Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
biker4life said:
Opa, opa, e to je vec rijetkost (na zalost). (y) U svakom slucaju, veliki plus za tebe.

Ako smijem pitati, si ga uzeo iz Pule, i dali je prethodni vlasnik ujedno bio i prvi? Thx. (y)
nije prvi u labinu sam ga uzeo ali decko je ok i prodavao ga je iz nuzde!p ravnao sam se po neki stvarima sto si mi rekao!onaj u crikvenici je blagi uzas !
 
pula52 said:
nije prvi u labinu sam ga uzeo ali decko je ok i prodavao ga je iz nuzde!p ravnao sam se po neki stvarima sto si mi rekao!onaj u crikvenici je blagi uzas !

Sorry za tog iz Crikvenice, po onim slikama je djelovao OK, ali naravno, slike su samo (manji) dio posla. U svakom slucaju dobro da si na vrijeme vidio da ti ne odgovara.

Ma kazem ti, tvoj skuter zaista djeluje super, i siguran sam da ce te dobro sluziti! Ima nesto vise kilometara, ali ako je odrzavan kako spada, nije to nista za njega, a kazes da ima i servisnu, tako da nemas brige.
 
pula52 said:
ma to stoji ali zg mi je malo daleko a nemogu stalno nekog gnjavit da mi ide gledat!ja sam trazio sp180 tako da je ovo uletilo totalno slucajno i neplanirano!nisam niti gledao vxr tako da sam mozda i prenaglio ali....sta je tu je!

U every-day uporabi VXR ima nekoliko prednosti u odnosu na SP-a:
- kvacilo je vise prilagođeno stani/kreni voznji (gradu), manje je agresivno;
- nema mirisa izgorjele mjesavine (inace to volim, ali nezgodno je ako radis negdje gdje ipak treba dolaziti kako-tako normalan :mrgreen: );
- teze ga je ukrasti od SP-a (kodirani kljuc);
- dupli amortizer iza za voznju u dvoje.

Uz to, kazem, taj tvoj je ALU-cil, imas sve kljuceve, papire, ne vjerujem da si prenaglio. (y)

SP je nesto bolji u sportskoj voznji, zbog eksplozivnijeg agregata, ali za svaki dan ipak manje briga imas sa VXR-om. :)
 
i sto je najvaznije sa 4t mozes gdje hoces,kad hoces i koliko hoces...
 
biker4life said:
I to bez smajlica. :? :mrgreen:
Necemo opet o tome. :paper:
(y)
da,bez smajlica jer mislim ozbiljno :wink: opet ti kazem idemo svaku voznju ti sa sp koji je serijski a ja su 4t koji je nabrijani ali nema veze,idemo svaku voznju skupa i tempo koji ja odredim...ali kao sto kazes necemo opet o tome...
 
biker4life said:
Eto, ako uhvatis vremena, napisi s vremena na vrijeme dojmove sa skuterom i izvjestaje sa servisa u ovu temu, to je uvijek zanimljivo. (y)
nema frke ,brzo cu na servis da ja budem siguran da je sve pic-pic a ne da bude neugodnih iznenađenja :mrgreen:
 
i moja preporuka bi bila zamjena ulja i filtera ulja svakih 3-4000km zbog kilometraze :wink:
 
Znaci, ako se ne varam originalni utezi variomata su velicine 20.9x17, tezina 10.7 ili 11.0g (cesce 11.0g).
Cijena originalnih utega je ako se ne varam cca. 80ak kn, dok su oni Polini/Malossi 100-110 kn.
U svakom slucaju, na potpuno serijski skuter nebih preporucio da stavljas lakse utege od 10.7g, nebitno dali su Piaggio, ili Malossi/Polini.

Cijenu remena, te ulja i filtera ulja ti moze Malaguti napisati, cisto da okvirno znas kakav te trosak ocekuje, posto je to ipak blize Malagutiju koji to i vozi.

(y)
 
pula52 said:
kupljen vxr200(plan je bio sp180) 2003god 30000km (servisna uredna,ima i racune od servisa) regan god dana par ogrebotinica na njemu sve u svemu ja zadovoljan :)

čestita, lijep je (y)
 
ulje agip 5W-40,imas u svakom piaggio servisu,litra je 90kn,filter ulja 87kn, i moja preporuka je da to mijenjas svakih 3000-4000km,jer nije skupo a masina ce biti zahvalna,svjecica champion bas za piaggio 69kn, spuzva za airbox original piaggio je cca 50kn,nebi preporucio malassi red sponge na serijski skuter niti mijenjanje tezine rolica dok je skuter u potpuno serijskom stanju,remen original je preko 500kn,eto to je to sto se tice servisa...
 
necu nista  mijenjat ,sve serijala ide,za sad cu ulje,filter i svjecicu jer remeni su zamjenjeni prije 2mj po racunu,ali pogledat ce se i to usput! (y)
 
pula52 said:
12 500kn ma ovo je totalno slucajno uletilo!
Meni frend u Puli prodaje isti takav za 10 bi ga dao, isto bez padova sa nekih 20 tis.. Šta nisi naišo na njega il??