL: tako da znas koliko je sati), ali ovo su dosta specificne situacije.

Realno, kod ocuvanog skutera sa svim papirima cijenu moze rusiti samo istek registracije i lose stanje guma, tako da se tu radi o korekciji cijene od maximalno 1.000 kn, a i to je upitno, tj. ovisi o gore navedenim faktora.

I dalje smatram da si OK prosao! (y)
 
biker4life said:
Sve znam. :? Dobar Runner (zakljucno sa '05) je tesko naci, i onda ako se vlasnik i zainati radi 500tinjak kn, ako je skuter uredan, das mu tih 500 kn i to je to, jer ako ides traziti dalje, pitanje je kada ces i sta naci. Inace i ne popustam lagano kod kupovine/prodaje polovnih (jedan poznanik je meni i Libertyju rekao da smo i gori od ovih iz osiguranja :LOL: tako da znas koliko je sati), ali ovo su dosta specificne situacije.

Realno, kod ocuvanog skutera sa svim papirima cijenu moze rusiti samo istek registracije i lose stanje guma, tako da se tu radi o korekciji cijene od maximalno 1.000 kn, a i to je upitno, tj. ovisi o gore navedenim faktora.

I dalje smatram da si OK prosao! (y)
u puli smo pa ces ga vidjet i osobno mozda...